Не в обкладинці книги справа, а в тім, що криється в рядку…

І. Що стосується дій ворога та його союзників.

Рівно 100 років тому було створено СРСР. Процес створення цієї потвори був густо змішаний на крові мільйонів жертв червоної чуми. І сьогодні можна впевнено сказати, що СРСР набагато гірший за “Третій Рейх”, тому що він проіснував кілька десятиліть і був покараний. В той час, як привид СРСР прожив у безкарності ціле століття. І сьогодні, відреставрований, зібраний з усієї гнилі й бруду, з цих обірваних, кривавих ошметків і лахміття, які вдалося відкопати сучасним чекістам, цей СРСР відродився. Прокажений, сотні разів проклятий “франкенштейн”, без розуму, без пам’яті, без совісті та почуттів, він здатний лише на одне – воювати, окуповувати, знищувати та репресувати. Нести зло, горе та біль. Ось саме в це вилилася так звана туга пострадянських людей: у “путіна”, у “януковичей”, “шуфричів”, “медведчуків” і врешті решт у широкомасштабну війну.

На тлі цього чорного ювілею китайський тиран провів відеозв’язок з кремлівським тираном, на якому вони домовились зміцнювати військову співпрацю між своїми збройними силами.

Зазначена подія має дві сторони. Одна звичайно негативна, бо розмова між диктаторами таки відбулась, і вони обговорювали можливу співпрацю. Друга сторона протилежна до негативної, оскільки вказує на ознаки проявлення військово-політичної слабкості з боку китайського тирана “сі”.

В попередніх інформаційних матеріалах ми не раз зазначали, що “китай” публічно не любить невдах, а також про те, що “сі” не буде ні публічно зустрічатися, ні публічно телефонувати “путіну” з довгими розмовами. Адже вся публічна площина зовнішньої політики “китаю” побудована на спробі створення ілюзії домінування. Саме тому розмова з “невдахою” для “китаю” означає продемонструвати Вашингтону свою слабкість. І сьогодні це відбулось: китай” показав свою слабкість.

 

ІІ. Щодо воєнно-політичних відносин.

   АНАЛІТИЧНИЙ ДАЙДЖЕСТ №332, 31.12.2022.   

Тим часом, у Держдепі ще раз офіційно заявили, що США своїм єдиним супротивником бачать “китай”, який хоче, змінити існуючий світопорядок.

Також, в Держдепі підкреслили, що в найближчі роки ніяких послаблень санкцій щодо “росії” не передбачається, навпаки очікування протилежні. Більш того, готуються санкційні пакети проти КНДР, Ірану та КНР, оскільки вони будують спільну фінансову інфраструктуру, нелегальні мережі отримання потрібних товарів в обхід санкцій, продають один одному зброю, обмінюються інструментами та досвідом спостереження та репресій, нарощують цивільну та мілітарну взаємодію.

Так, КНДР не сідає за стіл переговорів, маючи пропозицію з Вашингтону: “без жодних умов”. Іран не повертається до “ядерної угоди”, попри те, що найкращий її варіант вже на столі. В той час, як КНР нарощує агресію в регіоні, попри пропорційне збільшення заходів експортного контролю США у відповідь.

Отже, як ми бачимо, автократії сьогодні намагаються побудувати якійсь паралельний світ, саме тому санкції – це довгі і довгі роки.

Тим часом, ціна газу в Європі сьогодні опустилася вже нижче за 800 доларів за 1 тисячу кубометрів – це вперше з 16 лютого. Як ми зазначали раніше – це означає, що останній кремлівський важіль впливу “заморозити Європу розчиняється в повітрі.

Також, ми звертаємо вашу увагу на рішення Вірменії, яка звернулася до ООН із проханням зобов’язати Азербайджан розблокувати Лачинський коридор, який сполучає Вірменію з Нагірним Карабахом (закрито з 12 грудня).

Припускаємо, що зазначене рішення стане певним підтвердженням вірності наших попередніх висновків від 29 грудня, коли ми зазначали, що саме Пашинян має запустити процес ліквідування ОДКБ і СНД, або “росії” та “путіна”.

 

Висновок:

Ми вкотре можемо переконатись в тому, що Вашингтон вірно направляє свою антикитайську зовнішню політику: цивілізований світ мобілізовано, через що “пекін” вимушений дискредитуватись опускаючи себе до рівня “москви”.

Перегляди:290
Центральний будинок офіцерів ЗСУ
Міжнародний Виставковий Центр
VVK-STUDIO (ютуб-канал для всіх)
Книжкові видання:
Марія БЕРЕЖНЮК. "Казки Марії". В ілюстраціях Олексія Карпенка     Олексій КАРПЕНКО "Холодна зброя". Ілюстрований довідник.
    Ігор ВІТИК “Українська повстанська армія ― гордість української нації. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави 1914-1944”     Ігор ВІТИК “На олтар боротьби. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави з 1944 року по наш час”