Не в обкладинці книги справа, а в тім, що криється в рядку…

І. Щодо воєнно-політичних відносин.

Другий день коронації  китайського диктатора.

Але, цей день не мав би настати, бо в 1976 році китайці сказали: “Ні культу особистості!”, а в 1982 році обмежили строк “лідерства” двома термінами. Бо попередник “сі цзіньпіна” Ден Сяопін говорив, що “до марксизму-ленінізму слід відноситися більш формально”. Бо Китай тоді швидко розвивався економічно, користуючись перш за все своєю інтеграцією з цивілізованим світом.

Але сьогодні, коли “сі” стане правителем “китаю” втретє, розраховуючи мабуть на довічно, “економіка” вперше за 35 років не є в центрі уваги промов китайських комуністів та їх лідера на цьому ХХ з’їзді “КПК.

В центрі уваги лише заклики до зростання військової сили: Тибет, Гонконг та Сіньцзянь (уривок з промови Ван І – першого заступника “сі”) де примусова праця, табори перевиховання, репресії допомогли розширити кордони китайського світу, мають стати тим самим інструментом в подальшому, вже після приєднання Тайваню.

 

Довідково . МЗС “китаю” надіслало повідомлення національній пресі: де відтепер для “сі” Тибет – буде називатись “Сізан”, а Гонконг – “Південний Шеньчжень”.

 

Як і прийнято в тоталітарному середовищі, всі учасники з’їзду схвалюють сказане підтакуючи про ще “більше збільшення” ролі держави в суспільстві.

Отже, на сьогодні, думка “сі цзіньпіна” – це головний “закон” для сучасної “китайської народної республіки”.

 

Для врахування : Лідер, з яким “сі” зустрічався найбільше разів – “путін”. “сі” назвав “путіна” своїм “найкращим другом і колегою”, з яким вони “схожі за характером”.

 

На тлі зазначеного “POLITICO” інформує про неможливість вже проведення спланованої окремої зустрічі Джо Байдена з “сі” на полях G20, оскільки підготовку до зустрічі почала блокувати саме китайська сторона.

На наше переконання все може ще змінитися. Але навіть якщо зустрічі не відбудеться, вона все одно буде, проте в іншому форматі, оскільки Байден та “сі” будуть разом перебувати в одному приміщенні на саміті протягом 36 годин, що передбачає певне спілкування.

Цим меседжем “ китай” всього лише намагається вказати США, що саме це має стати стартом ескалації нового рівня.

Тим часом, 27 міністрів закордонних справ ЄС спеціально зустрілись в Люксембурзі, для обговорення головної теми: переосмислення відносин з “КНР”. (зазначені дипломатичні зустрічі будуть тривати до 22 жовтня). В базовому документі Європейської служби зовнішніх справ, який розглядатимуть міністри, зазначено:

Перше: “Діяльність і позиція “китаю” в багатосторонніх організаціях є прикладом його рішучості систематично просувати альтернативне бачення світового порядку.”

Друге: щодо відносин “КНР” та “росії” документ говорить про таке: “двосторонні відносини між “китаєм” і “росією” становлять міцне стратегічне партнерство, засноване на підтримці основних військових інтересів один одного, які вже більше не можна ігнорувати.”

У висновк ах: країни ЄС “повинні запобігати та ізолювати спроби “китаю” застосувати свою тактику “розділяй і володарюй”, – чітка вказівка в документі.

Таким чином, ми можемо переконатись в тому, що колективний Захід                                           на восьмому місяці повномасштабної війни на території України прийшов до повного усвідомлення всієї картини цієї трагедії і нарешті взявся за усунення джерела зла.

 

ІІ. Що стосується дій ворога та його союзників.

А тим часом, “путінський джихад” використовуючи іранські БПЛА з новою силою атакував територію України, чим черговий раз затвердив свій, вже офіційний, статус – “терористичний режим”, який навчився лише двом формам ведення війни: перший – виснажувати противника, засипавши його тілами своїх солдатів. А коли цей метод не спрацьовував вдавався до другої форми – терору проти цивільного населення, як способу тиску на політичне й військове керівництво опонента, змушуючи його капітулювати.

Отже, війна “путіна” проти України яскраво продемонструвала не лише нам, а й усьому світу справжнє єство кремлівської еліти. Його невибіркові варварські ракетні удари по цивільних об’єктах і критичній інфраструктурі стали тим самим аргументом, який остаточно переконав світ у повній неадекватності нинішнього російського режиму.

В той же час, на тлі все більшого проявлення нео фашистських правих сил в Європі, які вже включились в свою пряму роботу з розкачування політичної ситуації, почавши прогнозовано з Франції, “Washington Post” подає свіжі дані про певний зріст симпатій ультраправого авторитаризму вже не тільки в Європі але і в країнах Латинської Америки, та серед країн Карибського басейну, де політичні лідери почали все частіше повторювати тези “путіна”, Берлусконі і навіть Сальвіні, якого ми неодноразово порівнювали з Іллею Ківою.

 

Довідково . Країни ЛАКБ у рамках ООН мають “квоту” у 2 місця у Раді Безпеки серед непостійних членів, та 33 голоси під час голосування резолюцій організації.

 

Виходячи з вище зазначеного, ми прийшли до висновку, що автократії, розпочали процес деконструкції світової єдності навколо України, про що засвідчило останнє голосування ООН, коли 143 країни виступили проти анексії чотирьох регіонів України.

А тим часом, німецький щотижневик “Spiegel”, який доволі рідко проявляє свою активність в сучасному світовому протистоянні, особливо в частині критики в бік “росії”, раптом зазначив про те, що “путін” може влаштувати політичні вбивства у Європі.

Зазначене є нічим іншим, як прямою погрозою з боку “пекіна” розправитись з будь-яким європейським політиком, який в ході проведення вищевказаних цільових дипломатичних зустрічей по “КНР”, надумає виступити проти політики китайського диктатора.

Отже, якщо прогнози “Spiegel” збудяться саме це і стане тим самим стартом з ескалації нового рівня.

 

ІІІ. Внутрішні суспільно-політичні події.

Тим часом, зафіксовані перші факти того, що Україна почала виключати іранських студентів у відповідь на очевидне використання “росією” іранських безпілотників.

 

Д овідково. Іранські студенти розповіли “Middle East Eye”, що українські імміграційні чиновники не продовжують їм візи, оскільки Іран надсилає безпілотники та персонал до “росії”.

 

Одночасно з цим, МЗС України офіційно визнало, що Іран став співучасником воєнних злочинів “росії” проти України.

Заява МЗС України: Постачання бойових безпілотників “російської федерації” для ударів по Україні зробили Іран співучасником воєнних злочинів та терактів.

 

Висновок.

  1. Колективний Захід сповна усвідомив всю картину трагедії і нарешті взявся за усунення джерела зла.
  2. В той час, як з боку “китаю” лише заклики до зростання військової сили аж до рівня цільових політичних вбивств європейських політиків.
  3. Фіксація поширення ідеології ультраправого авторитаризму на інші континенти з метою розколу світової єдності навколо України.
Перегляди:456
Центральний будинок офіцерів ЗСУ
Міжнародний Виставковий Центр
VVK-STUDIO (ютуб-канал для всіх)
Книжкові видання:
Марія БЕРЕЖНЮК. "Казки Марії". В ілюстраціях Олексія Карпенка     Олексій КАРПЕНКО "Холодна зброя". Ілюстрований довідник.
    Ігор ВІТИК “Українська повстанська армія ― гордість української нації. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави 1914-1944”     Ігор ВІТИК “На олтар боротьби. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави з 1944 року по наш час”