Не в обкладинці книги справа, а в тім, що криється в рядку…

І. Щодо воєнно-політичної обстановки.

Перед самітом “Україна – ЄС” (3 лютого) європейські медіа зійшлися на двох прогнозах: перший, Україна отримає ще більше зброї і фінансової допомоги (зокрема, Франція і Італія обговорюють спільний черговий пакет), і другий, Україна отримає широку підтримку свого руху до складу ЄС.

 

Довідково. Європарламент ухвалив резолюцію, в якій закликав ЄС розпочати готувати переговори щодо вступу України до Євросоюзу – “Deutsche Welle”.

Цікавий нюанс. Французька преса цитує єврочиновника, який спробував додати образності: “Якщо ми примусимо українців чекати 25 років, ми загубимо їх. Але якщо дуже поспішимо – загубимось самі”.

 

Тим часом, в очікуванні майбутнього Саміту G7, Японія, як хазяйка саміту намагається сьогодні перебрати на себе всю ініціативу у міжнародній санкційний повістці дня. Так, Прем’єр-міністр Японії Кісіда анонсував, що має намір провести онлайн-зустріч із Зеленським і дає зрозуміти, що питання втихомирення російського режиму займе центральне місце на першому форумі.

Прикметно те, що ця подія відбудеться рівно в роковини повномасштабного російського вторгнення. А отже, путінські намагання розламати безпекову і міжнародну конструкцію саме на “річницю своєї агресії” мають цілком прогнозований результат – не вдасться. Адже, як ми можемо переконатись, Захід передбачив усі можливі варіанти щодо цього.

 

Для врахування . Уперше за 500 років нейтралітету Швейцарія може переглянути політику щодо експорту зброї – “Politico”.

 

Доказом цього є інша країна “сімки” – Канада де українське питання взагалі стало жорстким інструментом внутрішньої політики. На щастя, у дуже позитивній для України формі. Там опозиція вимагає від прем’єра Трюдо ще більше санкцій проти “росії”. Не те, що Трюдо проти нових санкцій відносно кремлівського режиму, але разом з тим.

Тим часом, світові ЗМІ американського походження, неначе як по сценарію кейсу “Leopard” почали, як жуйку, обговорювати обставини навколо старої заяви Байдена про те, що Штати поки що не готові поставити Україні винищувачі F-16. В контексті чого, лише нагадаємо, що найпершу ідею про передачу таких літаків Україні запропонував саме Вашингтон.

 

Довідково . Уряд Ізраїлю переглядає свою політику щодо вторгнення “росії” в Україну, — “Walla”. Насамперед переглядається постачання оборонних систем озброєння в Україну.

 

Це означає, що Білий Дім вкинув “кістку” для росіян, принагідно злив інформацію про далекобійні ракети, які вже 2 лютого Міністр оборони України пообіцяв Вашингтону не запускати на територію “росії”.

 

Довідково . Йдеться про довгостроковий контракт на ракети дальності 150 км – і це не межа. Також, за повідомленнями “CNN” стало відомо, що Захід майже завершив розробку спеціального механізму, який дозволяє російські заморожені кошти передавати Україні.

Інформаційно . Україна має звітувати про відправлену допомогу, — “The Washington post.”

 

ІІ. Що стосується дій ворога та його союзників.

На тлі зазначеного, “кремль” знову взявся за ядерний шантаж. Як відомо, Індія і Китай наполягали на необхідності “припинити кидатися такими погрозами, що не реалізуються”. При цьому, Пекін проти загроз ядерного удару через те, що він упевнений, що такого удару не буде, а кожна нова така погроза все сильніше знижує “загрозу” від нуклеарних воєнно-політичних ігрищ.

 

Інформаційно. За даними Пентагону, Китай запустив над північною частиною США розвідувальну повітряну кулю.

 

В результаті чого західні аналітики зійшлись на думці, що “путін”, який постійно кричав про готовність “використати ядерну зброю”, домігся того, що жодна значна військова держава більше не боїться ядерного потенціалу “росії”.

1 лютого саме про це зазначала і українська розвідка, яка між іншим вже 2 лютого повідомила про те, що “путін” наказав взяти Донецьк та Луганськ у межах областей до березня.

Звичайно для нас це вже не новина, адже це питання ми обговорювали, тоді коли “путін” тільки призначив “герасимова” керувати військовою агресією проти України. Але річ у тому, що з’являється все більше і більше західних джерел, які зазначають що без додаткової мобілізації “у “кремля” не вистачить людських ресурсів, а на мобілізацію – не вистачає технічних та військових спеціалістів”.

Тим часом, ми зафіксували, що серед російських мобілізованих множаться численні та масові невдоволення. Цікавим є те, що причини невдоволення від насущних (харчування, зброя) переходять у дуже пікантні речі, а саме численні масові зґвалтування російських солдат “своїми ж”, (в основному “кадировцями”). При цьому варварські та часто безглузді накази військового керівництва на полі бою, пов’язані саме з шантажем щодо подальшого поширення відео з зґвалтуваннями в Інтернеті.

В розрізі зазначеного, також вважаємо за необхідне поінформувати, що в питанні “зґвалтувань” кремлівці провели подібну спецоперацію в Києві. Мова йде про київських виродків, що на камеру знущалися з українських дівчат. Характерною деталлю, є те, що коли поліція вломилася арештовувати покидьків, захищати цих виродків прибув самий престижний адвокат в УкраїніАртем Захаров (особистий адвокат кремлівця Ріната Кузьміна).

 

Довідково. Група шмаркачів без якихось багатих родичів, дозволяє собі престижного адвоката, та ще й просторікує чи не дати півмільйона на Збройні Сили України?

 

Тож відповідаючи на питання: звідки в них такі гроші, ми прийшли до висновку – профінансували. Профінансували задля створення негативного хайпу у ЗМІ, як один із способів знецінення іміджу України у світі, особливо на тлі саміту “Україна – ЄС”.

Адже зараз, на Заході тема приниження жінок і втручання в їхнє приватне життя (сексуальне, у першу чергу), вкрай болюча. І тут у центрі Києва стається саме це. Європа була шокована сексуальним насиллям щодо українок з боку російських окупантів. А тут виявляється що українці й самі такі.

Пізніше один із організаторів оргій буде демонстративно провокувати небайдужих громадян на насилля вже по відношенню до себе. Знову таки, для наступного хайпу, аби західні ЗМІ продемонстрували українців “дикими”, які схильні до самосуду.

Відомо, що четверо з них вже отримали повістки, що теж є доволі негативним чинником, який частково нівелює героїзм і мужність українських воїнів на кшталт того, що зірку “Героя України” носить, як кремлівець Бойко, так, і наприклад, захисник Азовсталі.

Тим часом, “The Telegraph” повідомляє, що після атаки на іранську військову промисловість та інфраструктуру, Тегеран зберігає багатозначне мовчання з приводу своїх зобов’язань перед “кремлем” щодо поставок йому свого озброєння, передплату за якими вже взяв.

Далі видання зазначає, що “москва” банально не може свої гроші з продажу нафти та газу перетворити на ракети та гармати, що змусило “кремль” спробувати повернути вже продані гармати з Африки, куди відправив з такою місією “лукашенка”. У підсумку західні оглядачі кепкують з “лукашенка”, зазначаючи, що місія провалена.

Тим часом, головний “вагнерівець пригожин” був виставлений за двері інформаційного поля, на що той відповів конфліктом із “лінією медіації в особі патрушева” – зі “стрєлковим”. Отже, “пригожин” у немилості, як “ненадійний і самовпевнений” представник еліт, проте в “кремлі” ймовірно розуміють, що не зможуть воювати без нього, адже конфлікт продовжується, але його розмах максимально глушать та спускають на гальма.

 

Висновок.

  1. Припускаємо, що анонсована раніше операція з дискредитації Збройних Сил України вже в дії: спочатку це відмова позбавити кремлівця Бойко звання “Героя України”, а сьогодні – це намагання представити українське військо, як місце покарання для різного роду мерзоти.
  2. Отже, висновок очевидний: працювати мусить закон, у всіх його проявах, в тому числі по закону громадянам можуть видати повістки.
Перегляди:266
Центральний будинок офіцерів ЗСУ
Міжнародна виставка “Зброя і безпека” (МВЦ)
VVK-STUDIO (ютуб-канал для всіх)
Книжкові видання:
"Народні казки про тварин". В ілюстраціях Олексія Карпенка     Велика розмальовка до "Український народних казок про тварин"     Марія БЕРЕЖНЮК. "Казки Марії". В ілюстраціях Олексія Карпенка     Василь ТИМКІВ, Олена ПОДРУЧНА "Словник музичних термінів"     Олексій КАРПЕНКО "Холодна зброя". Ілюстрований довідник.
    Ігор ВІТИК “Українська повстанська армія ― гордість української нації. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави 1914-1944”     Ігор ВІТИК “На олтар боротьби. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави з 1944 року по наш час”  
Пригоди Марка та Харка
Бурлескний роман.
Всі книжки про Марка та Харка в одній. Сміх та хороший настрій гарантовані
КЛУБ “М&Х”