Не в обкладинці книги справа, а в тім, що криється в рядку…

І. Щодо воєнно-політичних відносин.

Україна вкотре зазнала серйозного ракетного удару. Результативність роботи ППО 45 з 50 – 88% твердо наголошує на тому, що Україна потребує додаткового постачання таких систем озброєнь. Власне, “кремль” своїми терористичними ударами по об’єктах інфраструктури дає дедалі більше аргументів для швидкої реакції Заходу по цьому питанню.

Цілком очевидно, що військові цілі “кремль” атакувати та вражати не в змозі. Тому завдає масованих ударів по тим, координати яких відомі. Звичайний тероризм, зведений до рангу державної політики.

 

Довідково. У “росії” від “медведєва” до останнього пропагандиста публічно радіють черговим ударам по Україні, єхидно заявляючи, що, мовляв, якщо ППО України так добре працює, то чому все так погано з електрикою?

 

Демонстративний вихід із “зернової угоди” із цієї ж серії. Але в цьому випадку напрочуд правильна реакція інших учасників процесу привела до того, що супровід кораблів буде продовжено, незважаючи на всі істерики кремля”.

 

Довідково. Водночас, російські окупанти в порту Очакова все-таки пошкодили 2 цивільні буксири, які брали участь у перевезеннях барж із зерном.

 

Тим не менш, наступає відповідальний час, коли треба ще більше посилюватися міжнародному співтовариству, оскільки зимова кампанія має стати останнім акордом у грі двох диктаторів, що зарвалися.

Саме на цьому акцентує свою увагу Міністр оборони України Олексій Резніков коли наголошує на тому, що настав час для цивілізованого світу офіційно визнати “росію” терористичною державою.

В той же час, в контексті розвитку теми щодо політичного взаємообміну, особливо в форматі надання Україні ще більше систем ППО, що тягне за собою певну дипломатичну співпрацю з Ізраїлем, фіксуємо появу негативної реакції з боку ТельАвіва на дії Києва, після того, як Україна в ООН 31 жовтня проголосувала за ядерне роззброєння Ізраїлю.

Одночасно з цим, ми відмічаємо Латинську Америку де відбулось найважливіше голосування за останнє десятиліття: демократ Лула проти ультраправого чинного президента Болсонару (друзяка Берлусконі та “путіна”) або “Легенда” проти “Трамп тропіків”, за результатами якого демократія впевнено перемогла популістську диктатуру.

 

Довідково. Після оголошення результатів Лула розмістив у Твіттері крупним планом прапор Бразилії та одне слово: “Демократія”. Пізніше офіс переможця президентських перегонів прокоментує цей напис, як тест для Ілона Маска, який перетворює цю соцмережу під диктаторів.

 

Таким чином, перемога демократа Лули, який був президентом два терміни з 2003 по 2010 рік, повертає могутнього титана Глобального Півдня на світову арену, де його прогресивний голос різко контрастуватиме з голосом правих.

Від себе також додаємо, що судячи з “твітерської” реакції ультраправих політиків на допис Лули про перемогу демократій, ані в штабі Трампа, ані в офісі Берлусконі, ані в “кремлі” цієї перемоги аж ніяк не очікували. Китайці при цьому своїх слідів по цьому питанню не залишили.

Отже, невдовзі табло ООН ще більше наповниться потрібними для демократій та України, кольорами.

Тим часом, іранський режим посилює заходи щодо придушення революції свободи. В той час, як революційні організації закликали до нових демонстрацій та нових акцій непокори і почали розбудовувати необхідну інфраструктуру для більш тривалої ескалації.

 

ІІ. Що стосується дій ворога та його союзників.

На додачу до цього, іранський режим своїми діями продовжує тестувати міжнародний правовий порядок, коли за інформацією отриманою від “Intelligence Online” стало відомо про те, що москва” і Тегеран вже завершують укладення нової угоди щодо чотирьох різних класів безпілотних систем, які вже використовувалися у війні “росії” проти України.

Зазначені дії Ірану показують, що Тегеран зацікавлений у тому, щоб продемонструвати демократіям, що він нібито має набагато більший радіус військово-політичного впливу та дії, аж за межі свого найближчого сусідства, оскільки його участь в Україні напряму вплинула на Ізраїль, який до останнього поводився обережно з початку російського вторгнення в Україну.

Адже, незважаючи на те, що ТельАвів публічно висловив підтримку Україні, він досі залишається відкритим до комунікацій з “москвою”, які йому потрібні для збереження свободи дій у повітряному просторі Сирії проти іранських цілей.

Саме тому, ТельАвів так негативно відреагував на рішення України роззброїти Ізраїль, в той самий період, коли Іран почав проявляти все більшу свою агресивність.

 

ІІІ. Що стосується дій країн-союзників.

Тим часом, Пентагон заявив про те, що в терміновому порядку списав 48 винищувачів “F-15” зі складу 44 авіакрила “Vampires” на базі Кадена в Японії.

Дивно те, що зазвичай відбувається поступове виведення бойових машин із сервісу. Більш того, такі “заміни” можуть тривати протягом кількох років, у міру надходження нових літаків.

В той же час, фахівці зазначають, що такі різкі процедури “списання” без подальшої інформації про консервацію або продаж зазвичай пов’язані з дискретним рішенням про передачу техніки новому оператору.

Зазначене засвідчує наші вищевикладені висновки про те, що наступає період певного посилювання військово-політичного впливу з боку демократій, особливо після того, як Вашингтон переконався в тому, що автократам не вдалося “зайти з тилу” розхитавши Бразилію.

 

ІV. Внутрішні суспільно-політичні події.

На тлі зазначеного Генпрокуратура України заявила, що кількість країн, готових підтримувати спецтрибунал щодо притягнення до відповідальності “росії” за її військові злочини на території України, почала раптово зростати.

 

Висновок.

  1. Листопад місяць, як останній часовий період перед зимовою кампанією, стає одночасно і періодом для ключового або кардинального посилення військово-політичних дій з боку демократій проти агресії диктатур.
  2. Повернення Латинської Америки на світову арену є для цього міцною підмогою.

 

Перегляди:343
Центральний будинок офіцерів ЗСУ
Міжнародна виставка “Зброя і безпека” (МВЦ)
VVK-STUDIO (ютуб-канал для всіх)
Книжкові видання:
"Народні казки про тварин". В ілюстраціях Олексія Карпенка     Велика розмальовка до "Український народних казок про тварин"     Марія БЕРЕЖНЮК. "Казки Марії". В ілюстраціях Олексія Карпенка     Василь ТИМКІВ, Олена ПОДРУЧНА "Словник музичних термінів"     Олексій КАРПЕНКО "Холодна зброя". Ілюстрований довідник.
    Ігор ВІТИК “Українська повстанська армія ― гордість української нації. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави 1914-1944”     Ігор ВІТИК “На олтар боротьби. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави з 1944 року по наш час”  
Пригоди Марка та Харка
Бурлескний роман.
Всі книжки про Марка та Харка в одній. Сміх та хороший настрій гарантовані
КЛУБ “М&Х”