Не в обкладинці книги справа, а в тім, що криється в рядку…

І.  Щодо воєнно-політичних відносин.

Сьогоднішня комплексна світова політична комунікація немов стрілою була направлена в бік офіційного Київа, для тестування його готовності зайняти більш виразне місце в строю світових демократій, що стало підтвердженням наших попередніх висновків від 24 листопада.

 

Попередні висновки: 1. Порядок денний сучасного світового протистояння вимагає від України осягнути масштаб того, що відбувається. Мова, йде про “китай”, який Україна досі вважає нейтральною стороною. 2. Через це існує певна недомовленість у комунікаціях України із Заходом, який час від часу демонструє свою готовність надати більш могутню зброю, але вагається.

 

Комунікація складається з двох частин. Перша, обертається навколо питання щодо ймовірного надання Україні ЗРК “PATRIOT”, де вектори наративів створили трикутник: НімеччинаПольщаНАТО.

В цьому контексті слід зазначити, що системою “PATRIOT” над польським аеропортом Жешува, управляє зараз США, Саме сюди Німеччина мала поставити Польщі свої батареї ракет “PATRIOT”             

П рактика НАТО така – системою управляє країна, яка його надала, а не приймаюча сторона. Звідси і необхідність обговорення та погодження НАТО щодо постачання цієї системи Україні німцями.

 

Довідково. “”PATRIOT” є частиною вбудованої ППО НАТО, а це означає, що вони призначені для розгортання на території НАТО. Будь-яке можливе використання американських ЗРК не на території країн-союзників вимагатиме обговорення між країнами Альянсу , – Міноборони Німеччини.

Заява Альянсу: Німеччина сама мусить вирішувати, чи передавати Україні ЗРК “PATRIOT” чи не передавати.  

 

Тобто, виглядає так, що зараз немов все залежить від позиції Берліна і якщо Берлін скаже: “так”, то ЗРК “PATRIOT” почнуть вже розгортатись на території України.

             АНАЛІТИЧНИЙ ДАЙДЖЕСТ №297, 26.11.2022.   

Водночас, наступний наратив від Польщі вказує, що “не все так просто”. Так, полковник Міхал Марціняк, який курує ППО в Міноборони Польщі, повідомив національному інформаційному агентству “PAP”, що перша батарея ракет “PATRIOT”, запропонована Німеччиною, вже прибула до Польщі і проходить свої перші випробування.

 

Окремо польський офіцер підкреслено зауважив, що знадобляться роки навчання, щоб системи досягли своєї повної бойової готовності, а це приблизно буде у 2024 або 2025 роках.

Та ким чином, Захід маніпулятивно вказує Києву, що система “PATRIOT” – це більше ніж просто зброя, це в першу чергу довіра і співпраця, а також військово-політична система цінностей демократій.

В той час, як другою частиною політичної комунікації стало колективне рішення демократичних фракцій Німеччини визнати геноцидом українського народу Голодомор 1932-1933 років.

 

Зазначене рішення демократичних фракцій вказує, який бік потрібно зайняти Україні, щоб отримати не тільки ЗРК “PATRIOT”, а й політичні гарантії щодо збереження своєї державності в майбутньому.

Отже, у підсумку щодо ЗРК “PATRIOT”: чим швидше Україна відмовиться від політичного догоджання головному російському партнеру – “китаю”, тим швидше отримає ці системи та додаткові політичні гарантії світу щодо укріплення своєї державності.

В той же час, продовжувати німецьку тематику, слід зазначити про нову публікацію “The Washington Post” з черговим журналістським розслідуванням з викриття нових глибин газово-фінансової залежності Берліна від “москви”.

 

Довідково. “Потік російського газу і готівки обплутав німецьку державу павутинням залежності, – “ The Washington Post”.

 

В результа ті чого, можна зробити висновок: наскільки зараз важко Берліну приймати подібні проукраїнські рішення як-то надання “PATRIOT” та визнання “геноциду”, особливо коли ми дізнались від Бориса Джонсона, що ще півроку тому Німеччина жадала нашої поразки.

 

ІІ. Внутрішні суспільно-політичні події.

Тим часом, Володимир Зеленський закликав ЄС прийняти кардинальне рішення та запровадити стелю цін на російську нафту на рівні 30 доларів за барель.

 

Висновок .

  1. Patriot.
  2. Поведінка Німеччини стає фарватером цього питання.
Перегляди:327
Центральний будинок офіцерів ЗСУ
Міжнародний Виставковий Центр
VVK-STUDIO (ютуб-канал для всіх)
Книжкові видання:
Марія БЕРЕЖНЮК. "Казки Марії". В ілюстраціях Олексія Карпенка     Олексій КАРПЕНКО "Холодна зброя". Ілюстрований довідник.
    Ігор ВІТИК “Українська повстанська армія ― гордість української нації. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави 1914-1944”     Ігор ВІТИК “На олтар боротьби. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави з 1944 року по наш час”