Не в обкладинці книги справа, а в тім, що криється в рядку…

І. Що стосується дій країн-союзників.

Розкол у республіканців або “де тонко там і рветься”. Саме так можна описати сучасну “парламентську диверсію” всередині США, яка абсолютно очевидна направлена на підрив зсередини нещодавньої ініціативи Вашингтону щодо створення широкої американської коаліції проти системи осі світового зла: “китаю”, “росії” та Ірану. Отже, окремі негативні елементи внутрішньої політики намагаються вплинути на напрямок діяльності зовнішньої політики.

Так стало відомо, що вперше за сто років Палата представників США не змогла з першої спроби обрати спікера Конгресу нового скликання. (“Reuters”) Зазначене сталося через ірраціональні дії республіканської партії, яка гарантовано маючи цю посаду за собою, раптово висунула двох кандидатів замість одного: в результаті голоси розмились і цивілізований світ отримав знакову подію.

Багато хто коментує нинішній розкол республіканців, як несподіванку, але, по суті, нічого несподіваного не сталося: “кремль” в своїх намаганнях відтягнути час змушує Трампа остаточно політично застрелитись.

Далі буде часова тяганина та ганебні і широко обговорювані всіма світовими ЗМІ внутрішні партійні консультації республіканців, яким прийдеться визнати згубний вплив Трампа на них, що призвів до грандіозного фіаско вже в глибині свого провалу, що виявився в історично гіршому проміжному результаті, а також історично безпрецедентному випадку внутрішнього провалу.

Тепер для республіканців є вибір із двох опцій: 1) піти на політичну угоду з демократами, заручившись підтримкою здорової сили, цим повністю витіснивши політичний труп маргіналу Трампа з американського п’єдесталу; 2) піти на угоду з честю, совістю та самоповагою, вступивши в саму низькосортну і безпринципну гру з трампістами, тим самим зрадивши і себе, і свої ідеї, і всю Америку, і весь цивілізований світ.

Більш того, подібна ситуація, один в один сьогодні склалась і в українському парламенті, коли майже 70 народних депутатів України демонстративно відмовились підписувати звернення про позбавлення мандатів кремлівців від забороненої партії “ОПЗЖ”. Ілюстрація як ніколи переконлива і повністю повторює ситуацію в Конгресі США включаючи навіть вибір з двох опцій.

Повертаючись до США, слід обов’язково зазначити, що політично коаліція з гілкою Трампа більш стійка (бо створена за типом автократій), оскільки не передбачає внутрішньопартійної боротьби перед виборами, проте пікантність ситуації полягає в тому, що особистісні амбіції Трампа можуть стати політично ще більшою проблемою, ніж тимчасова двопартійна спілка “адекватних сил”.

Тим часом, німецьке аналітичне видання “Deutsche Welle” оприлюднило звіт уряду ФРН, де серед усього іншого було зазначено, що Німеччина повністю припинила імпорт російських енергоносіїв і на тлі подій в Конгресі США – це також знакова подія цього сторіччя.

 

Довідково . Німецький уряд пишається тим, що отримує 0% газу, 0% нафти

та 0% вугілля з “росії”, – “Financial Times”

 

Отже, нинішнє нове будівництво європейської енергетичної незалежності обійшлося “москві” не тільки економічним падінням, а ще й політично-іміджевим знищенням.

Оскільки, за фактом “кремль”, спираючись на енергетичний шантаж, так чи інакше домагався політичних поступок з боку Заходу від початку “Холодної війни”. І ця система функціонувала понад 70 років, будучи для “москви” гарантом того, що Захід не піде на різку ескалацію відносин, тому що це викличе економічний колапс усередині європейської спільноти.

 

Для врахування . 1. Німеччина готова заарештувати всі можливі російські активи для допомоги України – “Bloomberg”. 2. Німеччина дипломатичною нотою заявила, що не має наміру вести переговори з Польщею про репарації за завдану шкоду під час “Другої світової війни”. Варшава: “ми продовжим зусилля”. Берлін: “ваше право”. Висновок: сьогоднішня комунікація вольяжності з боку Німеччини демонструє її “радість енергетичної свободи” від “росії”.

 

В контексті цього нагадаємо, що проект так званої “гнівної “москви”” існував виключно за рахунок шантажу на двох осях: енергетична залежність та збройна (ядерна) нерозсудливість.

Отже, сьогодні “кремлівська енергетична голка” остаточно знята, а військовий потенціал “росії” відтепер розглядається більш-менш реально, адже “путін” довів всьому світу, що “росія” має хоч і злодійську, але нікчемну армію.

 

Таким чином, станом на сьогодні залишилася лише одна не розкрита так звана російська “скріпа державності” – ядерна. На тлі чого, українська розвідка повідомила, що “росія” таки розмістила свою ядерну зброю в Криму та Білорусі і поінформувала, що ці території розглядаються “путіним” для проведення потенційних ядерних провокацій.

 

ІІ. Що стосується дій ворога та його союзників.

Тим часом в самій “росії” продовжують обговорювати “Макіївку”, але це вже остання третя стадія інформаційної роботи, коли “ситуацію” віддають класичним теле-пропагандистам. Головний наратив: “плануємо покарати верхи, але винні вже мертві низи, які неправильно зрозуміли команду верхів”.

Це означає, що практика “ Чорнобаївки” та “Макіївки” буде продовжено.

Тим часом, на тлі такої масової загибелі росіян, особливо тоді коли, відомству “шойгу” вдалося “прикрити своїх”, зробивши винуватцями ситуації в Макіївці самих загиблих, значно поглибився конфлікт з “пригожиним”.

У стислому вигляді конфлікт між “пригожиним” та “герасимовим”-“шойгу” виглядає так: “пригожин” хоче, щоб до “вагнера” ставилися як до “гвардії”, а “герасимов”-“шойгу” хочуть використовувати його як “штрафбат”.

Отже, невдовзі ми почуємо новини про чергові раптові смерті кремлівських генеральних конструкторів, директорів та менеджерів.

А сьогодні, в розвиток зазначеного зауважуємо, що українська розвідка фіксує активізацію руху опору в “росії”. Так, за чотири дні 2023 року відбулось вже шість випадків блокування російської залізниці, що призвели до порушень у графіках руху військових ешелонів. (за весь 2022 рік було приблизно 40 таких випадків).

Тим часом, “ Bloomberg” повідомляє, що крематорії в “китаї” переповнені і вже не справляються з роботою через ще більшу смертність від коронавірусу. На тлі чого “Associated Press” публікує заяву МЗС “китаю” в якій “пекін” висловлює своє “обурення”, що Захід замість того, щоб допомогти “китаю” подолати “COVID” у політичних цілях обмежив в’їзд китайцям у свої країни.

В самому “китаї” в цей час, пекінська пропаганда з якоюсь, до кінця ще не вивченою ціллю, продовжує писати і говорити про Україну і українців, цитувати Зеленського та навіть одного з генералів НАТО, який спрогнозував припинення вогню між “росією” та Україною цього літа. (“Chinese News”, “Guancha”, “Huanqiu”, “ChinaCom”, “Phoenix”)

На даний час, з цього приводу є лише одне припущення: враховуючи те, що Україна – це кодове слово для Білого Дому, “пекін” почав вибудовувати позиції для комунікації з ним, оскільки ймовірно в “китаї” ситуація з ковідом дійсно дуже критична. Сам, китайський тиран звернутись до Білого Дому не здатний, тож, ось таким чином підбиває офіційний Київ зробити це за нього.

 

Висновок.

  1. 1. “Де тонко там і рветься”: затягування часу з боку українських законодавців в ситуації з позбавленням кремлівців із забороненої “ОПЗЖ” депутатських мандатів починає дискредитувати виконавчу владу України в очах, як українського суспільства так і Європи.

2 . Особливо це викарбовується на тлі європейської перемоги в частині, що стосується відмови ЄС від російського газу і нафти.

  1. 3. Тим часом, “росія” так само затягує час, щоб відтягнути створення широкої антидиктаторської коаліції, а “китай” демонструє свою готовність розплатись за комунікацію з Білим Домом кремлівським активом в Україні.
Перегляди:304
Центральний будинок офіцерів ЗСУ
Міжнародний Виставковий Центр
VVK-STUDIO (ютуб-канал для всіх)
Книжкові видання:
Марія БЕРЕЖНЮК. "Казки Марії". В ілюстраціях Олексія Карпенка     Олексій КАРПЕНКО "Холодна зброя". Ілюстрований довідник.
    Ігор ВІТИК “Українська повстанська армія ― гордість української нації. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави 1914-1944”     Ігор ВІТИК “На олтар боротьби. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави з 1944 року по наш час”