Не в обкладинці книги справа, а в тім, що криється в рядку…

І. Щодо воєнно-політичних відносин.

Західна преса до 24 лютого: перемога “росії” неминуча. Через тиждень: “росія” може перемогти. Після відступу російський військ з-під Києва: “росія” може програти. Після приголомшливого контрнаступу Збройних Сил України у Харківській області: Україна може перемогти. Після втечі росіян з Лиману: перемога України неминуча.

Отже: висока мотивація українців захищати свою землю, мужність та сильний моральний дух; майстерність Збройних Сил України; ефективне керівництво; стійкий демократично обраний уряд; західні поставки обладнання та фінансової допомоги; програми навчання; Все це входить в складову української перемоги.

В той же час: корупція, неефективне керівництво армією, низький моральний дух, погане оснащення та керівництво, розколи всередині “росії” та дія санкцій є основними складовими російської поразки, що лунають сьогодні в західному інформаційному просторі.

Разом з тим, спостереження за брифінгами Білого Дому демонструють те, що різко збільшилися питання від журналістів про ризики ударів по інфраструктурі західних країн. А це значить, що тема безпеки в західних суспільствах в подальшому буде розвиватися. “Ми будемо захищати кожен дюйм території НАТО”, – сказав Джо Байден. А судячи по комунікації, яка іде зараз з “кремля”, російській пропаганді поставлено завдання викликати у західних суспільствах недовіру до цих слів. Щоб окрім високих комунальних платіжок та зими давити додатково ще на безпеку.

 

ІІ. Що стосується дій ворога та його союзників.

Тим часом, за повідомленнями “Global Strategic Intelligence” “пекін” почав знову робити заяви з приводу ядерної загрози від “москви”, намагаючись продемонструвати всьому світу, що він нібито засуджує дії “кремля” в питанні ядерного шантажу.

Наразі  навіть анонсовано, що російські та китайські протокольні служби готують телефонну розмову між “путіним” та “сі” з ініціативи останнього. В той час, як буцімто “слухняний” “кремль” вже до цієї телефонної розмови розпочав перші заходи з ремобілізації свого ядерного арсеналу.

 

Заява МЗС “КНР”: “Ядерну війну неможливо виграти, а “роздування” ядерної загрози не допоможе вирішенню конфлікту в Україні”.

 

Водночас , враховуючи те, що після кожної такої зустрічі або телефонної розмови між “путіним” та “сі” в світі виникає нова хвиля ескалації протистояння та військового конфлікту, у нас не має інших гіпотез, що на цей раз буде щось по іншому.

Зазначене є нічим іншим, як маневром з відволікання уваги світу та намаганням невчасно викритого “китаю”, знову прикритись “російською тушкою”. Щось подібне “пекін” вже робив у березні. Отже нічого нового в своїх комунікаціях автократи не змінили. Адже, як би “пекін” дійсно бажав би вказати “росії” щодо ядерного шантажу, то це було б зроблено ще на засіданні ГА ООН.

 

Підтвердженням зазначеного є рішення російського парламенту офіційно оформити в закон “російської федерації” фантазії “путіна” з незаконного захоплення чотирьох регіонів України, оскільки це елемент одного і того ж кейсу, до якого входять в тому числі і ядерний шантаж.

 

Довідково . Голосування російського парламенту є формальністю – частиною придуманого “кремлем” політичного театру, покликаного створити видимість легітимності для своєї внутрішньої аудиторії.

 

Другим таким підтвердженням того, що “китай” не змінив своєї комунікації до Заходу є дані про проведення нових внутрішніх “чисток” у верхівці китайської влади, коли “сі” особисто виніс умовний смертний вирок заступнику міністра Міністерства громадської безпеки (“Гонганбу”) Сунь Ліцзюню та іншим чиновникам з цього міністерства, за їх політичну близькість до колишнього президента Цзян Цземіня (1993-2003), який ніколи не розглядав Захід, як ворога для “китаю”.

Таким чином, ця політична чистка “сі”, за кілька тижнів до з’їзду “КПК”, який затвердить третій мандат китайського диктатора, є суворим попередженням про те, що “сі” більше не терпітиме у себе проамериканських чиновників у Гонганбу.

 

Отже, демонстративно винісши умовні смертні вироки прозахідним китайським політикам, “сі” надсилає сильний сигнал Заходу, що він має абсолютну владу над сферою безпеки. І якщо “путін” вже “кульгава качка”, в тому числі завдяки західним санкціям, то “пекін” ще має чим відповісти.

 

Цілком однозначно, що ці дві протилежні між собою китайські комунікації по відношенню до Заходу напряму пов’язані з константними заявами американських генералів, що у разі ядерного удару Захід спопелить усі війська “росії”, які будуть на території України включаючи Крим, а також потопить весь російський “чорноморський флот”.

 

Заява екс -директор ЦРУ генерал армії Девіда Петреуса: “Ми знищимо всі конвенційні сили, які зможемо побачити та ідентифікувати на полі бою в Україні та окупованому Криму, а також усі російські кораблі в Чорному морі”.

 

В результаті чого, наляканий “кремль”, усередині якого – склоки та інтриги, ховається під дах “китаю”, для чого і був розіграний цей спектакль про те, що “пекін” нібито засуджує ядерний шантаж. В той час, як сам “китай” не маючи відповідних військово-політичних важелів для відповіді Заходу вдається до брудного політичного шантажу: ви погрожуєте “путіну”, тоді я страчу ваших політичних прихильників у себе”.

Таким чином, “китай” ще більше себе викрив і дискредитував.

 

ІІІ. Що стосується дій країн-союзників.

Тим часом, Сенат США затвердив виділення 350 мільярдів доларів на відновлення України. І це лише початок. Саме так вважають американськи сенатори, додавши, що майбутній “план Маршалла”, буде в собі включати найактивнішу участь усіх європейських країн. (заява Голови республіканської партії Бориса Пінкуса.)

Серед всього іншого, Президент Франції та Канцер Німеччини розпочали спільні заходи з розробки моделі захисту європейських споживачів від високих цін на газ та електрику цієї зими.

 

  1. Внутрішні суспільно-політичні події.

Тим часом, для остаточного повернення Африки обличчям до України, вже після очистки Вашингтоном та Парижем цього континенту від впливу “китаю” та “росії”, Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба вирушає до першого в історії української дипломатії турне країнами Африки. (з 03.10. по 12.10.)

Ключовою темою переговорів стане консолідація політичної підтримки України з боку країн глобального півдня на фоні російської агресії, зокрема, останньої спроби анексії українських територій.

Таким чином, зазначене засвідчує, що останній бій у системі світового протистояння між демократіями та автократіями за Африканський континент виграно першими. Переконані: Африка буде з Україною.

Продовжуючи тему історичної української першості, відмічаємо також результати опитування “Рейтинг”, яке показало, що у разі проведення референдуму щодо вступу України до НАТО, цю ініціативу підтримали б 83% українців, а – це найбільше за всю історію спостережень.

 

Висновок:

  1. “кремль” наляканий, а поки ще діючий президент “путін” втративши всі важелі тиску в момент ядерної загрози сховався під плащ “сі цзіньпіна”.
  2. Cвоїм “переглядом кордонів “росія” демонструє шалений внутрішній страх. В той час, як “акули політичного світу” США цей запах страху відчувають блискуче.
  3. Бій за Африку за цивілізованим світом, а Україна отримує для себе додаткові нові можливості.
  4. В той же час, існують високі ризики появи нових ударів по інфраструктурі західних країн, та нової але затухаючої хвилі ескалації.

 

 

 

Перегляди:398
Центральний будинок офіцерів ЗСУ
Міжнародна виставка “Зброя і безпека” (МВЦ)
VVK-STUDIO (ютуб-канал для всіх)
Книжкові видання:
"Народні казки про тварин". В ілюстраціях Олексія Карпенка     Велика розмальовка до "Український народних казок про тварин"     Марія БЕРЕЖНЮК. "Казки Марії". В ілюстраціях Олексія Карпенка     Василь ТИМКІВ, Олена ПОДРУЧНА "Словник музичних термінів"     Олексій КАРПЕНКО "Холодна зброя". Ілюстрований довідник.
    Ігор ВІТИК “Українська повстанська армія ― гордість української нації. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави 1914-1944”     Ігор ВІТИК “На олтар боротьби. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави з 1944 року по наш час”  
Пригоди Марка та Харка
Бурлескний роман.
Всі книжки про Марка та Харка в одній. Сміх та хороший настрій гарантовані
КЛУБ “М&Х”