Не в обкладинці книги справа, а в тім, що криється в рядку…

І. Що стосується дій ворога та його союзників.

Корінною особливістю поточної доби стало рішення кремлівського тирана ввести режим припинення вогню по всій лінії бойового зіткнення на період так званих (чергових) “різдвяних релігійних свят”, яке було прийнято на тлі заклику Президента Туреччини припинити вогонь в односторонньому порядку.

Багато хто від Києва до Вашингтону та Брюсселю прокоментує це словами: “лукавість, примітивна хитрість, затягування часу і провокативний обман”.

 

Довідково. Джо Байден так прокоментував ініціативу “путіна”: “Я не хочу відповідати на те, що каже “путін”. Висновок: Яка правильна зневага, що найбільше жалить самозакоханих диктаторів із манією величі.

 

Сумніватись в цьому, звичайно, підстав немає, тим паче, що за інформацією від “InformNapalm” “росія” надумала використати ці “релігійні дні” для того, щоб підірвати кілька окультних споруд та звинуватити в цьому Україну.

В розвиток зазначеного лише відмічаємо “військово-політичну елегантність” поведінки Ердогана, який з одного боку каже “путіну” припинити вогонь, а з іншого відправляє в Україну невелику партію озброєння. Тоді “кремль” відповідає на це реплікою головного попа “гундяєва”, який пропонує “різдвяне перемир’я”, на яке відразу погоджуються “шойгу” та “путін”. Далі “путін” розсилатиме всім кадри, як українці бомбардують окультні споруди.

Тільки цей прийом настільки старий, що провокацію весь цивілізований світ розпізнав з перших хвилин пропозиції “гундяєва”. А це вкотре підтверджує наш попередній висновок, що “росія” втратила ініціативу: на полі бою вона грає на умовах Збройних Сил України, на міжнародній арені на умовах Заходу.

Разом з тим, слід зазначити, що в рамках цієї провокації “кремль” може відновити наратив двомісячної давності – “десатанізація”, та використати це як причину проведення різдвяної” мобілізації – “священна війна”.

Черговим підтвердженням того, що “ кремль” вже давно втратив ініціативу і сьогодні лише мавпує поведінку інших країн є рішення “путіна” відправити у далеке плавання фрегат “адмірал горшков” на борту якого анонсовано будуть гіперзвукові ракетні системи “циркон”. За задумом “кремля” фрегат має здійснити похід по Атлантичному та Індійському океанам та Середземному морю.

Запуск цього фрегата є західною проекцією техніки “батога і пряника” але в російському варіанті для переговорного треку. Маршрут руху фрегата вказує на те, що “путін” намагається знову залякати Європу, нагадати Близькому Сходу, що “кремль” ще контролює ситуацію, та більш того має перспективи в Індо-Тихоокеанському регіоні (світова економіка ХХІ століття).

Іншими словами, “кремль” таким чином намагається “нашкребти” список тих, хто готовий таємно чи явно лобіювати для нього переговорний трек з США про який ми зазначаємо два дні поспіль. Але пікантність ситуації в тому, що навіть угорський кремлівець Орбан починає активно оминати “путіна”, намагаючись не зосереджувати особливу увагу Заходу до своєї персони.

 

Довідково. Варто зазначити, що лобіювання мирного треку значно успішніше виходить у “лукашенка”. Мінськ продає своє незалучення у війну як жест особливої миролюбності. У “путіна” з переговорами все набагато важче.

 

Отже, якщо хтось і п огодиться лобіювати цей кремлівський трек, то тільки ті, хто до прийняття рішень ніколи не допускалися. Найсмішніше, що навіть “китай”, який наполягав на мирному треку, перейшов до мовчазної позиції спроби “возз’єднання з американським духом”.

У цей же час “лід рушив” із Франції: тепер Захід постачає Україні зброю нового зразка. Цікаво, що протоптувати цю дорогу почав саме Макрон, який всю зиму та весну 2022 року провів за телефонними переговорами з “путіним”.

 

Заява Байдена : Бойові дії в Україні перебувають у критично важливій точці. Захід має робити все можливе, аби допомогти Україні.

Інформаційно. Німеччина приєднається до США у постачанні ЗРК “Patriot” Україні, – “CGTN America & Reuters”

 

Тепер і Макрон став на бік абсолютної сили, усвідомивши, що “путін” нічого не досягне. Але, навіть ця обставина ніяк не вплинула на “кремль”, тому “путін” випустив фрегат нашпигований “цирконами” погрожуючи Європі, острівній Великобританії та більш того США.

Але опираючись на попередні висновки, ми прогнозуємо, що після досить елегантної відповіді Заходу про те, куди полетять ракети на ядерне неподобство з боку “путіна”, цей фрегат стане ефектом чергової “брудної бомби”.

Яскравим підтвердженням зазначеного є сьогоднішній демонстративний випадок, коли доволі невелика країна Бангладеш (Південна Азія) де партія влади в країні більш ніж лояльна до “росії”, не пустив російське підсанкційне судно в свій порт, після чого судно арештувала Індія.

 

Довідково. Відомо, що судно перевозило обладнання та компоненти для АЕС. яка будується в Бангладеші “росатомом” та є найбільшою енергетичною інвестицією за всю історію країни.

 

Таким чином, Захід натякає “кремлю”, що подібне може трапитись з фрегатом, і жодна, навіть лояльна до “росії” країна не зможе допомогти.

Отже, все вище викладене, з психологічної точки зору можна оцінити, як симптоматичні кроки розпачу “кремля”, який вимагає миру розсилаючи по світу безглузді погрози над якими сміються вже скрізь, навіть включаючи кремлівські коридори, де лише “пригожинзадоволений, розуміючи, що підім’яв під себе добру половину влади, сконструювавши владну альтернативу у вигляді “кримінального кола”.

 

ІІ. Щодо воєнно-політичної обстановки.

Серед всього іншого треба зазначити, що відсьогодні Південна Африка заступає на головування в “БРІКС”, до складу якої також входять: Бразилія, “росія”, “китай” та Індія. Її порядок денний доволі неприємний (коротко):

розширенняБРІКС” шляхом прийняття нових членів для протистояння гегемонії глобальної півночі, яка не розуміє глобальний південь та не враховує його інтереси (глобальний південь/північ схоже буде “фішкою” “БРІКС”, щоб показати лінію розколу на земній кулі);

зняття санкцій з Ірану, Куби, Венесуели, Зімбабве та засудити НАТО за поставки зброї Україні (бо вони розпалюють війну для посилення тиску з боку США на “КНР”).

 

Довідково . Ненавмисне: війна “росії” проти України створила передумови створення нового світу для Індії, – “The New York Times”.

 

Разом з тим, у нас є припущення, що Південна Африка складала цей порядок денний не враховуючи, що в Бразилії до влади прийшов проамериканський демократ Лула да Сілва, а Індія отримала від Великобританії пропозиції щодо збільшення свого регіонального військово-політичного капіталу за рахунок зменшення китайського. І це нова світова інтрига щодо майбутнього існування цього союзу.

Тим часом, Україна офіційно розпочала процес з делегітимізації знаходження “росії” у складі Ради безпеки ООН. Отже, процес стирання “росії” з політичної мапи світу від сьогодні офіційно запущено (заява Глави МЗС України) Цілком ймовірно, що “путін” зі своїм фрегатом підштовхне європейських політиків, які ще сумніваються, зробити вірний проукраїнський крок.

 

Висновок.

  1. Ненависть і агресивність сильних світу цього підживлюють диктаторів не менше, ніж спроби їх умиротворення. А ось демонстративна зневага та гидливість їх руйнує, ставить на належне їм місце.
  2. росія” більше не формує порядок денний. Відтепер і назавжди вона приречена коментувати чужі, в тому числі українські рішення.
  3. Україні байдуже до громадської думки на “росії” та до того, як ті чи інші події висвітлюются у їхньому телевізорі. Сьогодні Україна офіційно запускає процес щодо знищення “росії”, як суб’єкту міжнародної політики.
Перегляди:321
Центральний будинок офіцерів ЗСУ
Міжнародний Виставковий Центр
VVK-STUDIO (ютуб-канал для всіх)
Книжкові видання:
Марія БЕРЕЖНЮК. "Казки Марії". В ілюстраціях Олексія Карпенка     Олексій КАРПЕНКО "Холодна зброя". Ілюстрований довідник.
    Ігор ВІТИК “Українська повстанська армія ― гордість української нації. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави 1914-1944”     Ігор ВІТИК “На олтар боротьби. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави з 1944 року по наш час”