Не в обкладинці книги справа, а в тім, що криється в рядку…

І. Щодо воєнно-політичних відносин.

В рамках тактично важливої та стратегічно символічної поразки “путіна” через підрив “кримського мосту”, вважаємо за необхідне ще раз окреслити основні військово-політичні реперні точки, серед яких:

  1. “путін” зустрічається з китайським лідером “сі” на зимових Олімпійських іграх – через кілька днів “путін” вторгається в Україну.
  2. “путін” зустрічається з китайським диктатором в Самарканді (саміт “ШОС”) – через кілька днів “путін” анексує нові українські території та погрожує світу новою хвилею ядерною небезпеки.
  3. В цей же час, Президент Ірану Раїсі, який також зустрівся в Самарканді з “путіним” та “сі”, починає обстрілювати ракетами Ірак, зривати перемир‘я з Саудівською Аравією, та погрожувати ракетними атаками на їх нафтові та королівські об’єкти.
  4. Паралельно з цим “кім чин ін”, який в цей же час говорив з “путіним” та “сі”, почав проводити безпрецедентну кількість ракетних випробувань та погрожує сьомим ядерним випробуванням, метою якого є розробка ядерної зброї, яка зможе дістатися території США.
  5. Саме після зустрічі секретаря ради безпеки “росії”патрушева” з китайським представником при ООН “лю цзеї” – наступного дня відбулись вибухи в Балтійському морі, в результаті чого російсько-український конфлікт вийшов за межі кордону України.

Крім цього, “росія”, Іран та “КНДР” є повністю залежними від “пекіну”. Без китайських ресурсів вони не можуть існувати взагалі.

Також, саме “пекін” постачає їм потрібні технології та матеріали для виробництва зброї, якою потім Іран та “КНДР” в тому числі діляться з “росією”.

Москва” ж їм, та “пекіну” передає захоплену західну техніку (Україна, Кавказ, Близький Схід, Африка), щоб вони виробили на її основі свою та потім поділилися з “москвою”. Такий собі бізнес-клуб терористів.

Вкотре наголошуємо, що “росія” та “КНР” мають спільні численні військові проекти, в тому числі пов’язані з виробництвом зброї. А китайські компанії постачають необхідні для міністерства оборони “росії” товари, за що навіть отримують від США вторинні санкції.

Пекін” та “москва” блокують розгляд в ООН ядерного питання “КНДР” та Ірану. Ті, в свою чергу, створюють відповідні ядерні загрози своїм сусідам в регіоні, пропонуючи обміняти їм безпеку на їх лояльність до “пекіну”.

Звідціля витікає така нестабільна поведінка Саудівської Аравії, яка є Главою нафтового картелю “ОПЕК+” від рішення якого навіть залежать результати виборів в США, не кажучи вже про інші менш політично-розвинені континенти та регіони, на території яких, як тільки дефіцит нафти стрибне за позначку 30% спалахують протести і до влади приходять малограмотні пропутінські популісти. Отже, Іран, “КНДР”, “росія” – це все вже не більш ніж китайські проксі, особисті терористичні режими “пекіна”.

Таким чином, якщо “росія” всього лише проксі-утворення, то Збройні Сили України восьмий місяць воює не просто з так званою “другою армією світу”, а з проксі-утворенням, яку підтримує друга економіка світу разом з іншими своїми проксі-угрупуваннями.

 

Більш того, не просто воює, а перемагає, черговий раз вказуючи “китайському людожеру”, що автократія – мертва форма правління, яку наше покоління українців залишить в минулому, закривши її в “коробку” на багато десятирічь.

Саме тому “китай” так ненавидить Україну та її воїнів.

В той же час, на  підтвердження того, що ми стрімко перемагаємо є нові зусилля Туреччини, реалізувати путінське прохання під назвою “велика угода”, та всадити за один стіл із “росією” чотири основні західні країни – США, Францію, Німеччину та Британію.

В своїх попередніх інформаційних матеріалах                         від 9 жовтня ми припускали те, що цілком можливо, що пропозиція “путіна” – “велика угода” із Заходом, в рамках останніх подій, особливо після підриву “кримського мосту” коли значно похитнулись кремлівські устої, може стати темою путінської капітуляції, про що неодноразово зазначала прем’єр – міністр Великобританії Ліз Трас.

Разом з тим, в цьому ключі слід зауважити одну цікаву річ. Так, на тлі намагання “путіна” через Ердогана домовитись із Заходом, його друг і колега в рамках китайського васального підпорядкування Трамп вже особисто почав вимагати, щоб “росія” сіла за стіл перемовин з Україною, а не з Заходом (до цього трампівські наративи до світу доводив і продовжує доводити Ілон Маск).

 

Зазначене можна розцінювати, як певний новий розкол у відносинах між васалом і сюзереном. Словами Трампа “китай” дає зрозуміти “росії”, що він проти угоди із Заходом, оскільки “пекін” ймовірно побоюється, що в ході процесу обговорення цієї угоди “путін” викаже військово-політичні позиції “китаю”. Останнім таким яскравим прикладом є засідання 77-ої сесії ГА ООН, де “китай” фактично заборонив російській делегації виказувати свої позиції: “все що треба “росії” сказати – скаже “китай””.

 

Серед всього іншого, варто зазначити, що після доволі успішного проведення саміту новоствореного “Європейського політичного співтовариства” (44 країни), яке, як ми зазначали раніше, направлене на унеможливлення подальшого розвитку ультраправих сил в Європі, отримало неочікувану реакцію з боку лівих сил Франції, які почали тиснути на автора та ініціатора зазначеного співтовариства Еманнуеля Макрона.

Довідково . Група лівих авторитетів, серед яких лауреат Нобелівської премії з літератури Анні Ерно, закликали до масових та системних протестів, проти Макрона через те, що він не робить достатньо, щоб допомогти бідним впоратися з високими цінами – стара кремлівська тактика щодо – “бідних”.

 

Зазначене явище є нічим іншим, як політичним тролігном автократів проти Макрона: “створив проти правих, а ми зайдемо з ліва”.

 

ІІ. Що стосується дій ворога та його союзників.

В той же час, черговим підтвердженням того, що кремлівські устої значно похитнулись є рішення Киргизстану відмовитись брати участь у навчаннях в рамках “ОДКБ“Непорушне братство – 2022”. Раніше свою участь у цих навчаннях скасували Казахстан і Вірменія. Але у випадку з Киргизстаном ситуація набагато глибша, оскільки ці навчання мають відбутись саме на території Киргизстану, що ставить під загрозу взагалі проведення цих навчань (10-14 жовтня).

Отже, так зване “непорушне братство” остаточно розвалюється слідом за “кремлем”.

 

ІІІ. Що стосується дій країн-союзників.

Одночасно з цим на сторінці “Twitter” старшого радника Конгресу Массаро, з’явився допис про те, що у Конгрес США внесли законопроекти про визнання “росії” країною-спонсором тероризму та про визнання дій “росії” в Україні геноцидом.

 

В системі стратегічних комунікацій між країнами клубу демократій це означає: УВАГА, МОБІЛІЗАЦІЯ, СПІЛЬНИЙ УДАР. В результаті чого, припускаємо, що невдовзі демократіями будуть озвучені прийняті рішення по терактам в Балтійському морі та нової хвилі ядерних погроз з боку автократій.

 

Висновок.

  1. Росія” – Іран-“КНДР” – це всього на всього терористичні проксіутворення “китаю”. Не більше – не менше.
  2. Кремлівське “непорушне братство” остаточно розвалюється.
  3. Демократії розпочали черговий процес мобілізації своїх зусиль для нанесення відповіді автократам за Балтійське море та нову хвилю ядерних погроз.
  4. Збройні Сили України впевнено перемагають терористичні проксіугрупування країни з другою економікою світу – “китай”. Саме наше покоління українців закриє проєкт – автократії на довгий час.
Перегляди:366
Центральний будинок офіцерів ЗСУ
Міжнародний Виставковий Центр
VVK-STUDIO (ютуб-канал для всіх)
Книжкові видання:
Марія БЕРЕЖНЮК. "Казки Марії". В ілюстраціях Олексія Карпенка     Олексій КАРПЕНКО "Холодна зброя". Ілюстрований довідник.
    Ігор ВІТИК “Українська повстанська армія ― гордість української нації. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави 1914-1944”     Ігор ВІТИК “На олтар боротьби. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави з 1944 року по наш час”