Не в обкладинці книги справа, а в тім, що криється в рядку…

І. Щодо воєнно-політичних відносин.

Не дивлячись на те, що на тлі Тайваню турбулентність в світі ще продовжується, рішучість Америки та неконкурентоспроможність автократів однозначно допомогли визначитись низці країн, що сумніваються, на чиєму боці продовжувати далі гру на виживання.

В контексті зазначеного, варто вкотре нагадати про результати Сінгапурського безпекового саміту, (11 червня) де світове співтовариство і Україна зокрема (участь Президента України) дійшли до висновку, що сучасне світове протистояння між автократіями та демократіями відбувається за вплив на три світові регіони, а саме:

Індо-Тихоокеанський – центр економіки ХХІ століття, нові технології, сучасна оборонна промисловість;

Близький Схід – весь комплекс світової логістики, комунікацій та ланцюжків поставок між Сходом і Заходом, а також повний енергетичний комплект;

Африка – регіон, що розвивається, який є другим за величиною та кількістю населення континентом у світі після Азії (близько 18% населення світу), еміграція як зброя автократів, а також основний запас світового золота та алмазів.

Отже, на сьогоднішній день, можна сміло констатувати, що наразі в саме ці дні відбувається бій за Індо-Тихоокеанський регіон.

Перший бій за Близький Схід відбувся 13 липня, про що ми зазначали в попередніх інформаційних матеріалах, але його результати та наслідки можна буде починати оцінювати тільки після 5 серпня, за результатами засідання світового нафтового картелю “ОПЕК”.

Отже, ще залишається бій за Африку.

Саме тому після поїздки пані Пелосі до Тайваню, Білий Дім спланував чотириденну поїздку свого представника в ООН Лінди Томас-Грінфілд до Африки. Пані Лінда відвідає спочатку Уганду, потім Гани та Кабо-Верди.

Офіційна мета поїздки: пом’якшення наслідків відсутності продовольчої безпеки, зниження цін на енергоносії, зміна клімату, посухи та повені, зростаючи конфлікти та COVID-19.

Довідково. Незаконна та аморальна агресивна війна “путіна” в Україні лише посилила цю кризу – особливо з огляду на те, що деякі країни Африки колись отримували до 75% пшениці з “росії” та України.

Неофіційна мета – видавлення з регіону “китаю” та “росії”.

Цей візит також є частиною серій зустрічей спрямованих на підтвердження та зміцнення відносин африканських країн з країнами цивілізованого світу.

Варто підкреслити, що після поїзди пані Лінди, Африканський континент відразу відвідає Державний Секретар США Ентоні Блінкен, який має підвести риску та підготувати пропозиції щодо подальший дій США та ЄС.

 

ІІ. Що стосується дій супротивника:

Разом з тим, до 5 липня очі світу будуть прикуті до “китайських” навчань в Індо-Тихоокеанському регіоні, оскільки “КНР” наразі вимагає від світових урядів не відправляти в міжнародні води свої кораблі, а в небо літаки. Отже головною інтригою буде: США підкориться чи чинитиме опір?

Тим часом, у “китайського” васала “путіна”, як ми і прогнозували в своїх попередніх інформаційних матеріалах від 22 червня, починається процес зміни своєї риторики напередодні виборчого процесу до єдиного дня голосування, який призначено в цьому році на 11 вересня.

 

Довідково. Єдиний день голосування, на якому на території “росії” пройде кілька виборчих кампаній. Зокрема, це вибори глав суб’єктів федерації, депутатів законодавчих органів у суб’єктах країни та депутатів представницьких органів муніципальних утворень адміністративних центрів суб’єктів “рф”.

 

Тоді, окремо ми зазначили, що для оголошення кінця “спецоперації” “кремль” обере двадцяті числа серпня, для того, щоб у переможній ейфорії російський електорат проголосував так як треба “кремлю”. Але на сьогодні військово-політична ситуація навколо “росії” ще більше погіршилась і кремль” вже не має такої “прямої можливості” зупинити хід машини своєї агресії, окрім як призупинити чи “пригальмувати”.

Зазначений теперішній висновок, ми зробили на підставі поїздки до “москви” колишнього канцлера Німеччини “шредера”, який зустрівся з “путіним”, а потім в Берліні виступив в ефірі телеканалу “N-tv” де зазначив, далі цитата: “війна стала помилкою російського уряду, проте зараз “кремль” хоче знайти рішення шляхом переговорів”.

 

Довідково. Водночас, ідею про повернення Криму Україні військовим шляхом “путін-шредер” вважає абсурдною. За його словами, це російський регіон, за винятком татарської меншини. Донбас “путін”, нібито, запропонував зробити кантоном у складі України, як у Швейцарії.

 

Це підказує нам, що російський диктатор наразі шукає шляхи, як це зробити з мінімальними іміджевими втратами для себе, але вже в рамках своєї внутрішньої аудиторії. Зазначене також демонструє, що “путін”, у кращому разі розуміє, що так звана спецоперація застопорилася, особливо після публічних побрехеньок його міністра “шойгу” про нібито знищення американо-українських “HIMARS”.

 

Тези “путіна”: 1. Угода по зерну є першим успіхом, яка, можливо, може бути поступово розширена до припинення вогню; 2. Рішення для окупованого росіянами Криму нібито можуть знайти з часом – можливо, не за 99 років, як із Гонконгом, в наступному поколінні; 3. Альтернативою членства в НАТО для України нібито може стати військовий нейтралітет, як в Австрії; 4. Для Донбасу потрібно знайти рішення, засноване на швейцарській кантональній моделі.

 

У найгіршому для нього – він розуміє, що в подальшому піде потужний відкат до позицій 24 лютого. Протистояти цьому сьогодні у “путіна” явно не вистачає сил і коштів. Для їхнього поповнення потрібен час. Саме тому йому потрібні свої “Мінські угоди”. Потрібні з такою ж метою, з якою вони потрібні були Україні у 2014-му – накопичити сили, врахувати попередні помилки та довести свій задум до кінця – а він полягає у повному знищенні України.

Саме тому “путін” покликав “шредера” як посередника між собою та Заходом.

Таким чином, якщо українська сторона погодиться на перемовини у найближчі три місяці, ми однозначно програємо, оскільки у “москви” з’явиться можливість закріпитись на окупованих територіях, організувати зачистку проукраїнського населення та провести псевдореферендуми. 

 

ІІІ. Внутрішні суспільно-політичні події:

Тим часом, в Україні Глава держави звернув свою увагу, що українська економіка перебуває в комі (пряма цитата). Окремо звертаючи свою увагу на те, що втрачено мільйони робочих місць, що для держави, населення якої 40 млн 12 млн переміщених осіб, це не просто удар по економіці, а її вбивство (пряма цитата).

В той же час, фіксуємо цікаве і приємне співпадіння подій, коли після призначення колишнього генерального прокурора України Ірини Венедиктової послом в Швейцарії, ця країна, яка є форпостом для російського капіталу, таки заморозила активи російського “сбербанку”.

В той же час, серед негативного варто зазначити про заяву Гендиректора МАГАТЕ Рафаеля Гроссі про те, що Запорізька атомна електростанція “повністю вийшла з-під контролю” організації.

 

Висновок.

Світова турбулентність зараз на етапі коли вона лише буде посилюватись через активізацію “пекінських” васалів.

Перегляди:615
Центральний будинок офіцерів ЗСУ
Міжнародна виставка “Зброя і безпека” (МВЦ)
VVK-STUDIO (ютуб-канал для всіх)
Книжкові видання:
"Народні казки про тварин". В ілюстраціях Олексія Карпенка     Велика розмальовка до "Український народних казок про тварин"     Марія БЕРЕЖНЮК. "Казки Марії". В ілюстраціях Олексія Карпенка     Василь ТИМКІВ, Олена ПОДРУЧНА "Словник музичних термінів"     Олексій КАРПЕНКО "Холодна зброя". Ілюстрований довідник.
    Ігор ВІТИК “Українська повстанська армія ― гордість української нації. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави 1914-1944”     Ігор ВІТИК “На олтар боротьби. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави з 1944 року по наш час”  
Пригоди Марка та Харка
Бурлескний роман.
Всі книжки про Марка та Харка в одній. Сміх та хороший настрій гарантовані
КЛУБ “М&Х”