Не в обкладинці книги справа, а в тім, що криється в рядку…

І. Щодо воєнно-політичних відносин.

Понеділок, вівторок, середа, на американському телебаченні неймовірна кількість виступів, зустрічей, ефірів, інтерв’ю, про ситуацію на українському фронті та потреби Збройних Сил України.

В той час, як черговий масований обстріл іранськими дронами столиці України лише подвоїв цю інтенсивність, особливо в частині, що стосується надання Збройним Силам Україні комплексів “Patriot”.

 

Довідково . “Patriot” – це технологія прикриття НАТО, відповідно постачання цього комплексу є продовженням інтеграції України до єдиної мережі безпеки Євроатлантики.

 

Отже, новина про те, що Вашингтон готовий почати готувати Збройні Сили України до постачання “Patriot” є досить і досить знаковою.

Оскільки, усі країни Європи (окрім Угорщини) вийшли з переговорного шляху, і перейшли на наратив, що кінець війни буде покладено на полі бою.

Більше того, зі всього того шквалу вищевказаних американських телеефірів ми розгледіли цікавий нюанс про те, що представники країн Західної Європи вже почали змагатись за місце в кріслі “судді” нового військового трибуналу проти “росії”.

Так, всім відоме американське суспільно-політичне телешоу “60 хвилин” зауважило, що той, хто контролюватиме перерозподіл ресурсів, керуватиме колосальними фінансовими операціями з “арештованих російських активів” із усіх можливих джерел, включаючи “африканське золото”.

З чого можна зробити висновок, що  результат війни вирішено наперед і вже розписаний і щоб не порушувати ці плани, Захід надаватиме необхідну Україні зброю у необхідний, у їхньому розумінні, термін.

Частковим підтвердженням вищезазначеного є заява політичного радника Гельсінської комісії США Пола Массаро, що Конгрес США 14 грудня вніс на розгляд резолюцію про виключення “росії” із складу Радбезу ООН

(“Congress.gov”).

Зазначене, можна вважати нічим іншим, як першим пострілом з того самого комплексу “Patriot” тільки в політичному вимірі, оскільки це запускає механізм стирання “росії” з політичної карти світу.

В той же час, повертаючись до “Patriot” вважаємо за необхідне зауважити, що надання Збройним Силам України цього комплексу – це “символізм” у чистому вигляді, оскільки ця система – це символ сили та успіху американської армії та американського ВПК. Але на сьогодні – це впершу чергу довіра і повага до Збройних Сил України з боку Сполучених Штатів.

Одночасно з цим, тільки в контексті російських “ракетних обстрілів”, британське агентство “Reuters” оприлюднило виявлену схему, яка досі забезпечувала потік технологій у “росію” в обхід західних санкцій, де серед іншого згадуються такі суб’єкти, як Туреччина, та колишня британська колонія Гонконг, який на сьогодні має статус спеціального адміністративного району КНР.

 

Довідково. До “росії” в обхід західних санкцій, продовжує надходити мікроелектроніка, зокрема через Туреччину та Гонконг, — “Reuters”.

 

З одного боку – це є відповідь на запитання, а звідки, власне у “росії” досі з’являються компоненти на створення ракет, які потім летять по Україні? А з іншого – це жорсткий докір Туреччині, яка проводячи багатовекторну політику розповідає Альянсу про свої політичні цінності та принципи, і удар по Гонконгу, який обманював Лондон коли стверджував, що його особливий статус дозволяє йому бути тільки нейтральним.

Окремо слід зауважити, що Гонконг важливий для Заходу в частині нової доби Індо-Тихоокеанського регіону, який розглядається, як додатковий елемент з відволікання “пекіну” від Тайваню у вигляді “троянського коня” для КНР.

 

ІІ. Що стосується дій ворога та його союзників.

Цілком очевидно, що вищевказані рішення Вашингтона та Лондона з особливою точністю вдарили по залишкам військово-політичного гонору російського диктатора, який намагаючись підтвердити свою ядерну загрозу Заходу підготував до бойового застосування ядерну ракету “Ярс”, яка за своїми технічними характеристиками може вразити як США, так і Великобританію.

 

Довідково. “путін” готує потужну ядерну ракету “Ярс” здатну завдати удару США і Великобританії, — “New York Post”.

 

Цілком ймовірно, що саме такої реакції від “путіна” і очікував Вашингтон, оскільки це підштовхує Конгрес США проголосувати так, як цього бажає Білий Дім.

А тим часом, інше американське видання  “The New York Times”, на тлі надання Україні системи “Patriot” повідомляє світу, що “росія” будує величезну мережу окопів, пасток і перешкод, щоб уповільнити просування Збройних Сил України. Та розмірковує: “чи це їй допоможе?”

 

ІІІ. Внутрішні суспільно-політичні події.

В Україні в цей час, все більше набирають оберти політичні скандали, що пов’язані з діючим складом Верховної Ради України. Так, на додачу до вчорашньої політично-гуманітарної диверсії, що була пов’язана з прийняттям антидержавного законопроєкту про так звану “реформу містобудування”, 14 грудня відзначилось тим, з чого нам стало зрозуміло чому насправді “законодавці” не поспішають, наприклад, визнавати іранську революцію, чи відкрити тайванське представництво в Україні.

 

Довідково . Депутати підставили Президента: рішення щодо реформи містобудування провели завдяки Шуфричу та Качному, які фігурують в Реєстрі держзрадників”, – “РБК Україна”, “Гордон”, “Цензор.net”, “Dsnews.ua”, “Chas.news”.

 

Так, українське суспільство обурив жорсткий факт неповаги до Збройних Сил України від тієї самої групи народних обранців, що підтримали вищевказаний законопроект, які демонстративно ігнорували виступ Героя України, начальника Генерального штабу Збройних Сил України, генерал-лейтенанта Сергія Шаптали, який був присвячений питанням оборони України під час засідання Верховної Ради України.

Зазначене є підтвердженням наших березневих висновків, коли ми прогнозували розвиток подібного сценарію. Водночас в грудні є певні відмінності та корективи до попереднього прогнозу, оскільки невдовзі той же держзрадник Шуфрич більше не зможе отримувати гарантії безпеки від “кремля”, та його лідера “путіна”, оскільки останній стрімко втрачає власні гарантії.

Частковим підтвердженням зазначеного є отриман і дані, що у Верховній Раді вже розпочався процес збору підписів за те, щоб усіх нардепів забороненої “ОПЗЖ” позбавили депутатських мандатів.

 

Отже, результати зазначеного збору підписів стануть важливим маркером, який продемонструє глибину впливу “кремля” на український парламент.

В цьому контексті , звичайно, дуже важлива підтримка Збройних Сил України з боку Служби безпеки України, яка на сьогодні подвоїла, свої зусилля в питанні проведення контррозвідувальних заходів проти подібних до Шуфрича, але які себе іменують “священнослужителями”. Мова йде про “московських попів” та їх маєтків, які наразі обшукуються у дев’яти областях України.

 

Висновок.

1. США продемонстрували свою готовність до “довгої війни” з поступовим підвищенням потенціалу Збройних Сил України для ударів углиб російської території, а також готовності стерти “росію” з політичної карти світу.

2 . В той же час, зазначена демонстрація побудована на довірі і повазі до Збройних Сил України, як єдиного, на сьогодні, суб’єкту державності України.

3. Зазначене розуміють кремлівські маріонетки у Верховній Раді України, які демонструють свою готовність занурити Україну в політичну кризу.

Перегляди:340
Центральний будинок офіцерів ЗСУ
Міжнародний Виставковий Центр
VVK-STUDIO (ютуб-канал для всіх)
Книжкові видання:
Марія БЕРЕЖНЮК. "Казки Марії". В ілюстраціях Олексія Карпенка     Олексій КАРПЕНКО "Холодна зброя". Ілюстрований довідник.
    Ігор ВІТИК “Українська повстанська армія ― гордість української нації. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави 1914-1944”     Ігор ВІТИК “На олтар боротьби. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави з 1944 року по наш час”