Не в обкладинці книги справа, а в тім, що криється в рядку…

І.  Щодо воєнно-політичних відносин.

“Теорії змови проти Українинавколо “інциденту в Польщі, продовжують розкручуватись китайською пропагандою та кремлівськими тролями, – так називає польське ЗМІ треш, який продовжує нестись в світовому інформаційному полі, в тому числі з України.

А значить, зазначене залишить глибокий ментальний слід (розрив) у наших стосунках зі світом. Набагато глибший, ніж ми думали ще вчора.

 

Тим часом, добігла до свого завершення кліматична конференція з питань змін клімату ООН у Шарм-ель-Шейху (Єгипет), результати якої можна оцінити, як вишикувану пастку для “китаю”.

 

Довідково . Конференція розпочалась 6 листопада. В своїх попередніх матеріалах ми зазначали, про новий вплив США на питання клімату, як важливого елементу, який буде об’єднувати країни світу у новому світопорядку.

 

Для розуміння військово-політичної глибини зазначеної оцінки інформуємо, що вже не перший рік країни, що розвиваються, та здебільшого зазнають найбільших втрат від глобального потепління та природних катаклізмів, викликаних цим, просувають механізм екологічних репарацій.

За ним розвинені країни, що є найбільшими забруднювачами, мають відшкодувати ним втрати та збитки від природних катастроф.

Тривалий час ЄС, США та низка інших країн опиралися цьому, бо мова йде про більше ніж трильйон доларів.

Але, 18 листопада США та ЄС раптово змінюють свою позицію та погоджуються створити для цього глобальний фонд.

Але є одне але. Це можливо лише за умови, що викиди будуть скорочуватися та перший термін для вимірювання – 2025 року.

Іронія цієї ситуації полягає в тому, що потрібної планки не можливо досягнути без скорочення з боку КНР.Пекін” вже заявив, що не налаштований відволікати свої фінансові ресурси від підготовки до глобального протистояння, оскільки будувати воєнні бази він вважає пріоритетнішим, ніж фінансувати зелений перехід.

Таким чином, відтепер всі країни Африки, та всі країни Океанії та інших регіонів, що платять за недбале ставлення до планети найвищу ціну, та традиційно лояльно відносяться до “пекіну” і займають так звану нейтральну позицію у війні “росії” проти України, будуть вимушені, щоб отримувати відшкодування, переконати КНР змінити пріоритети.

Отже, зазначене виглядає доволі справедливо і об’єктивно.

Серед позитивного також слід відмітити, що країни G7 23 листопада мають оголосити своє рішення щодо питання на якому рівні буде встановлена майбутня цінова межа для російської нафти.

В рамках зазначеного також слід нагадати, що в цей день “народився” кремлівський енергетично-окупаційний проєкт “Nord Stream”. Через 11 років його ліквідують. Сьогодні Швеція каже, що це була груба диверсія і тепер вже мало хто сумнівається, що “росія” – злочинець.

Отже, 11 років тому, коли всі країни Європи раділи першому “газовому крану”, фальшивому настільки ж, що і наміри “кремля”, навряд чи хтось з них передбачав саме такий кінець історії.

В промисловій гавані Любміна 11 років тому Європа добровільно віддала себе в залежність від “росії”. Через 11 років саме в цій гавані чекають перший великий плавучий термінал ЗПГ, який стане символом звільнення від цієї залежності, разом з опечатаним об’єктом “Nord Stream”.

 

ІІ. Що стосується дій ворога та його союзників.

Тим часом, згідно офіційно опублікованих даних федеральної служби виконання покарань “росії”, за жовтень місяць “населення” російських колоній скоротилося на 13 тисяч осіб. При цьому приблизно стільки ж людей залишили колонії загалом за попередні 9 місяців.

Отже, стрибок різко контрастує з показниками початку року, коли ПВК “Вагнер” ще не вербувала ув’язнених на війну в Україні.

 

ІІІ. Внутрішні суспільно-політичні події.

В продовження “теми в’язниць”, слід зазначити, що українські суди

винесли вироки понад 450 громадянам України за їх співпрацю з російськими окупантами. Майже чверть обвинувачених визнають колаборантами.

В той же час, торкаючись теми колабораціонізму, слід зазначити про негативний випадок, який збігся з тим моментом, коли в воюючій Україні паралельно обкатують про-кремлівські політтехнології, одне з гасел яких майже не відрізняється від російського: “коней на переправі не змінюють”.

Мова йде про спробу призначити наскрізь пронизаних кремлівськими ідеями Шуфрича, Суркіса та Усіка, очолити Національний олімпійський комітет України.

Політтехнологічна операція полягає в тому, щоб не стільки призначити Шуфрича, оскільки це не можливо через його кремлівську одіозність, а скільки перевірити “авторитет” кремлівця Усіка впливати на українців, які йому знов повірили після його палких промов, що “Крим – це Україна.

 

Довідково. Друг і “товариш” Усіка Шуфрич напередодні 24 лютого особисто оббріхував Головнокомандувача Збройних Сил України генерала Валерія Залужного в ефірі кремлівського пропагандиста “соловйова”. В той же час, Андрій Шевченко відмовився бути членом НОК України саме через його склад.

 

Таким чином, навіть не дивлячись на те, що після інформаційного скандалу перші два кремлівця покинули склад НОК України, хоча Усік ще залишився, це вказує на те, що російські політичні проєкти в Україні почали зондувати  політичний ґрунт.

 

Висновок.

Україна з новою силою почала атакуватись про-російськими політичнорелігійними проектами зсередини, в результаті чого і відбулась її певна дискредитація на зовнішній арені.

Перегляди:300
Центральний будинок офіцерів ЗСУ
Міжнародний Виставковий Центр
VVK-STUDIO (ютуб-канал для всіх)
Книжкові видання:
Марія БЕРЕЖНЮК. "Казки Марії". В ілюстраціях Олексія Карпенка     Олексій КАРПЕНКО "Холодна зброя". Ілюстрований довідник.
    Ігор ВІТИК “Українська повстанська армія ― гордість української нації. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави 1914-1944”     Ігор ВІТИК “На олтар боротьби. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави з 1944 року по наш час”