Не в обкладинці книги справа, а в тім, що криється в рядку…

І. Щодо внутрішньо-політичної обстановки.

Під час аналізу та опису функціонування державного (політичного) буття ми користуємося виключно відкритими джерелами, які насправді являються тими самими інструментами внутрішньої і зовнішньої комунікації.

Цілком очевидно, що за цими інструментами таїться політика іншого рівня та вартості. Разом з тим, це нам не заважає відслідковувати головний задум того що відбувається, як в форматі світового протистояння автократій і демократій, так і у форматі російсько-української війни зокрема.

Так в своїх попередніх інформаційних матеріалах ми зазначали про наявність в Україні агентів впливу, як з боку Китаю так і з боку “росії”, окремо зауважуючи, що в разі тиску США на перших, Пекін буде розраховуватись активом других, щоб врятувати свій актив.

31 січня ми описували, як США загнали Китай у глухий кут, в результаті чого Пекін навіть попросив політичної допомоги у Туреччини, а вже 1 лютого в Україні відбулись обшуки у олігарха Коломойського.

Частковим маркером, який підтверджує вірність наших висновків, є чергова заява від Глави ГУР МО України журналістам “The Washington Post” про те, що “росія” не застосує ядерну зброю навіть, коли Збройні Сили України дійдуть до Криму.

 

Продовження цитати. “росія” — країна, від якої можна очікувати багато чого, але не відвертого ідіотизму. Завдавання ядерного удару призведе не просто до військової поразки “росії”, а до її розпаду. — Кирило Буданов.

 

В попередніх матеріалах від 31 січня ми прийшли до висновку, що США вибивають з під ніг “кремля” “китайську воєнно-політичну платформу”, тож сьогоднішня заява очільника української розвідки є продовженням та певним віддзеркаленням американської гри з відкритими козирями проти Китаю.

Адже, жодних коментарів від “кремля” на заяву очільника ГУР МО України ми не зафіксували, а це вкотре підтверджує, що: “кремль” не самостійний в своїх рішеннях; “кремль” озирається на Пекін, але Пекіну зараз не до “москви”. В результаті чого Україна зробила важливий наративний військово-інформаційний крок вперед для майбутнього успішного звільнення Криму.

Тим часом, повертаючись до Коломойського, окремо слід зазначити, що це доволі “екстраординарний олігарх”, проти якого у США відкриті численні провадження, через які він був вимушений навіть тікати в Ізраїль, в країну яка ні за яких обставин, ніколи не видає своїх громадян.

Але щось відбулось таке екстраординарне, що й в Ізраїлі проти нього почали вести розслідування і він був вимушений повернутися в Україну і тут вже переховуватися.

Після вдалої американо -ізраїльської операції проти Ірану, стало зрозуміло, що ці дві країни об’єднали свої зусилля, щоб напряму скомунікуватися з паном Коломойським.

Ба, більш того це дає нам відповідь на старе запитання: чому весь цей час Ізраїль тримав дистанцію від Києва незалежно від того, що б українська сторона не пропонувала, щоб поліпшити стосунки з Єрусалимом.

Причиною виявився – Коломойський.

Яскравим підтвердженням зазначеного, є свіжа заява прем’єр-міністра Ізраїлю Нетаньяху, який висловив готовність розглядати можливість щодо передачі Україні цільової військової допомоги, включно навіть із системами ПВО “Залізний купол” (“CNN”)

Іншими словами Ізраїль запропонував Києву обміняти систему ПВО “Залізний купол” на негромадянина України Коломойського, де головним індикатором такої готовності, стане майбутня інформаційна політика телеканалу “1+1”.

Якщо, ще говорити чіткіше, то фактор Коломойського виявився настільки загрозливим для України, що у Білому Домі анонсували приїзд Президента США до Польщі, спеціально для того, щоб зустрітись з Президентом України. Про фактор Польщі та її роль в Європі, ми вже неодноразово зазначали.

На тлі чого, Кабмін України звільнив весь керівний склад митниці (цілком очевидно, що в контексті переховування в Україні негромадянина Коломойського), після чого США заявили, що не блокуватимуть постачання Україні винищувачів F-16 країнами-союзниками, якщо вони ухвалять таке рішення (CNN).

 

Довідково . СБУ затримала у Києві співробітника “Укробронпрому”, який працював на російську розвідку, при цьому був причетний до корегування обстрілів Києва.

 

Виходячи з цих міркувань, Вашингтон дає зрозуміти, в першу чергу Анкарі: не втручатись в його комунікацію з Пекіном, а останньому, що Туреччина не допоможе. Разом з тим, ми вимушені визнати, що політика “батога і пряника”, сьогодні почала застосовуватись і по відношенню до Києва.

На додачу до всього, сьогодні ми фіксуємо так звану кремлівську відповідь на проведений тиск по відношенню до його вагомого активу в Україні. Перед цим, ми зазначали, що задля свого агентурного порятунку, “кремль” буде розраховуватись або “корисними ідіотами” або зрадниками України, або і тими і іншими одночасно, в залежності від загрози.

Так на тлі численних звільнень, та кримінальних проваджень по відношенню до українських чиновників з боку Генпрокуратури України, додатковим негативним чинником стала опублікована докповідь експертів Державної служби України з етнополітики та свободи совісті, про те що УПЦ “московського патріархату” виявляється досі прямо підпорядкована російській православній церкві.

Тобто, попри всі численні офіційні заяви керівництва УПЦ МП щодо розриву церковно-канонічного зв’язку УПЦ МП із РПЦ, нічого подібного не відбулося, що можна вже розцінювати, як саботаж з боку державних структур, які мали це контролювати та вчасно інформувати українське суспільство, особливо зараз, під час воєнного стану.

Таким чином, “ москва” подає Києву застереження, що досі має вагомий вплив на “армію корисних ідіотів” в Україні (маються на увазі – так звані віряни московського патріархату), та зграю чиновників (приклад: чиновники Держетнополітики, які тільки через 6 місяців звернули увагу на не розрив “зв’язку”), які ще здатні розхитати суспільно-політичну ситуацію в Україні.

Підтвердженням зазначеного є також рішення Львівського апеляційного суду, який відсторонив Владислава Атрошенка від посади мера Чернігова.

Тоді, коли Голова Асоціації міст України Віталій Кличко, коментуючи зазначене рішення взагалі назве це – викликом демократії, окремо зазначаючи, що це перший такий випадок в історії України, що пов’язаний виключно з політичною боротьбою, в якій громада міста Чернігова зокрема, стала заручником.

 

ІІ. Що стосується дій країн союзників.

Тим часом, Міністерство фінансів США повідомило про ліквідацію великої таємної російської мережі, яка була створена спеціально для ухиляння від санкцій, отримання підсанкційних технологій військового призначення та торгівлі зброєю.

 

Довідково . Мережа названа на честь її засновника Ігоря Зіменкова, і працювала на користь російських державних збройних корпорацій “Ростех” та “Рособоронекспорт”.

 

Водночас, дуже важливим фактором для України в цьому повідомленні, окрім звичайно військово-економічної компоненти, є ще те, що ця операція була проведена США спільно з Ізраїлем, а це вже посил для Коломойського.

 

Висновок.

Як і прогнозувалось нами раніше, навколо України розпочався той самий процес, коли Китай розплачується “кремлем”, а “кремль” українськими невігласами.

Перегляди:493
Центральний будинок офіцерів ЗСУ
Міжнародна виставка “Зброя і безпека” (МВЦ)
VVK-STUDIO (ютуб-канал для всіх)
Книжкові видання:
"Народні казки про тварин". В ілюстраціях Олексія Карпенка     Велика розмальовка до "Український народних казок про тварин"     Марія БЕРЕЖНЮК. "Казки Марії". В ілюстраціях Олексія Карпенка     Василь ТИМКІВ, Олена ПОДРУЧНА "Словник музичних термінів"     Олексій КАРПЕНКО "Холодна зброя". Ілюстрований довідник.
    Ігор ВІТИК “Українська повстанська армія ― гордість української нації. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави 1914-1944”     Ігор ВІТИК “На олтар боротьби. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави з 1944 року по наш час”  
Пригоди Марка та Харка
Бурлескний роман.
Всі книжки про Марка та Харка в одній. Сміх та хороший настрій гарантовані
КЛУБ “М&Х”