Не в обкладинці книги справа, а в тім, що криється в рядку…

І. Щодо воєнно-політичних відносин.

Один з найжахливіших періодів цієї епохи, чорна сторінка сучасної історії світу – ХХ-й з’їзд “КПК”. Так звана – “велика подія першого дня” – промова “сі”, – відбулась.

Головні висновки першого дня з’їзду китайських комуністів: 1. Немає

спадкоємця. 2. Ідеологія важливіше за економіку. 3. Зовнішні загрози. 4. Технологічна гонка.

Отже інтриги, чим може закінчиться цей з’їзд немає.

Водночас, вперше з 2002 року в промові “сі” не пролунали слова що: “це час для розвитку, бо не очікується війни”, а значить вона “пекіном” або передбачається або вже сплановано проводиться. Тим не менш це означає , що світове протистояння між автократіями та демократіями перейшло на наступний рівень.

Серед всього іншого на що варто звернути свою увагу , так це на те, що вже через годину після слів “сі” про те, що “китай” прагне мирного возз’єднання з Тайванем, але не відмовляється від силового варіанту, китайський таблоїд “Global Times” випереджаючи офіційне звернення свого МЗС закликало своїх громадян терміново виїхати з України, через “серйозну безпекову ситуацію”.

Вже згодом, розвідка США (через “The Washington Post”) повідомить, що іранський режим готується відправити “росії” кілька сотень балістичних ракет малої дальності “Fateh-110” і “Zolfaghar”. Ще пізніше, до заклику “ китаю” евакуюватися з України приєднаються: Сербія, Казахстан, Узбекистан, Туркменістан, Киргизстан, Таджикистан, Білорусь, Єгипет та Індія.

 

Цілком очевидно, що зазначені дані вказують на загострення ситуації саме навколо України, що черговий раз підтверджує той факт, що проти України воює “китай” але грубими руками “росії”, яка в цій ситуації просто реалізує свій комплекс псевдо імперської неповноцінності.

В той же час, якщо подивитись на список країн, які за закликом “пекіна” “евакуюються” з України, то можемо зробити висновок, що це саме ті країни, які є вкрай залежними в своїх регіонах від політичного настрою “китаю” і являються саме тією керованою масовкою в “китайському театрі війни”, детальний принцип роботи якого ми описували у висновках від 10 жовтня.

 

Разом з тим, зазначене нагнітання ситуації, особливо щодо іранських ракет, сколихнуло Ізраїль, в уряді якого вже прямо заговорили про надання Україні військової допомоги, на рівні тієї, що зараз передають США та НАТО.

 

Довідково . Заява Міністра у справах діаспори Ізраїлю: “ Після повідомлення про те, що Іран передає “росії” балістичні ракети, більше немає жодних сумнівів, який бік має вибрати Ізраїль у цьому кривавому конфлікті”.

 

На тлі зазначеного твердо на боці України проявила себе і Саудівська Аравія, яка запевнила, що королівство не підтримує “росію” в її агресії проти України.

(заява Міністра оборони королівства, брат принца)

Тим часом сам Іран зараз переживає найбільш смертоносні розгони протестів, але центральній владі Тегерану не вдалося повернути собі повний контроль над країною. Іранська революція все більше і більше поширюється по країні охопивши собою вже до 200 міст. І на сьогодні у революції з’явилися перші політичні вимоги.

 

Довідково . Політичний маніфест передбачає: створення перехідного уряду; амністію; розслідування репресій режиму; відновлення економіки; гарантії прав жінок; збереження територіальної цілісності Ірану.

Інформаційно . Президент Ірану Раїсі звинуватив Джо Байдена в розпалюванні “хаосу та терору” в Ірані.

 

Продовжуючи протестну тему знов повертаємося до Франції (висновки від 16 жовтня), де за “дивним” збігом обставин, після того, як французький лідер заявив про постачання Україні систем ППО, радикальні протести за один день потроїлись у своїй силі.

Отже, нам вже відомо, з попередніх висновків, що за розхитуванням “енергетичного невдоволення” в Європі стоїть “кремль”, в той же час, поки Еманнуель Макрон не говорить про зброю Україні ситуація ще контрольована, але як тільки офіційний Париж змінює думку столиця Франції спалахує з новою силою.

Отже, підсумовуючи вищезазначене ми можемо побачити, що війна проти України зараз почала розвиватись за сценарієм, який передбачає подальшу ескалацію та спроби з боку агресорів змінити ситуацію на свою користь.

Тож склалися кілька факторів, і черговий з’їзд компартії “китаю” також впливає – “сі” важливо вирішити проблему незалежності Тайваню, а для цього потрібен серйозний фактор, що відволікає, на роль якого ескалація в Україні підходить якнайкраще.

 

ІІ. Що стосується дій ворога та його союзників.

Певним підтвердженням зазначеного є ситуація з Білоруссю, на територію якої почала прибувати вже авіаційна складова так званого регіонального угрупування російсько-окупаційних військ. З чого можна зробити висновок, що незважаючи на всі труднощі “мобілізації” (від нестачі озброєнь, розкраденої амуніції та бунтів незадоволених) кремль” і далі її продовжуватиме, оскільки “пекін” наказав забезпечити новий виток війни.

В той же час, відносини між білоруським суспільством та Україною будуть і надалі ускладнюватись і ставати все більш напруженими.

 

І ІІ. Що стосується дій країн-союзників.

На тлі сьогоднішніх спроб автократій перехопити сценарій світового протистояння, та спроб ескалувати ситуацію в Україні, через заклики про евакуацію посольств залежних від “китаю” держав, США наносить точковий але фатальний удар по китайському виробництву напівпровідників.

Так, Президент США в буквальному сенсі далі зазначеного, але в рамках нової Стратегії національної безпеки США, змусив усіх американців, які працюють у “китаї” у сфері чіпів, обирати між звільненням з роботи та втратою американського громадянства, чим потролив китайські заклики евакуюватися з території України.

В результаті чого, всі американські керівники та інженери, які працюють у напівпровідниковій промисловості “китаю”, подали у відставку, паралізувавши все китайське виробництво за одну ніч. Після чого, провідний світовий виробник обладнання для випуску напівпровідників “ASML” припинив роботу з “китаєм”, чим остаточно довів ситуацію до повного колапсу.

Отже, виробництво напівпровідників у “китаї” за одну ніч було зведено нанівець.

В контексті зазначеного також нагадуємо, що сьогодні в Європі розпочинаються тематичні європейські дипломатичні зустрічі щодо “китаю” та його сателітів, де зокрема розпочнеться окремий розгляд дев’ятого пакету санкцій проти “росії” та окремо проти Білорусі.

А також НАТО сьогодні розпочинає ядерні навчання, в яких візьмуть участь 14 країн, і до 60 літаків, включаючи найсучасніші винищувачі та американські стратегічні бомбардувальники B-52 “Stratofortress”.

 

ІV. Внутрішні суспільно-політичні події.

Тим часом, Україна відповідально продовжує виконувати умови “зернової угоди” в рамках “зеленого коридору” який буде продовжено після 22 листопада. Сторони-учасники “Ініціативи” – ООН, Туреччина та Україна, висловили готовність продовжити її дію.

 

Висновок.

  1. ХХ-й з’їзд китайських комуністів: лише погрози та спроби ескалації військового конфлікту саме в Україні, на сьогодні це виражено через збільшення та розширення поставок Іраном зброї “росії”.
  2. Водночас, зазначене змусило головних бенефіціарів країн Близького Сходу (Ізраїль, Саудівська Аравія) проявити політичну твердість у виборі сторони конфлікту.
  3. США демонструють силу, ювелірність, тролінг та харизму при нанесенні точкових цільових і смертельних ударів по “китаю”.
  4. В результаті чого, автократіям не вдається перехопити, ані майбутній сценарій протистояння, ані навіть тимчасову ініціативу в цьому контексті.
Перегляди:371
Центральний будинок офіцерів ЗСУ
Міжнародна виставка “Зброя і безпека” (МВЦ)
VVK-STUDIO (ютуб-канал для всіх)
Книжкові видання:
"Народні казки про тварин". В ілюстраціях Олексія Карпенка     Велика розмальовка до "Український народних казок про тварин"     Марія БЕРЕЖНЮК. "Казки Марії". В ілюстраціях Олексія Карпенка     Василь ТИМКІВ, Олена ПОДРУЧНА "Словник музичних термінів"     Олексій КАРПЕНКО "Холодна зброя". Ілюстрований довідник.
    Ігор ВІТИК “Українська повстанська армія ― гордість української нації. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави 1914-1944”     Ігор ВІТИК “На олтар боротьби. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави з 1944 року по наш час”  
Пригоди Марка та Харка
Бурлескний роман.
Всі книжки про Марка та Харка в одній. Сміх та хороший настрій гарантовані
КЛУБ “М&Х”