Не в обкладинці книги справа, а в тім, що криється в рядку…

І. Що стосується дій ворога та його союзників.

Мірою того, як кремлівські відомства підбивають та публікують підсумки 2022 року, картина економічно-інфраструктурних та галузевих втрат стає для них дедалі безрадіснішою.

 

Довідково . Запроваджений механізм стелі нафтових цін справив свій радикальний ефект на нафтову галузь: коли “росія” не може знайти покупців на свою нафту і вимушена скоротити нафтовидобуток на 0,5 млн барелів на добу.

 

І це при тому, що обвальними втрати почали ставати ще з листопада-грудня минулого року, і сьогодні це вже не може ігнорувати ані російська статистика, ані навіть кремлівська пропаганда. Іншими словами “дефіцит російського бюджету” стає помалу топ темою на “росТВ, навіть на тлі розпочатого “великого наступу”.

Більш того, такий порядок денний чітко відслідковують в Білорусі, де самозванець “лукашенко” заговорив про “користь диктатур” у питанні адміністративного впливу на ціни, якщо немає економічного підґрунтя, адже дефіцит російського бюджету невдовзі економічною ниточкою, а потім ланцюгом, потягне за собою в прірву і білоруський бюджет.

Коли навіть офіційне білоруське відео постійно фіксувало такі міни та жести у “лукашенка”, які інакше як “фейспалм” або “що він несе”, назвати аж ніяк не виходить.

У сухому залишку фіксуємо у “лукашенка” дві фобії: перша, падіння доходів від продажу нафти та нафтопродуктів; друга, той самий 2020-й рік, після якого він став вважатися у світі самозванцем і який не дає йому спокою. Оскільки на тлі погіршення стану справ в економіці, адекватні люди розбігаються, – у тому числі офіційно довелося визнати відтік із ІТ-сфери, – кордон закривається, потік нафтодоларів знижується. І сьогодні ми фіксуємо перші ознаки, втрати контролю в регіонах.

Адже, через невизначеність завдань “місцеві князьки” не розуміють, що взагалі робити і живуть однією думкою: “аби не приїхав із черговим візитом”.

Тим часом “кремль”, щоб хоч якось “прикрасити” пропагандистську картинку для свого електорату, 10 лютого знову намагався масованою ракетною атакою знищувати дитячі садки, школи, лікарні та життєво важливу інфраструктуру в Україні називаючи це “ударами відплати”.

 

Довідково . Ворог випустив рекордну кількість ракет С-300, до 35 штук по Харківській та Запорізькій областях.

 

Тим часом , військові спроби російсько-окупаційної армії переламати хід війни та розпочати масштабний наступ на Донецькому напрямку під керівництвом нового командувача “герасимова” обернулися катастрофічним фіаско.

Де незважаючи на підкріплення у вигляді десятків тисяч мобілізованих, кинутих на фронт із резервів, та жорсткою боротьбою за дисципліну “герасимов” зазнав серйозної поразки під Вугледаром та Авдіївкою.

 

Для врахування. Американське видання “NPR” опублікували дані, що кремлівські терористи розпочали процес скидання води з Каховського водосховища, що може спричинити катастрофу на Запорізькій АЕС.

Цілком очевидно, що це нагадування Києву про те, що “москва” досі має цей козир шантажиста, тож більше такої ганьби, як під Вугледаром вона нібито може і не стерпіти.

 

Одночасно з цим, щоб хоч якось підтримати свого кремлівського партнера, найвірніші прихильники Трампа в Конгресі почали закликати до негайного припинення підтримки США України. Більш того, в проекті резолюції, що немає обов’язкової сили навіть після її прийняття, республіканці закликають до мирної угоди між “росією” і Україною.

 

Довідково . Прем’єр-міністр України повідомив, що США готують грант фінансової допомоги на суму 6 мільярдів доларів для України.

Для врахування . Пентагон закликає Конгрес відновити фінансування двох надсекретних програм в Україні, — “The Washington Post”. У разі схвалення це дозволить військам спецоперацій США використовувати українських оперативників для спостереження за переміщеннями “росії” та протидії дезінформації.

 

Ми вбачаємо, що головною комунікацією в цій “трампівській резолюції” є саме питання так званої “мирної угоди”. Таким чином, “кремль” перед анонсованим путінським зверненням намагається достукатись до Вашингтону щоб спробувати врятувати своє так зване “обличчя”.

 

Довідково . Заява МЗС України: “Якщо до цього “росія” як імперія визначала долю Україну щодо Європи, то тепер Україна, як частина Європи, буде визначати долю “російської імперії” – Кулеба.

Таким чином, ми можемо сказати, що Україна за 30 років подолала великий, драматичний, місцями трагічний, але назагал успішний шлях. От-от вона має вибухнути — в позитивному сенсі. Війна, хоч і є катастрофою, наближає нас до цього.

 

Адже, як ми вже зазначали раніше, про перемогу “росії” вже не кажуть в самій “росії”. На додачу до цього накладається дефіцит бюджету і розкол еліт. При цьому щодо, “розколу” слід зазначити, що на тлі появи світової комунікації, щодо особистої вини “путіна” у збитті літака “MH17”, та після рішення “кремля” прикрити бізнес “пригожина”, останній вже почав закидати свої “примітивнозеківські” наративи в бік України та США, які можна охарактеризувати, як політично-секуляризаційні, тобто, як сигнал звільнення від кремлівського впливу на нього.

 

Довідково . Мова йде про дві заяви “пригожина”, де в одній він вигадав про 10 млн. американців, які бажають служити у ПВК “вагнер”, і в другій, що після захоплення Європи, з Україною треба по-братськи поділитись територіями. Перед цим, у літаку (де закликав до повітряної дуелі) він намагався налагодити пряму комунікацію з Президентом України. Примітивно, але сьогодні, саме так працює воєнно-політична комунікація.

 

Тим часом, у “кремлі” визначились з датою виголошення путінського послання до “федеральних зборів” 21 лютого. При цьому в своїй окремо підкресленій тезі, щодо акредитації іноземних ЗМІ, “пєсков” зазначив, що це питання буде особисто вирішувати “путін”. Ну, а рішення “путіна” в цій ситуації буде залежати від результатів тієї самої “трампівської резолюції” про яку ми зазначали вище.

Отже, ми вкотре можемо переконатись, що проблема “росії(мається на увазі в контексті проблеми для України), як раз і полягає в її абсолютній (самодержавній) владі. Де такий, як “путін” володіє усім — не лише державною владою, але й церквою, власністю, і навіть думкою.

Тому додатковим завданням для України, є добитися глибокого політичного реформування російської влади. Адже, ми свідомо розуміємо, що сама “росія” зробити цього не зможе. Це можна зробити лише під тиском Заходу і під диктовку України.

 

ІІ. Що стосується внутрішньо-політичної обстановки.

А тим часом в Україні, Уряд звільнив 7 заступників міністрів, а саме – 5 заступників голови МВС, замміністра економіки і замголови Державного агентства розвитку туризму, а Служба безпеки оголосила про підозру у державній зраді депутату від забороненої “ОПЗЖВолошину, який протягом 2020-2021 роках сприяв “кремлю” у підривній діяльності проти України.

 

Висновок.

  1. Російський рубль стрімголов падаючи в прірву девальвації, тягне за собою жорстко прив’язаний білоруський рубль, а одним юанем ситий не будеш.

2 . Війна вигризає резерви російської диктатури, коли “кремль” вже не змозі приховувати тему щодо бюджетного дефіциту, адже ознак на покращення економіки немає. Далі тільки гірше, аж до консервації нафто-газових родовищ.

  1. Таким чином, 2022 рік порвав “пуповину” в російській історичній ментальності, яка до цього часу прив’язувала українців до “росії”. Разом з тим, ми перекреслюємо не тільки 2022 рік, ми перекреслюємо багато інших років, які почалися ще кілька століть тому.
Перегляди:346
Центральний будинок офіцерів ЗСУ
Міжнародна виставка “Зброя і безпека” (МВЦ)
VVK-STUDIO (ютуб-канал для всіх)
Книжкові видання:
"Народні казки про тварин". В ілюстраціях Олексія Карпенка     Велика розмальовка до "Український народних казок про тварин"     Марія БЕРЕЖНЮК. "Казки Марії". В ілюстраціях Олексія Карпенка     Василь ТИМКІВ, Олена ПОДРУЧНА "Словник музичних термінів"     Олексій КАРПЕНКО "Холодна зброя". Ілюстрований довідник.
    Ігор ВІТИК “Українська повстанська армія ― гордість української нації. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави 1914-1944”     Ігор ВІТИК “На олтар боротьби. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави з 1944 року по наш час”  
Пригоди Марка та Харка
Бурлескний роман.
Всі книжки про Марка та Харка в одній. Сміх та хороший настрій гарантовані
КЛУБ “М&Х”