Не в обкладинці книги справа, а в тім, що криється в рядку…

І. Щодо воєнно -політичних відносин.

Перші висновки першого дня за участю Глав майже усіх країн світу – Україна та її Збройні Сили.

Отже, після півроку, так званої російської спецоперації проти України, можна констатувати, що міф про так звану “другу армію” світу розвалився остаточно. Залишилася лише російська ядерна загроза, над нейтралізацію якої вже ретельно працюють Вашингтон і Лондон.

 

Довідково. В той же час, як і очікувалося, “росія” – поки що через своїх пропагандистів, на тлі тенденції поразки почала загрожувати ядерною війною.

Не варто ставитись серйозно до таких погроз: їх термін придатності давно минув. Це лише індикатор того, у якому розпачі зараз перебувають кремлівські керівники.

 

Цілком однозначно, що така повістка дня, психологічно дратує та принижує російського диктатора, оскільки після цього засідання ООН може трапитись таке, що в “росії” розчаруються навіть останні залежні від неї країни, на кшталт того ж Сомалі чи Ефіопії.

Саме тому, так званий російський “закон” про мобілізацію пролетів усі стадії свого утвердження за один день: учора він надійшов у “держдуму”, а сьогодні вже “став законом” і вже виявляється підписано “путіним”. Жодного незгодного із “законопроєктом” не виявилося.

Одночасно з цим, активізувався і “лукашенко”, але на рівні заяв та передачі “росії” боєприпасів та ракет, сподіваючись на те, що ці поставки дозволять йому утримати свої війська від прямої участі у війні “росії” проти України.

Водночас, терористи з Л/ДНР, та калаборанти в Херсонській області а, можливо, і особисто кремлівське керівництво вважає, що США перестануть постачати Збройним Силам України зброєю, якщо “росія” оголосить їх своєю територією.

Однозначно, що ця глибока помилка ґрунтується на нерозумінні наступних моментів:

США не бояться вступити у відкритий конфлікт із “росією”;

США не вірять у те, що “росія” ризикне піти на реальний конфлікт із ними після провалів в Україні;

США та весь світ не перестануть вважати території Донецької, Луганської та Херсонської областей українськими;

США дозволяють Україні використовувати західну зброю для ударів по всіх окупованих територіях, до яких вони відносять, звичайно ж, зокрема Крим та ОРДЛО. Довідков о. Можливо саме тому по цьому питанню 19 вересня збирали Сенаторів США на секретний брифінг Пентагону.

 

Все тому, що “путіна” весь світ перестав сприймати всерйоз.

Варто зауважити, що нова часткова анексія на даному етапі поставить “кремль” у дивне становище: вимагаючи, щоб українські війська “не окупували” так звану “російську” територію, і принизливе становище, коли він не може забезпечити виконання цієї вимоги.

Підтвердженням зазначеного є слова радника голови Офісу Президента України Михайла Подоляка, що незаконний “референдум” на окупованих територіях не зупинить контрнаступ України.

Отже, стало ясно, що у “кремлі” зігнулися під тиском Вашингтонських яструбів і вирішили оголосити “війну”, “воєнний стан” та “мобілізацію”. Таким чином, відтепер “росія” програватиме не спецоперацію, а війну.

 

Довідково . Припускаємо, що у охочих виїхати з “росії” тепер залишається зовсім небагато часу. Оскільки, якщо і буде мобілізація, то тільки за межі російських кордонів: мобілізуються так, що фінським прикордонникам доведеться збільшувати свої підрозділи, щоб зупинити російських чоловіків, що різко полюбили Україну.

 

Цитата Президента Туреччини: “путін” вже знає, що програв війну Україні, тому намагатиметься якнайшвидше її завершити. Якщо ми хочемо встановлення миру в Україні, то, звісно, повернення країні територій стане справді важливим моментом.

 

Більш того, як би це не коректно звучало би, а ле розмови про “референдуми” під час важливих засідань ГА ООН сьогодні на нашу користь, як ніколи раніше. На додачу до цього, це ще раз підкреслює, що ні до яких переговорів “путін” не готовий.

 

Черговим підтвердженням зазначеного, є кремлівська відмова Президенту Франції на його запит переговорити з “путіним”.

 

ІІ. Що стосується дій ворога та його союзників.

В той же час, для повного розуміння що таке “китай”, варто зазначити, що “пекін”, серед усіх країн світу, єдиний, хто наважився відреагувати на виявлені звірства в Ізюмі словами підтримки дій “росії”.

 

Довідково . До цього “китай” не проголосував в ООН за виступ Володимира Зеленського онлайн

 

В рамках зазначеного, звертаємо свою увагу на те, що китайське лоббі в Україні сьогодні, доволі потужне, і зараз “китай” переходить до своєї практичної фази, щоб підірвати суспільно-політичну ситуацію в Україні політично-корупційним шляхом.

В той же час, в розвиток питання щодо оголошення в “росії” мобілізації, варто зазначити те, що деякі офіційні ресурси “кремля” анонсували про офіційну заяву “путіна” щодо цього, але з часом повидаляли.

Зазначене є свідченням того, що у верховних структурах “кремля” виник жорсткий розкол з приводу рішень, які хотів проголосити “путін”.

А також це означає, що силові структури зупинили просування цією ескалаційною лінією, оскільки вона цілком безглузда, бо не здатна вплинути на Захід. При цьому, сам “путін” більше не є “медіатором” між силовими службами та “абсолютним владним авторитетом” усередині системи, а отже системі він більше не потрібен: його можна викидати з силового апарату через непотрібність.

Для України: ні референдуми, ні мобілізація, ні перейменування спеціальної військової операції на антитерористичну (контртерористичну) операцію не мають жодних наслідків, оскільки “росія” воює “на максимумі можливостей”. Тож ефект від таких різких кроків – суто психологічний.

 

ІV. Внутрішні суспільно -політичні події.

Тим часом, Кабмін України опублікував постанову, в якій йдеться про те, що Україна безкоштовно передасть зерно, як гуманітарну допомогу для Ефіопії та Сомалі через загрозу голоду в цих країнах.

Зазначений благородний крок має під собою важливу і найголовнішу мету: остаточно переконати роз’єднаний і пошматований “китаєм” та “росією” Африканський континент, що Україна сама є жертвою цих двох катів, і перемагаючи їх, вона простягає руку допомоги та просить підтримки, щоб вже разом їх добити.

Додатково до цього Україна прийняла рішення не визнавати атестати та дипломи “росії”.

 

Висновок. Всі ці референдуми, мобілізації, означає лише одне: в “кремлі”, усвідомили, що розв’язавши війну з Україною, вони розпалили пожежу, загасити яку вже не в силах.

Перегляди:349
Центральний будинок офіцерів ЗСУ
Міжнародний Виставковий Центр
VVK-STUDIO (ютуб-канал для всіх)
Книжкові видання:
Марія БЕРЕЖНЮК. "Казки Марії". В ілюстраціях Олексія Карпенка     Олексій КАРПЕНКО "Холодна зброя". Ілюстрований довідник.
    Ігор ВІТИК “Українська повстанська армія ― гордість української нації. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави 1914-1944”     Ігор ВІТИК “На олтар боротьби. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави з 1944 року по наш час”