Не в обкладинці книги справа, а в тім, що криється в рядку…

І. Щодо воєнно-політичних відносин.

Отже, настає період так званих релігійно-окультних свят, де опорні точки: “різдво” та “новий рік”. Глобальні тренди на цей період залишаються цілком нам зрозумілими:

 1. Світове протистояння двох світових систем управління триває, але наразі перебуває на переломному моменті;
 2. Завдяки Збройним Силам України Східноєвропейський регіон залишився вільним від російської військової експансії і зараз поступово звільняється від китайської фінансової та економічно-енергетичної залежності;
 3. Булава управління світовим порядком денним переходить до Японіїнаступає доба Індо-Тихоокеанського регіону, на плечі якого покладено формування майбутньої системи світової економіки ХХІ століття.
 4. В той час, як сам Індо-Тихоокеанський регіон залишається головноюціллю для “пекіну”, де ще до 24 лютогокитай” впевнено домінував.Для “китаю”, щоб повернути своє домінування, єдиним шляхом залишається тільки курс на захоплення Тайваню, який по факту сьогодні являє собою центр усіх світових сучасних технологій.
 5. Саметому, військово-політичний центр уваги США теж зміщується в бік Японії, коли Європа і Україна все більше будуть залишатись одні в питанні прийняття рішень щодо подальшої російської агресії. Одночасно з цим, майже одноосібно, Вашингтон тримає за собою контроль за нерозповсюдженням впливу диктатур на країни Близького Сходу, Африки та ЛатинськоїАмерики.

Довідково. Останнє щодо Латинської Америки: Аргентині – країні що розвивається, країні яка мріяла увійти в склад країн БРІКС (Бразилія, “росія”, Індія, “китай”, ПАР), країні якій більше притаманна авторитарна система управління – “дозволили” перемогти у футболі, як в свій час це дали зробити Саудівській Аравії. Отже, демократії навчилися вправно маніпулювати цією іграшкою автократів під назвою – “футбол”.

 1. В той час, як сама російська агресія концептуально провалена, вона потребує свого перезавантаження, шляхом втягування у війну проти України Білорусі, яка сама переживає період репресій, чорноти та війни білоруського режиму проти свого народу.
 2. В Україні в цей час “руський мир” у Верховній Раді, та відбиття Збройними Силами російської агресії, зруйнована інфраструктура та війназа виживання.

Таким чином, ось з таким набором військово-політичного становища людство вступає в нову епоху свого політичного розвитку, але як зазначив16 грудняСекретар РНБО України: “зі смаком передчуття Великої Війни”.

Вже18 грудня слова Данілова в інтерв’ю іспанському виданню “АВС” повторить папа римський Франциск, який починаючи з 2015 року пройшов усі стадії свого розвитку від підтримки “путіна” до його повного засудження,та окремо про це зазначать та підкреслять в Японії, яка 18 грудня фактично оголосила (напівофіційно) війну китайському беззаконнюв Індо-Тихоокеанському регіоні.

Довідково. “Проривна” стратегія Японії придивляється до загрози “китаю”, вносить величезні оборонні зміни, “BreakingDefense”.

Інформаційно. 17 грудня ракети КНДР вкотре полетіли в японські води,а 18 грудня китайська пропаганда на кшталт російської почала погрожувати Токіо “ядерним попелом”.

 

Так, Японія стикаючись з дедалі войовничішим “китаєм”, прийняла рішення фактично потроїти витрати на оборону, вперше після Другої світової війни.

 

ІІ. Що стосується дій ворога та його союзників.

Тим часом, 19 грудня з метою концептуального перезавантаження своєї війни проти України, та парадигми повторного зимового наступу, “путін” вкотре буде намагатись втягнути Білорусь у відкриту війну.

Вконтексті чого звертаємо вашу увагу:

 1. Протягом останніх 5 місяців у “росії” не було жодного істотного просування на жодній ділянці фронту.
 2. Якщо чисельну парадигму особового складу ще можна відновити до чисельності “армії вторгнення” (близько 300000), то професіоналізм цих двох армій дуже суттєво буде відрізнятись і далеко не в кращий бік для агресора.

ДовідковоБоєздатність України з кінця лютого навпаки значно збільшилась. Також змінилася площина поставок: від нелетальної зброї Україна перейшла до важкого озброєння різної дальності.

 • . Російська готовність до бойових дій, вичерпалася. Не говоритимемо, щоу “кремля” закінчуються ракети: на даний момент їх вистачає на 2 масових ударів, плюс близько 2 хвиль ударів “росія” забезпечує за рахунокіранських поставок.

Для врахуванняЗа даними TheTimesofhttps://uk.wikipedia.org/wiki/The_Times_of_IsraelIsrael “росія” виробляє близько10-15 ракет на місяць, відповідно протягом 6 місяців може накопичити ресурси для 1 масової атаки.

Інформаційно до контексту. Зіштовхнувшись із відключеннями світлата безпілотніками іранського виробництва, українські євреї закликають Ізраїльдопомогти Україні, “WashingtonPost”.

 • . За рік “росія” втратила фактично всі важелі впливу на Захід, “кремль” навіть не має можливості диктувати умови газового та нафтового ринків.

Аналізуючи сьогоднішній стан“кремля” напередодні, як ми вже зазначали релігійно-окультних свят наводимо основні висновки щодо особистісної катастрофи “путіна”:

 1. Корупція вбиває. Диктатура вбиває. Відсутність конкуренції ідей вбиває.
 2. Переоцінка ворога була на користь Україні, оскільки “путін” міг обрати інший варіант, без наземного вторгнення на початку, що змінило б хід війни, наприклад, політичний, в якому “путін” навіть зараз домінує маючи цілі угрупування політиканів у Верховній Раді України, та частково в ООН, все менше в ПАРЕ та Європарламенті.
 3. Фактор Криму дав “путіну” хибну впевненість у легкій перемозі. Більш жорстка реакція на Крим не утримала б “путіна” від наступного вторгнення, але б змусила змінити тактику на більш ефективну та дати Україні менше часу на підготовку.
 4. В кремлівській системі досі діє кругова порука, що міцніше за будь-які інші катастрофи. В “кремлі” продовжуватимуть підтримувати вторгнення знизу до верху. Російська еліта вважає винним у провалі виключно “путіна” і за це вони готові його поміняти, але їх не жахає жорстокість та жертви, їх засмучує, що вони програють.
 5. Але “путін” досі вірить в перемогу та переконує свої еліти, що йому вдасться “пропетляти”.

На додачу до вищевказаного: США показали що знають достатньо про “росію”, щоб використовувати ці знання ефективно. Поки не було атакина “герасімова”, всі російські генерали залишаються вразливими.

Єдиним адекватним і ефективним каналом комунікації з “росією” залишається: “патрушев” (секретар радбезу “рф” ) – Бернс (Директор ЦРУ США). Все решта – ірраціональне, неадекватне або безглуздо-популістське.

Яскравимтаким прикладом безглуздо-популістської комунікації є опубліковане 18 грудня відео з прибуттям кремлівця “шойгу” на позиції своїх підлеглих злочинців. Ймовірно за задумом це мало бути певним ескалаційним ефектом на тлі поїзди “путіна” до Білорусі, але відео нагадало вибірку генератора випадкових кадрів, а враховуючи успіхи так званої “спецоперації” дивно, що “шойгу” взагалі не збили свої.

 

ІІІ. Внутрішні суспільно-політичні події.

Тим часом, Президент України ініціював скликання Глобального Саміту Формули миру.

 

Висновок.

Отже, для “росії” ціна немає значення, для України має. Тому управляти ескалацією повинні ми.

Перегляди:296
Центральний будинок офіцерів ЗСУ
Міжнародна виставка “Зброя і безпека” (МВЦ)
VVK-STUDIO (ютуб-канал для всіх)
Книжкові видання:
"Народні казки про тварин". В ілюстраціях Олексія Карпенка     Велика розмальовка до "Український народних казок про тварин"     Марія БЕРЕЖНЮК. "Казки Марії". В ілюстраціях Олексія Карпенка     Василь ТИМКІВ, Олена ПОДРУЧНА "Словник музичних термінів"     Олексій КАРПЕНКО "Холодна зброя". Ілюстрований довідник.
    Ігор ВІТИК “Українська повстанська армія ― гордість української нації. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави 1914-1944”     Ігор ВІТИК “На олтар боротьби. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави з 1944 року по наш час”  
Пригоди Марка та Харка
Бурлескний роман.
Всі книжки про Марка та Харка в одній. Сміх та хороший настрій гарантовані
КЛУБ “М&Х”