Не в обкладинці книги справа, а в тім, що криється в рядку…

І. Щодо воєнно-політичних відносин.

Російська пропаганда, а також їх так звані кремлівські аналітики, незважаючи на всю неефективність ракетних ударів, продовжують вважати та публічно озвучувати, що саме це зможе “дати належний ефект щодо примусу України до переговорів”.

При цьому, жодний з них не уточнює, ані параметри, за якими підраховується ефективність таких обстрілів, ані кінцевих “акторів”, які мають лобіювати переговори, адже удари по інфраструктурі дійсно викликають невдоволення серед українських громадян, але не відносно української влади, а щодо “кремля”.

Тобто кожен новий удар, навпаки, знижує бажання українського суспільства на переговори з терористичною “москвою”.

Отже, актуальність і так звана раціональність цієї кремлівської аналітики чимось схожа на плани “взяти Київ за три дня”. В той час, як глибина недоумкуватості, продемонстрована в їх пропозиціях повторювати цю тактику до нескінченності, аж поки ця дія не дасть протилежний ефект.

Відповідно, щоб реалізовувати цю тактику росії” потрібно більш ширше постачання військового озброєння, і поки що тільки з Ірану.

 

Довідково. “росія” зробила замовлення Ірану на нову партію озброєння, зокрема на сотні балістичних ракет. — “Zeit”.

 

Таким чином “росія” залежить від Ірану та його поставок, і Захід вже не одноразово повідомляв, що він здатний завадити таким військовим постачанням, застосовуючи свої методи внутрішнього та зовнішнього впливу.

На сьогодні ми не будемо загадувати наперед, оскільки це питання нами ще вивчається, але постачання техніки з Ірану до “росії” істотно скоротилося останнім часом: дрони-камікадзе втратили свою стратегічну ефективність, ракети “під дуже серйозним питанням”, в той час, як сам Іран вже третій місяць продовжує перебувати на хвилі протестних рухів.

Таким чином, ось цей план “росії” – “повторювати до нескінченності, і це ймовірно колись дасть якійсь результат”, не тільки не прорахований, так і ще на додачу до цього від “кремля” не залежить.

Одночасно з цим, ми знову вимушені згадати про ситуацію з кремлівським медійним проєктом “Дождь”, оскільки “росія” вперто актуалізує цей порядок денний, безплідно намагаючись викликати у європейців відчуття вини за його ліквідацію. Так, нам стало відомо, що 100% ліберальної емігрантської російської преси підтримали цей телеканал. Отже, це дійсно немислима згуртованість росіян.

Але в “кремлі” знову прорахувались, оскільки забули врахувати основний чинник, що в цій ситуації право на оцінку має виключно Україна, до якої зараз прикута увага всього світу.

Отже, є висока ймовірність, що в результаті всієї цієї ситуації з “Дождем” в свідомості українського суспільства нарешті утвердиться думка про те, що так звані “хорошіє росіяни” дійсно “хорошіє”, але коли вони “мертві”.

Тим часом, сьогодні ми побачили підтвердження наших попередніх висновків від 6 грудня, щодо початку нової хвилі битви за Африку, де на додачу до цього ми звернули свою увагу, про необхідність введення санкцій на алмази та визнання ПВК “Вагнер” терористичною організацією.

 

Довідково. Російських найманців звинувачують в застосуванні насильства заради домінування в торгівлі алмазами, – “The Washington Post” від 7 грудня

 

7 грудня вже видання “The Washington Post” звертає увагу американського виборця на цю російську групу найманців, яка вже відмітилась своєю терористичною роллю у війні в Україні, а також веденням подібної діяльності на Африканському континенті.

Між іншим, серед опису численних злочинів ПВК “Вагнер” на території Африки, зокрема в Центральноафриканській Республіці (ЦАР) видання розкриває прізвище, ще одного так званого “хорошего росіянина” і олігарха у вигнанні Михайла Ходорковського, який виявився одним із засновників підставної компанії для обслуговування групи “Вагнер”, в питанні щодо реалізації алмазів, в тому числі на Заході.

Отже, процес визнання кремлівського угрупуванні ПВК “Вагнер” терористичною організацію розпочався, безсумнівно американський виборець вірно відреагує на заклик демократів.

 

ІІ. Що стосується дій країн-союзників.

Підтвердженням того, що американський виборець на боці демократій є результати історичних перегонів у Джорджії, де демократ Рафаел Ворнок переміг республіканця Грешеля Вокера.

Це перший випадок за більш ніж століття, коли всі діючі сенатори були переобрані, і вперше з 1934 року президентська партія отримала одночасно місця в Сенаті та губернаторів на проміжних виборах, втративши лише одне місце в Палаті представників.

Завдяки цій перемозі демократи отримали абсолютну більшість у верхній палаті Конгресу США – 51 проти 49 у республіканців.

В результаті, це надає демократам повний контроль над всіма комітетами, які раніше були розподілені за угодою з республіканцями порівну, а значить демократи стають більш незалежними.

І, вже традиційно, це було кульмінацією катастрофічного року поразок Трампа, який особисто представляв Вокера на цих виборах. Отже, програш в Джорджії таки має змусити Республіканську партію кардинально переглянути свої ставлення до Трампа.

Тим часом, Німеччина і Польща дійшли згоди, що комплекси “Patriot” будуть розміщені на польській території, але біля кордонів з Україною.

Зазначене є нічим іншим, як першою ознакою, що вказує на початок “інтеграційного процесу” комплексу “Patriot” на територію нашої держави.

 

ІІІ. Внутрішні суспільно-політичні події.

В Україні тим часом, на фоні першого випадку судового засудження попа “московського патріархату” (до 12 років ув’язнення) за його роботу на ворога, раптом “перезапускається криза” Конституційного суду, яка розпочалась ще за рік до широкомасштабного вторгнення “росії”, але після 24 лютого увійшла у фазу замороження.

Мова йде про звільнення трьох доволі одіозних суддів Конституційного Суду, які одночасно подали заяви на своє звільнення.

 

Довідково. Це: Ірина Завгородня, Сергій Саса та Ігор Сліденко. Їх одіозність полягає у недостовірному заповненні своїх декларацій, в той час, як Саса виступав проти президентської земельної реформи, а Сліденко прославився своєю неетичною поведінкою.

 

Сьогоднішній аналіз наявних даних та проведених додаткових консультацій з експертним колом показав наступне: зазначене однозначно являється провокативною спробою зовнішніх сил дестабілізувати і до того нестабільну судову гілку влади України.

В той час, як в питанні: “чи пов’язані між собою ці події, а саме засудження московського попа та його колег в майбутньому зі звільненням судів” ми залишились одні в цьому впевнені.

Одночасно з цим, ми вивчаємо всі ланцюжки, що можуть поєднувати вищезазначену подію з ситуацією, яка пов’язана з самодискредитацію “російського лібералізму”, оскільки він досі присутній в інформаційному просторі України, в той час, коли весь світ дивиться на нашу державу, як на певний стандарт оцінки, а значить і судження дій, зокрема того ж “російського лібералізму”.

 

Висновок.

  1. Ситуація з телеканалом “Дождь” має всі необхідні інформаційні складові, щоб адекватно відобразитись в свідомості українського суспільства, та зрозуміти, що російський лібералізм” за своєю суттю ще гірше за “путінізм”.
  2. В той же час, ситуація з “ракетними обстрілами”, ще більше оголила військово-політичну імпотенцію “кремля, який проявляє все більшу нездатність прораховувати ризики для себе.
  3. Демократи США цілісні і відтепер незалежні в своїх рішеннях, перше з яких ймовірно стане – відкриття сезону полювання на ПВК “Вагнер”.
Перегляди:324
Центральний будинок офіцерів ЗСУ
Міжнародний Виставковий Центр
VVK-STUDIO (ютуб-канал для всіх)
Книжкові видання:
Марія БЕРЕЖНЮК. "Казки Марії". В ілюстраціях Олексія Карпенка     Олексій КАРПЕНКО "Холодна зброя". Ілюстрований довідник.
    Ігор ВІТИК “Українська повстанська армія ― гордість української нації. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави 1914-1944”     Ігор ВІТИК “На олтар боротьби. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави з 1944 року по наш час”