Не в обкладинці книги справа, а в тім, що криється в рядку…

І. Щодо воєнно-політичних відносин.

З самого початку ми не бажали приділяти увагу цим інформаційним повідомленням на кшталт:

 1. повітряний простір над “КНР” закрили;
 2. військова техніка їде на “пекін”;
 3. “сі” після Самарканди ніде не з’являється і готується переворот.

Але інформаційний вірус поширюється з такою великою швидкістю, і це змусило нас запинитись на цьому, зауважуючи, що зазначене являється фейком, який залетів до нас з російського інформпростору.

 

В той же час, продовжуючи тему “китаю”, останній раптом заявив про готовність спільно з Україною відзначити 30-річчя встановлення дипломатичних відносин між двома країнами, та планувати наступний крок у двосторонніх відносинах, “розвивати традиційну дружбу” та приносити більше користі людям (зі слів Ван І на зустрічі з Дмитром Кулебою).

Зазначене підтверджує наші попередні висновки про те, що “китай” перейшов до своєї активної фази з підкупу центральної влади України. Оскільки, в нашому випадку залишається лише запитати про яку традиційну дружбу йде мова і яким людям це принесе користь?

Адже, я кщо говорити про нещодавні заяви “КНР” щодо підтримки суверенітету та територіальної цілісності України, то це виключно через Тайвань. Так, дійсно “пекін” не визнав анексію Криму “росією” та не визнає результати цих “референдумів”, але тільки через те, що, інакше його позиція щодо Тайваню розвалиться. Але, при цьому “КНР”:

 1. жодного разу не звинуватив “росію” в агресії, порушенні територіальної
 2. цілісності та суверенітету України;
 3. завжди критикує накладені на “росію” санкції;
 4. наполягає на тому щоб Україна сіла за стіл переговорів з “росією” без жодних попередніх умов; на засіданнях ООН завжди голосує або проти України, або утримується;
 5. не визнає воєнні злочини “росії” на території України, а після викриття звірств у Ізюмі взагалі демонстративно оголосив про посилення військової співпраці з “кремлем”;
 6. китайські партійні ЗМІ звинувачують саме США у ядерних погрозах в бік
 7. “росії”, показуючи “москву”, як сторону, що захищається;
 8. збільшив обсяги торгівлі з “росією” і планує продовжувати цю тенденцію.

 

Цей список можна продовжувати далі, але, як ми бачимо, що користь від цієї дружби буде тільки “китаю” та частково її васалу “росії”.

 

Підтвердженням зазначеного є застереження Ентоні Блінкена китайському дипломату Ван І про те, що США знають про внутрішнє бажання “пекіна” надати допомогу “росії”, тому попереджає про наслідки для “КНР” в разі такого.

 

Одночасно з цим, наводимо свіжу статтю головного партійного таблоїду “КНР” про теперішні російські “референдуми” на території України, де окрім чергових образ в бік США зазначається, що референдуми, які проводить “росія” не мають порушень, а ті хто ці порушення вигадує виводить конфлікт на нову фазу.

 

Отже, як ми можемо переконатись, що “китай” не змінив свого ставлення до України. Україна була і залишається кісткою в горлі, яка заважає йому проковтнути Тайвань, хоча ще півроку назад, “китай” взагалі готувався проковтнути увесь Індо-Тихоокеанський регіон.

 

Тим часом, продовжуючи аналізувати перебіг подій на головній дипломатичній сцені світу, ми зафіксували факт, що Нью-Делі та “пекін” на засіданні Радбезу ООН нарешті, раптово і неочікувано, але таки висловили стримане невдоволення діями російських військових в Україні.

 

Варто зауважити, що це рідкісні ознаки незгоди двох країн, які, ймовірно, були викликані прихованою загрозою “путіна” дійсно застосувати ядерну зброю. Таким чином, можна зробити перший висновок, що декому розум приходить тільки під загрозою ядерної війни.

 

Разом з тим, якщо до цього додати вище оприлюднені фейки з російського інформпростору про те, що в “китаї” вже нібито відбувається революція проти “сі”, можна зробити другий висновок, що “путін” зробив крок, який суперечить загальному замислу “пекіна”, або більш того, “путін” почав проявляти самостійність, оскільки зрозумів, що його думка в цьому політичному розкладі взагалі не враховується.

 

Довідково . Президент Євроради Шарль Мішель закликав призупинити членство “росії” в Раді Безпеки ООН, після чого до нього приєднався Президент Туреччини Реджеп Ердоган.

 

І це дійсно вже дуже схоже на глухий кут для “путіна”, коли окрім ядерної зброї більше кроків для нього не залишилось.

 

ІІ. Що стосується дій країн-союзників.

Підтвердженням зазначеного є рішення Вашингтона підняли в небо одні

з найунікальніших літаків RC-135S Cobra Ball, які використовувався для стеження за стратегічною ядерною зброєю. Всі три літака зараз у небі, двоє на кордоні з “росії” з боку Аляски, один летить з центру США, як запасний.

Тепер відстеження планів “росії” стосовно використання ядерної проводитиметься у режимі нон-стоп.

 

ІІІ. Що стосується дій ворога та його союзників.

Тим часом, “путін” підписав зміни до Кримінального кодексу “росії”, що передбачають покарання до 10 років за добровільну здачу в полон.

Довідково . Крім того, вводиться покарання до 15 років за дезертирство в період мобілізації, а за відмову від участі у бойових діях – 10 років в’язниці.

 

Зазначене лише засвідчує правильність висновку щодо путінського “глухого кута”, оскільки його попередній крок “часткова мобілізація” вже висміяна усім світом, чим ще більше дискредитувала “росію” і вже як державу в якій взагалі відсутнє таке поняття як “людина-держава та їх взаємовідносини”.

 

ІV. Внутрішні суспільно-політичні події.

Тим часом, Іран заявив, що дуже шкодує про погіршення відносин з Україною, після того як центральна влада України докорила Тегерану передачу “росії” передачу БПЛА.

Цілком ймовірно, що наступний подібний крок буде направлений проти “пекіна”, який є основним організатором війни в Україні.

 

Висновок:                              

 1. Китай” в активній фазі свого плану щодо захоплення України через корупційну складову.
 2. Цілком ймовірно, що “росія” зараз не контролюється “пекіном”, і “кремль” йде в рознос.
 3. До “мобілізації” цивілізований світ все одно зберігав якісь ілюзії окремо щодо російського населення, але своєю тупою масовою покірністю путінському наказу йти вбивати, грабувати та окупувати – “росія” поставила у своїй історії останню крапку.
Перегляди:387
Центральний будинок офіцерів ЗСУ
Міжнародна виставка “Зброя і безпека” (МВЦ)
VVK-STUDIO (ютуб-канал для всіх)
Книжкові видання:
"Народні казки про тварин". В ілюстраціях Олексія Карпенка     Велика розмальовка до "Український народних казок про тварин"     Марія БЕРЕЖНЮК. "Казки Марії". В ілюстраціях Олексія Карпенка     Василь ТИМКІВ, Олена ПОДРУЧНА "Словник музичних термінів"     Олексій КАРПЕНКО "Холодна зброя". Ілюстрований довідник.
    Ігор ВІТИК “Українська повстанська армія ― гордість української нації. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави 1914-1944”     Ігор ВІТИК “На олтар боротьби. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави з 1944 року по наш час”  
Пригоди Марка та Харка
Бурлескний роман.
Всі книжки про Марка та Харка в одній. Сміх та хороший настрій гарантовані
КЛУБ “М&Х”