Не в обкладинці книги справа, а в тім, що криється в рядку…

І. Щодо внутрішньо-політичної обстановки.

В наш час тривалого суспільно-воєнного та соціально-політичного надриву через війну, яка вже триває майже рік, особливо небезпечними видаються два явища. По-перше, теперішня природня воєнно-політична напруга (острах), що посилилась через проведення американцями аудиту щодо використання Україною їх грошей. По-друге, зневіра у політичній аналітиці, передусім кремлівсько-лібералістичного типу, котра вперто виявляє свою некомпетентність, але на сьогодні є фактично єдиною в українському інформаційному просторі, що поширюється на будь-яку аналітику взагалі та дискредитує її.

 

Для врахування . Хочу звернути вашу увагу на те, як активізувалися на тлі масштабної допомоги Збройним Силам України кремлівські ліберали (так звана група Іларіонова). Поєднує їх одне: ядерний шантаж.

Довідково Завдання кремлівських лібералів (“гарні росіяни”) створювати видимість свободи слова. Так само “гарні росіяни” це запасний варіант для збереження режиму та імперії. При програші у війні, “гарні росіяни” повинні змінити ганчірку (мається на увазі російський прапор) і можливу назву країни, знову створити видимість змін та урочистостей демократії.

Вслухайтеся в їх розмови – “гудков”, “мальцев”, “пономарьов” та інші, всі в один голос кричать що це війна одного “путіна”. Ба більш того, “гудков” в ефірах українських ТБ, відкрито каже, що все “шляхетське кремлівське оточення”, вся “еліта” проти війни, і вони “насправді” не окупанти, а просто залякані “путіним”.

 

В результаті чого, об’єктивні критерії оцінки української політичної дійсності вказують нам на появу у владній структурі, ознак негативної внутрішньо-політичної демагогії, якою прогнозовано може скористатись ворог, особливо зараз, напередодні річниці вторгнення.

 

Щодо демагогії . Останнім і яскравим прикладом такої провокації, є черговий вихід на сцену кремлівця Арестовича, який раптом заходився заступатись за “російський язик”, після того, як керівництво Києво-Могилянської академії заборонила його використання.

 

Ймовірно, Вашингтон передбачив і такий варіант розвитку подій. Це стало відомо нам після того, як прес-секретар Білого Дому Карін Жан-П’єр пояснювала світовому суспільству, як США готуються відреагувати на річницю вторгнення “росії” в Україну, окремо зазначаючи, що “сучасність гостро потребує обговорення стратегічних для розвитку української нації проблем”. Останнє було зазначено, як раз в форматі контексту аудиту.

 

Довідково. Боротьба з корупцією важлива на тлі збільшення іноземної допомоги Україні, — посли країн G7.

 

Цілком очевидно, що цей посил Білого Дому було направлено не скільки світовому суспільству, а скільки ціленаправлено “кремлю”, як певне застереження припинити провокувати своїми інформаційно-політичними важелями внутрішньо-політичний конфлікт в Україні.

З іншого боку, вищевказаний посил чітко вказує на те, що воєнна Україна (мається на увазі – воєнний стан) сьогодні перебуває в жорсткій ситуації задавленої політичної кризи. Де прямим та єдиним шляхом до виходу із цієї кризи є шлях використання національної ідеї, оскільки інші важелі під час воєнного стану, як-то дострокові парламентські вибори, не доступні.

Тим більше, що саме з позицій національної ідеї увиразнюється бачення держави саме, як національної, зі своєю культурною та світоглядною системою, що так чи інакше створить естетику політичного руху. Тим паче всі підґрунтя для цього є – це естетика сучасної української військової еліти.

Тож рекомендаційне рішення Мінкультури до Київської міської державної адміністрації демонтувати та перенести, сакральний для кремлівців пам’ятник Ватутіну, з одного боку звичайно позитивний чинник, але з іншого – це проявлення політичної слабкості українських чиновників навіть під час війни. Адже це затягує сам процес демонтажу, причому Мінкультури це офіційно визнає і все одно робить.

Інші суперечливі моменти, які взагалі слабко узгоджуються із українською національною ідеєю, як-то діяльність на території України “окультних організацій”, із закордонними центрами впливу сьогодні залишаємо за дужками.

Варфоломій до Епіфанія: “Сподіваюся, папа римський стане хоч трішки ближчим до України”. (заява Вселенським Патріархом зроблена за результатами зустрічі папи римського з очільниками українських церков.)

 

ІІ. Що стосується дій країн-союзників.

Тим часом, ми повертаємося до заяви Білого Дому, який сьогодні роз’яснював світу, як США готуються до роковин російського вторгнення. Де серед усього іншого зазначаємо, що Вашингтон організував два вектори своєї подальшої діяльності:

Перший вектор. США створили Міжвідомчу робочу групу з нагляду за Україною для моніторингу та розслідування незаконних дій корумпованих чиновників. Перша низка відставок, що пройшла одразу після приїзду Глави ЦРУ США, також вказує на те, що “тіньові зв’язки” є не лише системою викачування ресурсів заради особистої наживи, а й засобом антиукраїнської діяльності, яка усвідомлено чи неусвідомлено проводиться в інтересах “кремля”.

Так чи інакше, корупційні “чутки” на початковому етапі створювали деякі труднощі з постачанням військового озброєння, чим користувалися агенти впливу російських спецслужб, які зливали (часто неправдиву) інформацію про крадіжки та перепродаж у лавах цивільних та військових структур. Тоді проблема була зам’ята адміністрацією Джо Байдена, хоча республіканці мали намір повністю заморозити допомогу на деякий час, щоб провести повноцінний детальний аудит військової допомоги України.

Іншими словами Джо Байден перехопив ініціативу, щоб аудит відбувся під його наглядом, а не під наглядом республіканців, і відповідно Трампа. Для України – це була б катастрофа.

Другий вектор. Найбільші військові поставки важкого озброєння оновлені відповідно до реалій фронту. Загальна кількість аналітичних матеріалів, а також документів, які щодня розглядаються всередині структур, відповідальних за стратегічне військове планування, досягає фантастичних масштабів. Такого рівня опрацювання інформації не було у XXI столітті зовсім. До того ж НАТО запросило багаторазове збільшення виробництва боєприпасів та інших компонентів під застосовувані типи озброєння.

 

Довідково. У НАТО готові до прямої конфронтації з “росією”, але Альянс має переозброїтися, — голова військового комітету НАТО адмірал Роб Бауер.

 

Також розписано основні типи озброєнь, які будуть необхідні для повернення кожної ділянки фронту, тому вже зараз запускається робота зі стратегічних постачань, необхідних для звільнення Луганської та Донецької областей, а також розглядаються варіанти повернення Криму.

 

Довідково Шольц назвав законним визволення Криму та інших територій німецькими танками, — видання “NTV”.

 

Отже, п осилення загальної лінії зовнішньої політики США знаменується сьогодні явним переходом на “пряму силу”. Яскравим таким підтвердженням є повідомлення, що в Ірані сталися вибухи на об’єктах військової інфраструктури. До цього Захід попереджав Тегеран про наслідки спроб поставити ракети “росії”.

 

Довідково . Ізраїль розпочав спеціальну військову операцію всередині Ірану – “Al Arabiya”. За інформацією видання, офіційна мета ізраїльської армії — знищення військової промисловості Ірану.

 

Також прикладом Тегераналукашенку” дають зрозуміти перспективи участі Білорусі у війні на боці “росії”. На даному етапі всі розмови про трибунал для “лукашенка” після закінчення війни – це політичні маніпуляції. Однак структура нового військового суду, що сьогодні створюється Заходом, триматиметься на принципі “прямої участі в агресії”, а це означає, що і Білорусь, і Іран, і Північна Корея можуть потрапити під суд.

Таким чином така двоякісність дозволяє контролювати північний напрямок, а “лукашенко” ритуально повідомляти про “пакт про ненапад”. Іран намагався брехати і сьогодні “попередження” було доставлене.

 

Для врахування Жителі Тегерана радіють атакам на військові об’єкти та кричать із вікон “Смерть диктатору, смерть Хаменеї”.

 

Більш того, в Ізраїль сьогодні прибув Глава ЦРУ США Бернс, і у деяких населених пунктах Ірану відразу розпочались бої (як в Україні відставки) між представниками терористичного Ірану та протиборчими силами народного опору. В контексті чого, слід нагадати, що 4 листопада 2022 року Президент США розповідав, що “Іран сам себе звільнить”.

 

Висновок.

  1. США ознаменувались явним переходом на “пряму силу”. При цьому Білий Дім дає чітко зрозуміти всім учасникам процесу, що ніхто не уникне відповідальності.
  2. Україна переживає найтривожніший і водночас найдоленоснійший період своєї новітньої історії.
Перегляди:356
Центральний будинок офіцерів ЗСУ
Міжнародний Виставковий Центр
VVK-STUDIO (ютуб-канал для всіх)
Книжкові видання:
Марія БЕРЕЖНЮК. "Казки Марії". В ілюстраціях Олексія Карпенка     Олексій КАРПЕНКО "Холодна зброя". Ілюстрований довідник.
    Ігор ВІТИК “Українська повстанська армія ― гордість української нації. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави 1914-1944”     Ігор ВІТИК “На олтар боротьби. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави з 1944 року по наш час”