Не в обкладинці книги справа, а в тім, що криється в рядку…

І.  Щодо воєнно-політичних відносин.

Виходячи з того, що вже четвертий день поспіль світове співтовариство обговорює Херсон, можна з впевненістю заявити, що світова проукраїнська коаліція витримала всі іспити турбулентності: світ радіє звільненню Херсону разом з українцями, демонструючи єдність, на яку автократіям, сьогодні, немає чим відповісти.

Отже, перемога України на херсонському напрямку – це фатальний перелом війни, який зафіксував дійсне становище ворога та його союзників. Збройні Сили України зносять оборону окупаційних військ ворога, знищують його систему постачання, змушуючи при цьому “кремль” тікати, а не воювати.

Фактично після звільнення Херсону шлях військової експансії “росії” не просто зупинено, він розгромлений. Тобто кожен новий день – це прямий удар виключно по російському керівництву: росія” у відстаючій позиції, відтепер Україна диктує порядок денний.

В цьому контексті слід нагадати, що починаючи з 9 листопада, через низку західних ЗМІ в пресу проникала інформація, що Захід тиснутиме на Україну, щоб та запустила “переговорний трек”. Тоді ми це прив’язали виключно до виборчого процесу в США, але отримавши 13 листопада більше даних, ми побачили ще одну сторону зазначеної інформаційної операції.

Так, через низку “інсайдерів” та їх каналів, що пов’язуються зі спецслужбами (а конкретно – з ФСБ), було запущено інформацію про те, що “росії” через третю державу надіслали переговорні умови, що включають повне виведення російських військ з території України (за винятком Криму: там “відстрочка” в 7 років), демілітаризована зона та багато іншого.

Отже, ймовірно перед нами не вкидання, а цілком реальна “угода”, яка є чистою капітуляцією для “кремля, що включає навіть репарації – тільки під дещо іншим формулюванням.

Але суть даного договору, ймовірно переданого американцями по лінії з “патрушевим”, – це не лобіювання переговорів, оскільки цілком ясно, що “росія” на такі умови не піде, а перевірка “ліній інтересів”, на які силові еліти “кремля” готові піти, щоб припинити війну.

Важливо відмітити, що на гребені цієї хвилі, країни які зазвичай завжди виступали за переговори з “росією”, як то Франція та Німеччина раптово і категорично змінюють свою позицію на протилежну, підштовхуючи офіційний Київ дотискати “росію” виключно військовим шляхом.

Зазначене є другою частиною психологічного трюку відомого нам як “добрий і злий поліцейський”, в період коли вони в одну мить і раптово міняються місцями, чим вводять об’єкт в ступор.

Отже, наразі США з Європою проводять спільні дії з повної дезорієнтації кремлівської верхівки, які впершу чергу направлені на те, щоб “росія” сама себе стерла з політичної карти світу.

В результаті чого, явно ослабнуть позиції “осі світових диктатур”, оскільки перемога України – це шлях до розширення впливу Сполучених Штатів у Східній Європі, повернення втраченого Трампом впливу в Азії, а також шлях перелому війни між демократією та авторитаризмом у бік перших.

Таким чином, звільнивши Херсон, Збройні Сили України одночасно завдали удару по Ірану, “китаю”, Північній Кореї, всім прямим і непрямим союзникам “кремля” та “пекіна”.

Яскравим підтвердженням правильності цього висновку є рішення Асоціації держав Південно-Східної Азії (АСЕАН) вперше запросити Україну на свій саміт. Це історична подія, як для України так і для АСЕАН.

Для України в контексті того, що Індо-Тихоокеанський регіон визнано економікою ХХІ століття, а для АСЕАН, як майбутній безпековий фактор, оскільки 5 із 10 членів цієї Асоціації: М’янма, Лаос, Папуа Нова Гвінея, БрунейДаруссалам, Східний Тимор жорстко тероризується (особливо М’янма)китаєм” і “росією”.

Отже, як ми бачимо за військовим фактором Херсону, уважно спостерігали і в Азії, країни яких, чітко вловили військово-політичну хвилю майбутньої перемоги демократій.

Тим часом, американські демократи вже перемогли, забезпечивши собі повний контроль над Сенатом.

 

Довідково. 15 листопада Трамп планує оголосити, що збирається іти в президенти та уважно слідкуватиме, хто прийде, а хто ні на це важливе оголошення.

 

Серед важливого, зазначимо також наступне: “Washington Post” опублікував звіт американської розвідки про те, як дружня до Вашингтону ОАЕ, впливала на політику США.

 

Довідково . ОАЕ — це федерація шейхів із понад 9 мільйонами людей, включаючи міста-держави Абу-Дабі та Дубай. З 2012 року вона була третім за величиною покупцем американської зброї та створила те, що багато хто вважає найпотужнішою армією в арабському світі, розвиваючи тісні зв’язки з політичним, оборонним і військовим істеблішментом США. Збройні сили ОАЕ воювали разом із США в Афганістані, Іраку та Сирії.

 

Звіт примітний тим, що він зосереджений на операціях впливу дружньої нації, а не ворожої держави, такої як “росія”, “китай” чи Іран. А це ознака того, що розвідка США готова прийняти нові виклики, оскільки вони зазвичай тримаються подалі від усього, що можна витлумачити, як внутрішня політика.

Але серед всього іншого, ця держава Перської затоки розлютила офіційних осіб США після того, як спостережна служба Пентагону заявила, що ОАЕ виявляється фінансує кремлівську ПВК “Вагнер”.

Враховуючи, готовність розвідки США прийняти нові виклики, вважаємо, що шейхам дорого обійдеться фінансування “Вагнера”, відмивання російських грошей та допомоги “кремлю” в обході санкцій.

 

ІІ. Що стосується дій ворога та його союзників.  

Продовжуючи тему “Вагнера” слід зазначити про кадри, які виклала ця терористична організація в Інтернет, де на відео видно, як чоловіка без суду та слідства забивають кувалдою, в той час, як керівник цієї ПВК, держслужбовець “росії”, “пригожин” особисто схвалює це вбивство.

Зазначений вчинок кремлівця “пригожина”, особливо перед самітом G20, – це стратегічна помилка для всього “кремля”. Оскільки, бажання налякати своїх перетворилося на офіційне зізнання на весь світ у своїх звірствах.

Це відео стало черговим свідченням для “найсліпіших” і “найглухіших”, що Буча, Ірпінь, Бородянка, Ізюм та безліч інших українських міст – це не випадковість – це системне вчинення злочинів проти людяності. І саміт “Великої двадцятки” на Балі – відмінна можливість задати кремлівцю “лаврову”, кілька неприємних питань щодо цього.

 

Довідково . Прем’єр Британії Ріші Сунак заявив, що хоче “кинути виклик” російському диктатору на саміті G20.

 

І ІІ. Внутрішні суспільно-політичні події.

В Україні тим часом, “московський патріархат” активно продовжує проводити свої заходи з гуманітарної диверсії проти української нації. Мова йде про відеофіксацію одного з численних і ймовірно щоденних окультних ритуалів, в одному з храмів Києво-Печерської Лаври, де попи цієї організації демонстративно в піснях прославляють “росію”.

 

Висновок.

  1. Втрата Херсону стає найбільшою геополітичною поразкою “росії” з часів розпаду СРСР, оскільки “путін” особисто гарантував, що ця територія “назавжди залишиться” з “росією”. “Кремль” дезорієнтовано, його представники все більше вдаються до безрозсудних та їх же дискредитуючих вчинків.
  2. В той же час, звільнення Херсону Збройними Силами України, стає для всього цивілізованого світу певним маркером перемоги демократій над автократіями.
  3. Разом з тим, на тлі відступу військових сил “кремля”, в Україні активно продовжує діяти його так званий “духовний філіал”, який вкотре себе демонстративно позначив. І Україна досі не має жодного важелю впливу на “московський патріархат”, окрім фіксації її Служби безпеки численних інцидентів їх антидержавної діяльності.
Перегляди:465
Центральний будинок офіцерів ЗСУ
Міжнародний Виставковий Центр
VVK-STUDIO (ютуб-канал для всіх)
Книжкові видання:
Марія БЕРЕЖНЮК. "Казки Марії". В ілюстраціях Олексія Карпенка     Олексій КАРПЕНКО "Холодна зброя". Ілюстрований довідник.
    Ігор ВІТИК “Українська повстанська армія ― гордість української нації. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави 1914-1944”     Ігор ВІТИК “На олтар боротьби. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави з 1944 року по наш час”