Не в обкладинці книги справа, а в тім, що криється в рядку…
Для пошуку на сторінці використовуйте комбінацію клавіш Ctrl+F
Просто читайте
Натискайте
на цей банер
і просто скачуйте книги
у форматах
Pdf або Doc
baner-korekta-2019 Читайте і насолоджуйтесь)
Сергій КОРНЯ – система морально-психологічного забезпечення ЗСУ
Сергій КОРНЯ
Volodymyr V. KRAVCHENKO – La situación en Ucrania/The situation in Ukraine
Володимир Кравченко
Вадим КАРПЕНКО – управління, комунікація та інформаційна безпека
Руслан ТКАЧУК – Аналітичні статті
Ігор ВІТИК – Україна у вирі боротьби за незалежність (історична публіцистика)
Василь ТИМКІВ – Тонкі аспекти державного управління
 Василь Тимків
Роман МАТУЗКО – Московська імперія vs Українська держава
Роман МАТУЗКО-1
Василь ШВИДКИЙ – погляд в історію
Олексій КАРПЕНКО – графіка: історична тематика
Андрій МУЗИЧЕНКО (АНЖИ) – художні роботи
Андрій Музиченко
Олексій ПАЛІЙ – рекламна фотографія
Олексій ПАЛІЙ
Олег ТИМОШЕНКО – тероборона у фотографіях
Олег ТИМОШЕНКО
Лідія БУЦЬКА – Війна! (поезії)
Лідія БУЦЬКА
Лідія ХАУСТОВА – Слов’янськ. Поезія війни
Лідія ХАУСТОВА
Владислав ТАРАНЮК – оповідання, сценарії
Твори Віктора ВАСИЛЬЧУКА

13.06.21

 

Отже, друзі, 15 червня – вже у вівторок, у Міжнародному Вистаковому Центрі, що на «Лівобережній» відкривається ціла низка виставок, які ми чекали ще з минулого року. Специфіка цьогорічного заходу в тому, що з огляду на тривалу перерву в експозиційній діяльності через пандемію, організаторам довелося об’єднати дві групи виставок, які зазвичай проходили окремо.

 

Далі читаємо уважно!

 

В основному павільйоні традиційно проходитимуть виставки

  1. «Зброя і безпека – 2021» – (озброєння та військова техніка для армії і правоохоронних органів)

та поєднані з нею

  1. «Авіасвіт – ХХІ» – (літальні апарати всіх типів і призначень; будівництво, ремонт, модернізація та технічне обслуговування авіаційної техніки, ракетних систем і космічних апаратів; бортове і наземне обладнання для літальних апаратів; системи навігації та управління польотом; обладнання для аеропортів і терміналів; авіаційне озброєння; комплекси ракетного озброєння) – – єдиний виставковий захід в Україні для демонстрації інноваційних розробок і технологій в авіакосмічній галузі.

Авіа- та ракетобудування є предметом національної гордості для багатьох поколінь українців, однією з пріоритетних високотехнологічних галузей, розвиток якої позитивно впливає на розбудову економіки країни. Питання забезпечення обороноздатності країни вимагають широкого застосування техніки і технологій авіакосмічної галузі, постійної роботи з створення перспективних інноваційних зразків техніки і модернізації виробництв. Тому авіакосмічний салон «Авіасвіт ‑ ХХІ» проводиться одночасно із XVII Міжнародною спеціалізованою виставкою «Зброя та безпека ‑ 2021».

  1. «EXPERT SECURITY – 2021» – (відеоспостереження, контроль доступу, сигналізація і оповіщення, охорона периметру, автоматизація будівель, захист інформації)
  2. «ТЕХНОЛОГІЇ ЗАХИСТУ/ПОЖТЕХ – 2021» – (пожежна безпека будівель, споруд і територій, технічне оснащення рятувально‑пожежних служб, спеціальних транспортних засобів, техногенна та промислова безпека, засоби індивідуального та колективного захисту персоналу, охорона праці, ліквідація наслідків катастроф природного характеру)

 

Ці виставки платні. Вхід вам обійдеться у 90 грн. за особу, проте ви можете знизити вартість квитка до 60 грн., якщо зареєструєтесь наперед через сайт.

Хороша новина!))): платите лише раз, а ходити можете всі чотири дні за беджем, який вам видадуть при реєстрації.

 

 

В окремому – 4-му павільйоні – це новий корпус добудований нещодавно з боку магазину «Новус» проходитиме наступна група виставок:

  1. «КИЇВСЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ ЯРМАРОК – 2021» – (машинобудування, металообробка, інструмент, металургія, литво, зварювання, обробка поверхні, захист від корозій, гідравліка, пневматика, підшипники, компресори, приводи, двигуни, автоматизація виробництва, підйомно‑транспортне, складське обладнання, зразки, стандарти, еталони, прилади, безпека виробництва) – Головна мета виставки – це демонстрація найкращих досягнень науки, техніки й технологій, необхідних для інноваційного розвитку економіки України, а також сприяння встановленню ділових, економічних і торгових зв’язків між вітчизняними підприємствами та країнами близького та далекого зарубіжжя. Спеціалізована виставка дозволяє підприємствам, з одного боку, ознайомитися зі світовими новинками у своїй галузі, з іншого – надає можливість продемонструвати свої власні розробки, вивірити економічну доцільність та конкурентоспроможність своєї продукції.

Київський технічний ярмарок –  це логічне продовження Міжнародного промислового форуму, найбільшої галузевої виставки України, яку Міжнародний виставковий центр більше 19 років поспіль проводить в останній тиждень листопада. Контакти, встановлені в процесі ознайомлення з новими розробками і технологіями, представленими на Промфорумі, можливо плідно розвинути і зміцнити під час весняного Київського технічного ярмарку.

 

та споріднені з нею виставки:

  1. «PLAST EXPO UA – 2021» – (сировина, технології і обладнання для переробки полімерів, машини для литва під тиском, екструдери, дробарки, мийки, лінії гранулювання, обладнання для вторинної переробки полімерних відходів, термоформувальне, конструкційні пластики, ,;; машини для видувного формування, прес-форми, допоміжне обладнання, формуючий інструмент для плівки, листів, профілів і труб, сировина, допоміжні матеріали, композитні матеріали, хімічні волокна та нитки). – Особливу увагу буде приділено актуальній темі вторинної переробки пластмас. Лідери ринку в області виробництва та постачання обладнання для вторинної переробки полімерів запропонують відвідувачам своїх стендових експозицій широкий асортимент продукції та послуг.

В рамках цієї виставки відбудеться також і «PU FEST UKRAINE 2021» чи то пак «Міжнародний бізнес‑форум для фахівців в області поліуретанів»

  1. «ЛАК&ФАРБА EXPO UA – 2021» – (лакофарбові покриття та матеріали, сировина, обладнання та технології для їх виробництва, обробка поверхні, тара і упаковка – єдина в Україні спеціалізована виставка, де можна ознайомитися з новітніми зразками лакофарбової продукції, сировиною та обладнанням для виготовлення покриттів, а також технологіями для обробки поверхні. Асортимент продуктів в останні роки активно розширюється, виходять нові зразки, при цьому вдосконалюється і їх якість, підлаштовуючись під європейські стандарти. Покриття застосовуються практично в усіх галузях промисловості та в побуті,)
  2. «ADDIT EXPO 3D – 2021» – (технології, обладнання та матеріали для аддитивного виробництва та 3D друку – можна буде побачити: 3D‑друк полімерних прототипів і робочих деталей, 3D‑друк металевих деталей, кераміки, піщаних форм та стрижнів для лиття металу, системи 3D‑сканування та 3D‑моделювання, професійні 3D‑принтери та сканери, 3D‑ручки, аксесуари та запчастини для 3D‑друку, фотополімери, виготовлення великогабаритних деталей методом 3D‑друку з 3D‑скануванням та багато іншого.)

 

Вхід на ці виставки безкоштовний, але організатори будуть вам дуже вдячні, якщо ви зареєструєтеся наперед, щоб не витрачати часу на місці, реєструючись для отримання гостьового беджу. Отримавши бедж так само отримуєте можливість вільного входу на виставки у всі дні їхньої роботи.

 

До речі, дні роботи – це вівторок, середа, четвер і п’ятниця (15-18 червня) з 10:00 до 18:00, логічно, що на вхід виставки закриваються о 17:30.

У п’ятницю робочий день коротший на годину – вхід для відвідувачів закривається о 16:30, але слід врахувати, що експоненти з громіздким обладнанням та крупною технікою почнуть виїжджати вже з обіду.

 

Детальніше тут:

https://www.iec-expo.com.ua

 

 

korekta-vvk.com

 

Перегляди:775
Центральний будинок офіцерів ЗСУ
Міжнародний Виставковий Центр
VVK-STUDIO (ютуб-канал для всіх)
Книжкові видання:
Марія БЕРЕЖНЮК. "Казки Марії". В ілюстраціях Олексія Карпенка     Олексій КАРПЕНКО "Холодна зброя". Ілюстрований довідник.
    Ігор ВІТИК “Українська повстанська армія ― гордість української нації. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави 1914-1944”     Ігор ВІТИК “На олтар боротьби. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави з 1944 року по наш час”