Не в обкладинці книги справа, а в тім, що криється в рядку…

І. Щодо воєнно-політичних відносин.

Світова комунікація за поточну добу в публічній сфері не проявляла своєї бурхливої активності, окрім таких:

1. Сполучені Штати, які за результатами нещодавньої кліматичної конференції отримавши більше важелів впливу щодо контролю за розвитком в світі “зелених” технологій, своїм рішенням запровадили пільги для американських виробників, чим спровокували Брюссель нарешті зрушити з місця процес щодо позбавлення своєї залежності від КНР.

Сам Брюссель невдовзі назве це рішення Вашингтону – віртуозною дипломатією.

2 . Парламентська Асамблея НАТО визнала “росію” державою-терористом.

3. Проукраїнська активність республіканців, які на фоні закликів надати Україні більше зброї звернули свою увагу на “путіна” зазначивши при цьому, що Крим доведеться віддати Україні.

 

Довідково. Сенатор від штату Айдахо Джим Ріш упевнений, що “путіну” доведеться повертати Крим незалежно від наслідків і того, як це сприйме російське суспільство.

      АНАЛІТИЧНИЙ ДАЙДЖЕСТ №293, 22.11.2022.   

 

Таким чином , ми бачимо, що в першій комунікації Вашингтон ударяє  в саму больову точку, як Європи та і КНР, змусивши перших зібратись  з силами і все-таки відторгнути других.

В той час, як в другій комунікації вже йде потужний колективний посил “кремлю з відповідно брудним та ганебним клеймом, яке вже офіційно ставить під загрозу майбутнє самої російської державності.

І третя комунікація вже особисто кремлівському лідеру: “Трамп тобі більше не допоможе.”                                         

Є ще одна комунікація, від Ізраїлю, яка направлена “росії” і частково Ірану. Так, Ізраїль прямим текстом пригрозив розпочати постачання високоточних ракет в Україну, якщо “москва” закупить іранські ракети.

Від себе лише додамо, що судячи з аналізу щоденного брифінгу Пентагону, зазначене рішення Ізраїлю теж є ініціативою Вашингтону.

 

ІІ. Щодо дій ворога та його союзників.

Окремо щодо Ірану: Тегеран почав розстрілювати протестувальників з великокаліберних кулеметів (з брифінгу Пентагону) Але вільний народ Ірану не здається.

Висновок . США продовжують центрувати увагу світової коаліції навколо України, практично щоденно проявляючи нові ініціативи. 

 

Решта показників залишаються без змін, ймовірно через чемпіонат світу  з футболу 2022.

Перегляди:297
Центральний будинок офіцерів ЗСУ
Міжнародна виставка “Зброя і безпека” (МВЦ)
VVK-STUDIO (ютуб-канал для всіх)
Книжкові видання:
"Народні казки про тварин". В ілюстраціях Олексія Карпенка     Велика розмальовка до "Український народних казок про тварин"     Марія БЕРЕЖНЮК. "Казки Марії". В ілюстраціях Олексія Карпенка     Василь ТИМКІВ, Олена ПОДРУЧНА "Словник музичних термінів"     Олексій КАРПЕНКО "Холодна зброя". Ілюстрований довідник.
    Ігор ВІТИК “Українська повстанська армія ― гордість української нації. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави 1914-1944”     Ігор ВІТИК “На олтар боротьби. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави з 1944 року по наш час”  
Пригоди Марка та Харка
Бурлескний роман.
Всі книжки про Марка та Харка в одній. Сміх та хороший настрій гарантовані
КЛУБ “М&Х”