Не в обкладинці книги справа, а в тім, що криється в рядку…

І. Щодо воєнно-політичних відносин.

Відносне затишшя на фронті скоро має перейти у більш активні бойові дії: Україна та російський агресор готуються до цієї активізації кожен по-своєму. Саме це є головним лейтмотивом інтерв’ю Головнокомандувача Збройних Сил України генерала Валерія Залужного британському виданню

“The Economist”

 

Довідково . Поки агресор безрезультатно штурмує Бахмут, Збройні Сили України розглядають перспективу щодо Запорізької області. Задум виглядає набагато цікавішим, особливо, якщо взяти карту і подивитися, що це означатиме для стану справ на фронті.

 

“путін” застосує ядерну зброю при спробі захоплення Криму, – британська газета, “The Guardian”.

 

Для врахування. Ситуація на Донбасі непроста, але для російської армії вона стратегічно безвихідна, – генерал Валерій Залужний.

 

Безумовно, що зазначене інтерв’ю стає головним наративом, якщо можна так назвати “наріжним камінем” на найближчі три-чотири місяці, яке на рівні з виконанням бойових завдань, насправді закриває ще дуже багато політично-делікатних питань, які напряму пов’язані з окремою групою українських політиканів, частина з яких на власні очі проявила себе 14 грудня під час виступу начальника Генерального штабу Збройних Сил України в сесійній залі Верховної Ради України.

 

Довідково. Люди з оточення Зеленського хочуть замінити Залужного на Сирського The Economist”. Тріщини розколу викликають занепокоєння у високопоставлених західних військових чиновників,The Guardian”.

 

В попередніх інформаційних матеріалах ми зазначали про високу довіру Заходу саме до Збройних Сил України, а також готовності окремої групи проросійських політиків занурити Україну в політичну кризу, оскільки, ситуація для російсько-окупаційної армії на полі бою стратегічно безвихідна.

Таким чином, зазначений “наріжний камінь” від Головнокомандувача Збройних Сил України фактично вибиває підґрунтя з під ніг тих, хто ще вчора розмірковував про дестабілізацію суспільно-політичної обстановки в Україні через провокацію політичної кризи.

Також, зазначене засвідчило вірність нашого попереднього висновку, що Збройні Сили України залишаються єдиним суб’єктом української державності, а також її військово-політичної зовнішньої комунікації.

 

Довідково . У середньому країнами ЄС 74% жителів виступають за продовження надання військової допомоги Україні. Найпроукраїнськішими виявилися Швеція, Фінляндія, Нідерланди, Данія та Португалія.

 

Несподівано, після інтерв’ю генерала Валерія Залужного, Угорщина стала далеко не на останньому місці в цьому питанні. Знову про це зазначає The Economist

 

Для врахування. США планують передати Україні комплекти “розумних

бомб” “The Washington Post”.

 

Отже, поки росіяни риють окопи часів другої світової, США готуються відправити в Україну технологію, яка дозволяє перетворювати некеровані боєприпаси на розумні з супер високим ступенем точності.

 

На додачу до вищевказаного , Головнокомандувач Збройних Сил України продемонстрував всім учасникам світового протистояння, особливо ворогу та його союзникам, свої здібності особисто проводити інформаційні операції, коли кожне речення, кожне слово, являється додатковим ударом і проявленням військових хитрощів.

Щодо останнього ми, як ніколи впевнені, що зазначене інтерв’ю, вводить ворога в ступор та в стратегічну оману. Ворог розгублений, особливо це проглядається на тлі продовження розмов про надання Україні “Patriot”.

А тим часом, поки в “кремлі” вичитують інтерв’ю Головнокомандувача Збройних Сил України, проросійська Угорщина в унісон з іншими країнами ЄС погоджує дев’ятий пакет санкцій проти “росії” (“AFP”).

 

Подібний ефект впливу Збройних Сил України на собі відчують і кремлівські маріонетки у Верховній Раді України.

 

ІІ. Що стосується дій ворога та його союзників.

Продовжуючи далі вивчати контекст вищевказаного, ми звернули свою увагу на доволі цікавий момент, який виразився у великій кількості повідомлень, які паралельно поширювались та розвивались в інформаційному просторі та несли лише один посил: “”путін” здавайся”.

 

Довідково . 1. “”путін” намагається відкласти момент визнання поразки “росії” у війні проти України, — ISW. 2. НАТО та ЄС незабаром закликатимуть “кремль” вивести армію з України, — “Politico”. 3. “росія” вже програє в Україні, “FT” з посиланням на адмірала Тоні Радакіна. 4. Чим швидше закінчиться війна, тим більше проживе “путін” та його оточення, — заявив Володимир Зеленський в інтерв’ю — “The Economist”.

 

Отже саме це, якраз і вказує на те, в якій омані наразі перебувають кремлівські “держиморди” коли з одного боку лунають тривожні нотки нових військових випробувань, а з іншого – “краще здавайся”.

А тим часом, всі китайські компанії, що постачали технологіїспостереження “росії” та Ірану, а також електроніку для виробництва іранських дронів та ракет – тепер під американськими санкціями (це близько 40 компаній), разом з 36 компаніями, що працюють з програмним забезпеченням, потрапили під сьогоднішнє санкційне розширення США проти КНР. (“The Guardian”).

Отж е, поки в “пекіні” вичитують інтерв’ю генерала Валерія Залужного, США вводять доволі масштабні цільові санкції проти прогресивних китайських компаній, які забезпечували російський та іранський ВПК. На останок лише зазначимо, що вищевказане інтерв’ю стало топ-темою усіх світових ЗМІ, що своєю вагою перекрило всі повідомлення про ситуації на інших континентах, коли навіть опублікування підсумків Саміту “США – Африка” перенесено на іншу дату.

Тож, саме така ситуація в інформаційному просторі яскраво демонструє, яку високу оцінку мають на сьогодні Збройні Сил України від світової спільноти.

 

Висновок.

Голос Збройних Сил України стає “холодним душем”, як для світових диктатур, так і для про-російськи налаштованого політичного сегменту в Україні, в результаті чого: призупинено процес політичної кризи в Україні; ворога введено в стратегічну оману; ворог отримав додаткові санкційні обмеження; ворог на власні очі зміг пересвідчитись у міцності світового авторитету Збройних Сил України.

Перегляди:403
Центральний будинок офіцерів ЗСУ
Міжнародний Виставковий Центр
VVK-STUDIO (ютуб-канал для всіх)
Книжкові видання:
Марія БЕРЕЖНЮК. "Казки Марії". В ілюстраціях Олексія Карпенка     Олексій КАРПЕНКО "Холодна зброя". Ілюстрований довідник.
    Ігор ВІТИК “Українська повстанська армія ― гордість української нації. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави 1914-1944”     Ігор ВІТИК “На олтар боротьби. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави з 1944 року по наш час”