Не в обкладинці книги справа, а в тім, що криється в рядку…

І. Щодо воєнно-політичної обстановки

Ми живемо в перший рік нового світового порядку” – таку досить сміливу заяву зробив один із членів Тристоронньої комісії країн Індо-Тихоокеанського, Європейського та Північноамериканського регіонів під час зборів членів цієї організації в Індії (на засіданні був присутній прем’єр-міністр Японії, після чого він раптово відлетів до України).

 

Для врахування: Прем’єр Японії Кісіда Фуміо прибув до України для зустрічі з Володимиром Зеленським. За даними телеканалу “NHK”, політик, який перебував з візитом в Індії, приїхав з неанонсованим візитом до Києва.

Довідково . “Тристороння комісія” – неурядова організація “колишніх” світових політиків, дипломатів, учених. Відомо, що її засідання відбуваються в напівзакритому режимі, хоча зі списками членів усіх трьох регіонів можна ознайомитися на відповідному веб-сайті.

 

Слід зазначити, що від моменту заснування ( 1973 рік) члени Комісії збираються раз на рік обговорити глобальні тенденції на основі власних оцінок та обговорень у рамках регіональних груп.

Отже, можна припустити, що приїзд китайського диктатора до “москви” дав відмашку на практичний запуск відповідних механізмів щодо глобального перезавантаження світових державних систем. І це стосується не тільки автократій, але й демократій. Більш того, це підтверджує і сам Сі зазначаючи, далі пряма мова:

зараз йдуть зміни, яких не було протягом 100 років”.

 

ІІ. Щодо стосується дій ворога та його союзників.  

Тим часом, квінтесенція заяв “путіна” та Сі за підсумками переговорів звучить як знущання. Диктатори в прямому сенсі цього слова публічно глумились над демократіями заявляючи про повагу до суверенітету.

 

Довідково . Заява МЗС Тайваню: “Китай погрожує війною проти Тайваню та інших, але хоче запропонувати “мирний план” “росії”, яка ініціювала війну проти України. Ми не ідіоти. Обидва автократи повинні негайно припинити свої погрози і агресію.”

 

Зрозуміло, що нічого, окрім затертих гасел, від цієї зустрічі ніхто й не чекав. Проте, можна було б уникнути хоча б особливого цинізму згадуючи про події після “24 лютого”. Однак у підсумку це виявилося “китайською димовою завісою”, адже вихляння “путіна” перед Сі вийшло знаковою демонстрацією реальної ролі і місця “росії” в світовій системі.

В той час, як запопадливі коментарі “путіна” про “китайський мирний план”, яскраво показали що сваритися з США і ЄС через “росіюКитай не стане – тож, найпевніше, шануватиме й “червоні лінії” у підтримці, та й у економіці не діятиме собі на шкоду.

На додачу до цього, стало цілком очевидно, що жодним миротворцем Сі не буде: “багатий китайський купець”, але до серйозної гри у світову політику виявився не готовим. Отже наразі західні експерти сходяться на тому, що рівень Сі Цзіньпіня лохотронитипутіна”.

 

Довідково . 1. “путін” запевнив Сі, що “росія” готова підтримати весь китайський бізнес, який захоче замістити російські підприємства; 2. “кремль” підтримав ідею торгівлі із зарубіжними країнами за юані.

 

Більш того, вчорашнє згадування китайського диктатора про наступні президентські вибори 2024 року в “кремлі” було сприйняте, як отримання від Сі Цзіньпіняярлика на князюваннядо 2030 року, (реакція пескова) на деякий час, при цьому, забувши про Гаагу.

Тож читаючи сьогоднішні спільні заяви “путіна” та Сі, можна сміливо говорити, що “китайська панда” досить тонко десуб’єктивізувала “росію”. Більше того, “путін” і “шойгу”, після погроз ядерною зброєю повернулися до позиції “будь-яка війна закінчується мирним договором”.

 

Довідково. Заява НАТО: “росія” просила Китай про летальну зброю, — генеральний секретар.

 

Адже у реченні “Китай готовий і надалі відігравати конструктивну роль у просуванні політичного вирішення українського питання” – прекрасно все. Оскільки з одного боку, такий рівень цинічності й брехливості притаманний тільки справжнім тоталітарним лідерам, а з іншого боку – це реальний меседж “кремлю” – зброї не чекай, не дам”.

Більш того, підлабузництво “путіна” ймовірно перевершило нещодавнє “лукашенківське витанцьовування” в Пекіні, що ймовірно сильно розчарувало китайського диктатора, адже Сі Цзіньпін підписав з “путіним” не плани партнерства, а заяви про наміри, які є лише проектами, більш далекими від співпраці, ніж союзні карти лукашенка.

Отже, як ми зазначали вже раніше, подальші ініціативи щодо світової турбулентності Китай перемикає особисто на себе.

 

ІІІ. Що стосується внутрішньо -політичної обстановки.

В Україні тим часом на тлі призначення міністром освіти і науки України Оксена Лісового, (директора Національного центру Малої академії наук України) Верховна Рада одночасно з цим схвалила рішення щодо введення іспитів для набуття громадянства України. Отже, відтепер для того, щоб отримати громадянство, потрібно скласти іспити з: основ Конституції України, історії України, і рівня володіння державною мовою.

А це означає, що кремлівська гілка лобістів в українському законодавчому органі влади дійсно сильно заслабла, що є додатковим свідченням про втрату “росією” своєї ініціативи за межами своїх кордонів.

 

Для врахування . Ще вчора Шкарлет казав що не треба вивчати історію України, а сьогодні Глава Уряду стає одним із ініціаторів щодо запровадження іспитів з історії для набуття громадянства України.

 

В той же час, це тягне за собою посилення китайських лобістів, які з часом однозначно почнуть себе проявляти. І як ми зазначали раніше, задля того, щоб зберегти свій актив, китаїсти будуть розплачуватись кремлівським активом.

І свідченням останньої тези є опублікована в Інтернеті переписка відомого вже всім в Україні так званого “Паші-мерседеса Лєбєдя”, який все ще залишається основним сектантським куратором Києво-Печерської Лаври.

І цю переписку повинні побачити всі українці, щоб глибоко зрозуміти, що таке релігійно-комуно-ординська секта, яка від самого початку свого заселення прийшла руйнувати все українське.

 

Довідково. За час свого господарювання “московські попи” повністю зруйнували історичні та культурні пам’ятки і перетворили одне з чудес України, всесвітнього надбання ЮНЕСКО, на комерційний центр, меблевий цех, точки з продажу алкоголю, масажні салони та урешті-решт, звалище.

 

Такий порядок денний змушує Мінкультури нарешті розпочати практичну роботу з визначення рівня збереження музейних експонатів. В той час як СБ України відрізала “московським попам” можливість спекулювати на демонстраціях “мощей” і закрила їм доступ до печер Лаври.

Більш того, ми переконані, що саме через майбутню активізацію китаїстів в українській законодавчій владі, до України з неоголошеним візитом прибув особисто прем’єр-міністр Японії Фуміо Кісіда відразу після відвідування засідання Тристоронньої комісії країн Індо-Тихоокеанського, Північноамериканського та Європейського регіонів.

 

Довідково . 1. Україна публічно запросила Китай долучитися до української формули миру, — Зеленський на прес-конференції із прем’єром Японії. 2. Переговори з Японією дадуть більш ніж глобальний результат – Зеленський.

 

В попередніх аналітичних матеріалах ми неодноразово зазначали про важливу роль Японії в сучасному світовому протистоянні, окремо акцентуючи увагу на тому, що японці як ніхто краще в світі знають підступну сутність китайців.

 

Довідково . Україна публічно запросила Китай приєднатися до “української формули миру”.

 

Отже, раптовий приїзд прем’єр-міністра Японії – це ніщо інше, як оперативно-хірургічна комунікація з перехоплення майбутньої, цілком очевидно деструктивної, китайської ініціативи.

 

Висновок.

  1. Нового світового порядку ще немає, проте відлік часу вже почався.
  2. В подальших ініціативах Китай залишається один, васали його значно розчарували: один “старий дурень” зробив ставку на іншого, обидва йдуть на дно і навіть не розуміють цього.
  3. Проте завдяки їх балаканині – світ ще більше зміцнюється у розумінні глибини божевілля “росії”.
Перегляди:433
Центральний будинок офіцерів ЗСУ
Міжнародний Виставковий Центр
VVK-STUDIO (ютуб-канал для всіх)
Книжкові видання:
Марія БЕРЕЖНЮК. "Казки Марії". В ілюстраціях Олексія Карпенка     Олексій КАРПЕНКО "Холодна зброя". Ілюстрований довідник.
    Ігор ВІТИК “Українська повстанська армія ― гордість української нації. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави 1914-1944”     Ігор ВІТИК “На олтар боротьби. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави з 1944 року по наш час”