Не в обкладинці книги справа, а в тім, що криється в рядку…

І. Щодо воєнно-політичних відносин.

На сьогодні ми маємо кілька важливих очевидностей, які вказують на те, що українське суспільство ймовірно зробило важливий трансформаційний політичний стрибок в своїй свідомості, який був помічений на Заході.

Першою такою очевидністю є той факт, що Європа через Україну починає безпосередньо занурюватися у прямий вихор, поки ще терористичного шантажу, що пов’язаний з прямою китайсько-російською ворожнечею.

 

Довідково. В ЄС велика проблема зі шпигунами: чому їх так важко зловити, – “Politico Europe”

 

Вибухи в Іспанії, одночасні варварські провокації і погрози в Угорщині, Нідерландах, Польщі, Хорватії, Італії, Неаполі, Кракові та Брно проти українських дипломатів, насправді направлені не тільки проти України, яку таким вже навряд чи можна сильно налякати, а ще й проти європейського суспільства, яке підтримує Україну, але можливо, ще до кінця не уявляє глибоких наслідків цього.

Отже, для європейського суспільства середнього класу, тільки починаються іспити на перевірку їх готовності бути вірним своїм же цінностям і переконанням.

Цілком очевидно, що наступні дві заяви не тільки взаємопов’язані між собою, але й мають причинно-наслідковий зв’язок з усім вищевказаним. Так:

  1. Голова Мюнхенської конференції з безпеки Крістоф Хойсген заявив, що Крим, безумовно, є частиною України, і Україна має повне право відвоювати та повернути свою територію. (“Deutsche Welle”)

Для врахування: Уряд Італії підтримав переконання Німеччини та одноголосно схвалив постанову про продовження постачання зброї в Україну до 31 грудня 2023 року, — “Corriere Della Sera”

  1. 2. В той час, як Пентагон анонсував, що має плани провести великі навчання української армії, “щоб не гаяти дарма зимовий час та підготуватися до важких боїв за звільнення Криму”.

Так, Пентагон прямим текстом каже, що хоче масштабувати ті дива, які творять Збройні Сили України на полі бою в малих групах, на більш великі підрозділи, а також для того, щоб ще ефективніше використовувати західне обладнання, щоб уражати ворога, який перевищує за чисельністю.

І головне, що на фоні цієї заяви, Глава МЗС України анонсує, що українська сторона розпочинає прямі переговори з США та Німеччиною, щодо розміщення в Україні систем “Patriot”.

Саме цей чинник і вказав нам на те, що політична свідомість українського суспільства позитивно трансформувалась і Захід це помітив. Ми не раз вже зазначали, що система “Patriot” більше за зброю – це впершу чергу цінності, які Україна по всій видимості готова прийняти.

Таким яскравим підтвердженням цього є передача Києво-Печерської Лаври до складу Української православної церкви, про всі ризики передачі якої ми казали в попередніх висновках, зазначаючи при цьому, що це буде іспит для українського політикуму. І він успішно пройшов його.

 

Довідково. Президент України ввів у дію рішення РНБО щодо обмежувальних заходів та санкцій проти попів “московського патріархату” і зокрема екс намісника Лаври Павла (Лебедя) та екс нардепа Новинського

 

Але разом із Заходом українську трансформацію також помітили в “пекіні” і в “москві”. Саме тому, українським дипломатам в Польщі, Хорватії, Італії, Неаполі, Кракові та Брно і були символічно надіслані закривавлені пакети саме з очами, які перед цим вирізали у тварин.

 

Довідково. Українські посольства у всьому світі продовжують отримувати погрози. Їм відправляють пакети з моторошним вмістом, у тому числі очима тварин. – “The Washington Post”

 

Вирізати очі тваринам і надіслати їх в українські дипломатичні консульства в Європі – це ніщо інше, як продовження терористичного перфомансу під назвою “кувалда” від глави ПВК “Вагнер” “пригожина”, який позаминулого тижня стратив цією кувалдою чоловіка, а потім її символічно передав до Європи.

 

Довідково. До Конгресу США внесли законопроект про визнання півня ПВК “Вагнера” терористичною організацією. Це означає, що всі її бази поза “росією” будуть знищені одна за одною.

 

В той же час, повертаючись до заяв щодо Криму та обговорень питань навколо систем “Patriot”, ми прийшли до висновку, що прийшов час підготувати себе до чергового важкого періоду, який нас чекає попереду. Оскільки, не дивлячись на те, що Захід побачив наш стрибок свідомості, українське суспільство досі допускає помилок, продовжуючи “вестись” на інформаційні операції “кремля” та “пекіну”.

І чим ближче до звільнення Криму – тим таких інформаційних операцій буде більше. Це буде час наповнений кремлівською дезінформацією, час важких боїв на дипломатичному та інформаційному фронті. Час, коли наші партнери та вороги будуть боротися за свідомість мільйонів людей на різних континентах. Коли на столі буде все, до чого зможуть тільки дотягнутися руки диктаторів.

Бо, для диктаторів втрата Криму – це втрата Чорного моря, господства в Середземному, впливу на Близький Схід та суттєве послаблення своїх позицій в Африці.

Тож, якщо ми хочемо перемогти, ми маємо використати ці місяці, серед іншого, на те, щоб навчитися бути стійкими в інформаційній війні.

Нарешті відмовитися від того, щоб слухати російських експертів (так званих хороших руських-лібералів). Відмовитися від читання анонімних телеграм каналів та від всіх джерел, що поширюють наратив про “поганий Захід”, та “пекін”, з яким треба розвивати торгівлю.

 

ІІ. Внутрішні суспільно-політичні події.

І на сьогодні, черговим доказом інформаційної небезпеки для українців став російсько-ліберальний канал “Дождь”, який досі присутній в інформаційному просторі України, в ефірі якого чітко пролунали заклики до підтримки російсько-окупаційної армії. Тож, можна лише уявити, скільки антиукраїнських та антизахідних наративів цей канал подає не чітко, а маніпулятивно.

 

Висновок.

  1. Українське суспільство починає нарешті вірно усвідомлювати масштаб світового протистояння, розуміючи при цьому, що військово-політично Крим був анексований не тільки “росією”, як це довгий час думалося, а й його стратегічним партнером – “китаєм”.
  2. Цінність Криму для “китаю, полягає у спроможності, за допомогою “росії” звичайно, жорстко впливати на всі ланцюжки світових поставок (Ближній Схід), і шантажувати Європу за допомогою Африки. В той час, як цінність Тайваню, полягає в його супер технологічній ініціативності. Саме тому, Тайвань без Криму китаю” не потрібен.
  3. Ймовірно зараз США і Європа розмірковують: за яку територію буде перший бій.
Перегляди:339
Центральний будинок офіцерів ЗСУ
Міжнародний Виставковий Центр
VVK-STUDIO (ютуб-канал для всіх)
Книжкові видання:
Марія БЕРЕЖНЮК. "Казки Марії". В ілюстраціях Олексія Карпенка     Олексій КАРПЕНКО "Холодна зброя". Ілюстрований довідник.
    Ігор ВІТИК “Українська повстанська армія ― гордість української нації. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави 1914-1944”     Ігор ВІТИК “На олтар боротьби. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави з 1944 року по наш час”