Не в обкладинці книги справа, а в тім, що криється в рядку…

І. Щодо воєнно-політичної обстановки.

Світове воєнно-політичне протистояння диктатур проти демократій сьогодні набирає певних жорстких барв, які вказують нам на те, що цілі залишились одні й ті ж, побільшало лише прагнення; разом з тим, диктаторська думка стала більш динамічною, а розум становленням і завоюванням.

Так, 3 січня ми наводили дані від “Politico” і “The Washington Post” про те, що “росія” буде використовувати латиноамериканський континент задля створення нового переговорного майданчику з Вашингтоном, який дозволяв би “москві” знову виставляти свої умови.

 

Заява Секретаря РНБО України: “росія” збирається нав’язати Україні так званий “корейський варіант” врегулювання війни. Так звана умовна “38 паралель” (по ній були поділені Північна та Південна Корея)., – Данилов.

 

Тоді ми дійшли висновку, що опорною країною для “кремля” стане Аргентина, якій диктатури перед цим дозволили виграти в “футбол”, але Бразилія своєю географічно-політичною домінантною не дає можливості для розвитку і розповсюдженню цього кремлівського “вірусу” на континенті.

Після чого гра диктатур переноситься до Вашингтону і доводить до такої ситуації, коли проукраїнський центрист Маккарті задля перемоги за крісло спікера Палати представників підписує угоду з фактичними ворогами України – ультраправими маргіналами.

Отже, все це як раз і вказує нам на те, наскільки сьогодні стала динамічною думка диктатур. І причини такої трансформації ми наразі вивчаємо.

Сьогодні ж диктатури демонструють деякі успіхи, оскільки вони мають певне становлення і завоювання. Так, після “угоди Маккарті” у Бразилії прихильники колишнього диктатора Жаїра Болсонару захопили будівлю Конгресу: в країні до 1 лютого оголошено надзвичайний стан, Президент країни Лула да Сілва був вимушений евакуюватись.

 

Довідково . Президент Чилі Габріель Борич повідомив, що може направити до Бразилії чилійський спецназ для допомоги у стримуванні протестувальників.

 

Одночасно з цим, Ізраїль спалахнув своїм протестом. (“The Times of Israel”), це були противники уряду Нетаньяху, які у кількості 10 тисяч протестувальників влаштували свою політичну акцію у Тель-Авіві, але яка не вийшли з під контролю Уряду Ізраїлю.

Таким чином , все вище викладене являється ланками одного продуманого і спланованого ланцюга подій, де у всіх випадках диктатурам вдалось нанести доволі точні “удари”, результати яких нададуть їм більше часу, щоб спробувати реалізувати заплановане, а саме: перешкодити Америці створити широку антидиктаторську коаліцію.

 

І І. Що стосується дій ворога та його союзників.

Тим часом, вірність наших висновків від 7 січня щодо використання “росією” релігії, як зброї для дискредитації України, майже дослівно 8 січня підтверджує “Інститут вивчення війни”. Більш того, через це релігійне невігластво українського суспільства, офіційний Київ знову був вимушений грати під кремлівськими наративами та його порядком денним.

Отже, цей “релігійний бій” залишається за “кремлем”, а це значить, що періодом для наступної такої кремлівсько-релігійної операції стане чергова “релігійна дата”, так зване “водохреще” – 19 січня.

Цікаво, але к цій даті “міноборониБілорусі оголосило про спільні з “росією” “льотно-тактичні навчання”, під час яких будуть задіяні всі аеродроми, а також полігони ВПС та ВПО країни.

 

Довідково . Анонсовано, що за планами навчання мають розпочатись 16 січня та проходитимуть до кінця місяця. Повідомляється, що для участі в них до Білорусі вже прибула авіація повітряно-космічних сил “росії”.

 

Отже 19 січня, сьогодні можна підкреслити як ймовірну дату масованої ракетної ескалації проти українців, які знову масово підуть відвідувати окультні споруди, і те що “путін” казав про їх підриви на так зване “різдво”, з високою ймовірністю буде реалізовано на так зване “водохреще”.

Також слід врахувати, що за даними української розвідки стало відомо, що 15 січнякремль” планує розпочати другу хвилю мобілізації в “росії”. І це є яскравим свідченням вірності вищесказаного висновку щодо дати 19 січня: успішністю своїх масованих ракетних ударів “кремль” спробує підняти моральний дух своєї окупаційної армії та попробує, під мобілізацію впровадити свій наратив – “священна війна”.

 

Для врахування . “росія” намагається побудувати нову модель армії на основі безперервної мобілізації, – “The Times”. Через те, що зброя Заходу схиляє терези на користь України на полі бою, а Збройні Сили України вивчають натівський стиль ведення війни, керівництво російської армії намагається побудувати нові сили, ймовірно, на основі майже безперервної мобілізації.

 

Завважмо, що серед цих нових жорстких барв з динамічністю диктаторської думки та розуму становлення і завоювання ми не побачили в цьому процесі ролі “китаю”. Жодне західне видання не дає нам навіть натяку на те, що “китай”, має хоч якесь відношення, наприклад, до подій в Бразилії.

Навпаки, у світовому інформаційному просторі суттєво зменшилась критика “пекіну”, так само раптово, як раптово китайська пропаганда почала вихваляти Україну і українське суспільство.

Так, “Bloomberg” в своїй свіжій статті “Новий наратив “китаю” починає викристалізовуватися” не вказуючи: “який саме цей новий наратив ”, зазначає, що новий рік розпочався з несподіваних новин з “китаю”, які можуть вимагати від нас переоцінки зміни керівництва на жовтневому з’їзді Комуністичної партії – і його наслідків.

 

Цит ата. Це контрастує з підвищеною активністю китайських кораблів біля Тайваню. Водночас зниження активності США відбувається на тлі покращення відносин між американським та китайським лідерами після листопадової зустрічі на саміті G20, зазначає “Bloomberg”.

 

У висновку до цього лише зазначимо, що цей матеріал залишає після себе більше запитань, аніж відповідей і стає нашим подальшим завданням щодо більш детального вивчення цієї ситуації.

 

ІІІ. Що стосується дій країн-союзників.

Тим часом, після вчорашнього заклику Вашингтону до Риму негайно поставити Україні італо-французький комплекс ППО SAMP/T, Уряд Італії заявив (Глава МЗС Таяні), що ось-ось доопрацьовує шостий пакет оборонної допомоги Україні, після чого про нього буде поінформовано Вашингтон.

А Польща в цей час, з домінантної позиції розпочала тиснути на партнерів по НАТО, зокрема Німеччину та Францію, у необхідності ще більшого радикального ослаблення “росії” та неприпустимості встановлення в Україні перемир’я на умовах “росії(“Die Welt”).

Все це вказує на те, що Вашингтон не дивлячись ні на що продовжує контролювати всі внутрішньо-політичні європейські процеси. Віддавши свою перевагу в управлінні Європою Франції, Білий Дім нагадує, що Польща є його прямим воєнно-політичним філіалом, який теж має свої відповідні права.

 

Висновок.

  1. 1. Диктатури продовжують свої заходи, щоб змусити США сісти за стіл переговорів з “росією”. Вашингтон демонструє стійкість, і через Варшаву дає свою відповідь: ніяких перемовин і тим пак на умовах “росії”.

2 . Через “релігіюУкраїна знову опинилась в системі кремлівського порядку денного. Що дає “кремлю” можливість спробувати вчинити масовані релігійно-терористичні акції на чергову “релігійну дату” – “19 січня”, яка як і “7 січня” перебуває в канві кремлівсько-релігійної пропаганди.

Перегляди:387
Центральний будинок офіцерів ЗСУ
Міжнародний Виставковий Центр
VVK-STUDIO (ютуб-канал для всіх)
Книжкові видання:
Марія БЕРЕЖНЮК. "Казки Марії". В ілюстраціях Олексія Карпенка     Олексій КАРПЕНКО "Холодна зброя". Ілюстрований довідник.
    Ігор ВІТИК “Українська повстанська армія ― гордість української нації. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави 1914-1944”     Ігор ВІТИК “На олтар боротьби. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави з 1944 року по наш час”