Не в обкладинці книги справа, а в тім, що криється в рядку…

І. Що стосується дій ворога та його союзників.

Роль інформаційного та політично-культурного імперіалізму в сучасні часи світової турбулентності та нестійкості стають ще більш важливими елементами, оскільки це може сприяти підготовці “гібридного ґрунту” для майбутнього військово-економічного захоплення України та додаткового інформаційно-пропагандистського впливу на неї.

Типовий приклад використання цього методу – підтримка п’ятої колони  в державі – суб’єктові впливу.

Так на тлі “офіційного медійного повернення” колаборанта Медведчука  в інформаційне поле України через запуск нового проросійського телеканалу під назвою “Ukrainian World News” (висновки від 14 лютого) ГУР МО України, попереджає українське суспільство, що “найближчим часом російські спецслужби планують широку кампанію із вкидання фейкових новин від імені журналістів із західних країн”.

Загалом зазначене попередження  від української розвідки є прямим підтвердженням вірності наших попередніх висновків щодо цього. Тож в рамках розвитку цієї теми вважаємо за необхідне зазначити, що головними носіями фейкових новин від імені західних країн стануть саме “кремлівські ліберали”, які  в цей час там перебувають.

В зв’язку з чим надаємо список основних гравців, які будуть залучені в цю інформаційну операцію проти України, і в першу чергу це: Юрій Швець, Майкл Накі, Олександр Плющев, Олександр Невзоров, Володимир Гудков, Ілля Понамарьов, Олександр Раздиховський, Марк Фейгін, Андрій Піонтковський, Ігор Яковенко, Олександр Сотник, Валерій Соловей, Віктор Шендерович, Юлія Латиніна, Дмитро Биков, Леонід Гозман.

 

Для врахування. Останній в списку Гозман, вже через “Радіо Свобода” розповідає, що “ніякого імперського синдрому у росіян насправді немає, а тих хто радіє підриву будинку в Дніпрі в “росії” дуже-дуже мало”.

Висновок один, росіяни поділяються на дві категорії: перші “люблять” “путіна”, а другі ні, тому що він для них занадто ліберальний.

 

Отже, всі з переліченого списку кремлівські ліберали невдовзі, через “медведчуківський канал” масово увіллються в інформаційне поле України задля того, щоб побудувати “політично порожній простір” та спробувати повернути нашу державність у багатополярну олігархічну неоколонію.

Більш того, зазначене відбувається на тлі неоднозначних індикаторів з боку Білорусі, адже 16 січня розпочинаються спільні льотно-тактичні навчання російських терористів та їх співучасників білорусів, які триватимуть до 1 лютого.

 

Відомо. У Білорусь прилетіли 8 російських винищувачів 4 вантажні борти Як повідомляє “Беларускі Гаюн”, серед них 4 Су-34 та 4 Су-30.

 

В попередніх висновках ми зазначали, що в рамках цих навчань “путін” має можливість учинити масовану ракетну ескалацію на релігійно-прокремлівську дату 19 січня (так зване водохреща), яку в разі своєї успішності зможе продати своєму деградованому електорату, як нову мотивацію проти України  та впровадити наратив: “священна війна”.

Тим часом, провідні медіа світу розмірковували: “чому “путін” призначив керівником “СВО” автора вкрай невдалого вторгнення в Україну, в той час,  як “суровікін” не припускався відвертих провалів”.

Де в узагальненому варіанті,  провідні ЗМІ прийшли до висновку, що одним  із головних уроків у цій війні стало те, що швидкість отримання інформації (розвідувальні дрони) та завдавання точкових ударів на довгих дистанціях (дрони-камікадзе) може забезпечити воюючій стороні дуже значні козирі.

Що ж стосується окремо “путіна” то французький генерал Мішель Яковлефф зазначить: ““путін” зробив стільки стратегічних прорахунків, що в майбутньому він стане одиницею виміру для інших прорахунків”.

Тим часом, відомство “ шойгу” слідом за “пригожиним” кинулося вербувати зеків на війну проти України. А проти самого “пригожина” розіграли спецоперацію з втіканням із “росії” в Норвегію одного із його командирів відділення ПВК “Вагнер” на прізвище Медведєв, який попросив політичний притулок і вже дає свідчення проти “пригожина” та його організації (“DW”).

 

Довідково. 77% зеків з ПВК “Вагнера” вже ліквідовано, –  заява Подоляка. 

 

Отже, ми стаємо свідками, як з кожним днем загострюється ситуація навколо відносин “путін” – “пригожин”. Кремлівський тиран розпочав практичні  заходи з усування кремлівського маніяка з передвиборчої гонки.

 

Разом з тим, розуміючи якого злочинного “авторитетного статусу” набув сьогодні цей маніяк (“пригожин”) серед російського суспільства і серед прошарків пекінської влади, яка через КНДР, оминаючи “кремль”, вже надавала йому цільовий пакет військової допомоги, ми припускаємо, що відповідь  від “пригожина” не забариться.

 

Цікавим моментом в цій історії кремлівського розколу є поява, час від часу, “ковідних наративів” для “китаю”, який ймовірно таки намагається примирити “путіна” з “пригожиним”.

 

Довідково. “92% жителів “Пекіна” захворіють на коронавірус до лютого” – повідомлення яке було поширено від рівня американської компанії  “Bloomberg” до білоруської “Хартія’97”

 

Висновок.

  1. Російський імперіалізм – це завжди нігілізм і розрахований хижацький удар, який представлений сьогодні у формі проведення чергової комплексної інформаційної кампанії проти України (про що попередило ГУР МО України).
  2. В той час, як російський лібералізм – це завжди утопізм універсального типу, який направлений на будування антибуттєвих кривих, але маніпулятивно не заперечуючий національного буття.
  3. Саме російські ліберали, які досі схвально сприймаються, як українським суспільством так і світовим будуть дискредитувати український націоналізм, знову намагаючись поставити українську державність перед обличчям небуття.
  4. Чим швидше буде прискорюватись процес кремлівського розколу, тим активніше російські ліберали будуть маніпулювати світовою свідомістю, та українською зокрема. Головна ціль – збереження імперії.
Перегляди:463
Центральний будинок офіцерів ЗСУ
Міжнародний Виставковий Центр
VVK-STUDIO (ютуб-канал для всіх)
Книжкові видання:
Марія БЕРЕЖНЮК. "Казки Марії". В ілюстраціях Олексія Карпенка     Олексій КАРПЕНКО "Холодна зброя". Ілюстрований довідник.
    Ігор ВІТИК “Українська повстанська армія ― гордість української нації. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави 1914-1944”     Ігор ВІТИК “На олтар боротьби. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави з 1944 року по наш час”