Не в обкладинці книги справа, а в тім, що криється в рядку…

І.  Щодо воєнно-політичних відносин.

На тлі призначення депутата Херсонської міської ради Стельмашенка від забороненої в Україні проросійської політичної партії “ОПЗЖ” радником голови обласної військової адміністрації звільненого Херсону, західні медіа продовжують дивуватися та захоплюватися українським воїнством. В різних куточках земної кулі на різних континентах ще не один рік вивчатимуть це сучасне українське військове диво.

 

Довідково . Наратив зі статті “Financial Times”: “Залужному респектує весь світ”. Так, видання випустило статтю про Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного під назвою “Ми б’ємо їх із рогаток: український залізний генерал демонструє характер”.

 

Зазначене вкотре підтверджує наші попередні численні висновки про те, що Україна завжди вигравала на полі бою, але “завжди програвала в кабінетах”. Оскільки призначення одіозного Стельмашенка на посаду радника це є жорстка політична провокація, яка направлена впершу чергу на виклик в українському суспільстві емоцій розчарування: коли весь світ продовжує радіти звільненню Херсону, а в Україні радником голови цього регіону призначають найближчого друга калаборанта “сальдо”, який тероризував цей регіон до його звільнення Збройними Силами України.

 

Довідково . Стельмашенко перед вступом до “ОПЗЖ” з 2012 до 2014 року був помічником калаборанта Володимира “сальдо.”

 

З іншого боку, зазначені провокації з “московськими попами”, Шуфричами, Суркісами, Усіками, Стельмашенками також є елементами сучасної війни, які тільки направлені вже на виховання в українській свідомості політичної відповідальності, яка в найближчому майбутньому теж має стати сучасним українським дивом.

Продовжуючи аналіз західних медіа ми звернули також свою увагу на висновок слідчих зі Швеції щодо підриву газогонів в Балтійському морі з приставкою: “груба диверсія”, та припискою: “хоча винуватця ще не оголосили, але всі вважають, що це “росія.””

Отже, як ви можете самі переконатись в цій приписці полягає висновок, але ми б хотіли від себе додати, що приставка “груба” має особливе значення. Бо за “грубу” тяжче покарання. З неприємного слід зазначити, що судячи по комунікаціям шведів їм ще потрібен час. Тож, офіційного підозрюваного навряд чи слід чекати цього року, справа переїде в наступний рік.

В той же час, на противагу шведській прокуратурі, діяльність американської значно прискорилась, але тільки по китайсько-кремлівському політичному активу Трампа, і відразу в обох справах: конфіденційні державні документи в Мар – а – Лаго та напад на Капітолій.

 

Довідково . 19 листопада генпрокурор США Меррік Б. Гарленд пішов на екстраординарний крок – призначивши спецпрокурора для їх розслідування – Джека Сміта на прізвисько “Гроза Конгресу”, через те, що він має тривалий послужний список у веденні резонансних розслідувань відносно членів Конгресу.

За словами його колишніх колег, Сміт відомий своєю впевненістю та готовністю занурюватися у важкі та політично делікатні справи.

 

Цілком однозначно, що таке прискорення дій американської прокуратури пов’язано з тим, щоб захистити своє розслідування від майбутніх звинувачень щодо його політизованості, враховуючи, що і Трамп, і Джо Байден балотуватимуться в президенти.

Щодо Джо Байдена окремо зауважимо, що 20 листопада у нього ювілей 80 років. В зв’язку з чим, буде велика навала ворогів у соцмережах, які розповідатимуть про те, що його вік несумісний з керівництвом державою, та харкати брудом. Тож, закликаємо не піддаватися на ці провокації, оскільки путін” та “сі” більше за все бояться саме цього 80-річного Президента.

 

ІІ. Що стосується дій ворога та його союзників.                    

В “росії” тим часом, її спецслужби анонсували, що з 1 грудня “на росії” заборонять так званим “військовим і політичним експертам” прогнозувати, будь-який розвиток військово-політичної ситуації.

Зазначене дійство вказує перш за все на те, що “кремль” після “фактору Херсону” з одного боку посилює медійний контроль, а з іншого: як можна прогнозувати розвиток, який в принципі відсутній?

Також варто зауважити, що після втечі з Херсонукремль” намагається спорудити абсолютно “ідіотські нісенітниці” в дусі “наївного гуманізму”: то “покаяння за ракету в Польщі, то “видача полоненого, який згодом був страчений молотом”, то “розстріл російських солдатів, що здалися в полон”.

Отже, таким чином, “кремль” грає у два напрямки: перший, привернення уваги Заходу до псевдозлочинів Збройних Сил України; другий, залякування своїх солдатів, щоб ті не здавалися в полон, боючись розправи “молотом” чи розстрілу Збройними Силами України.

Одночасно з цим, ми отримуємо всі більше фактів, що “кремль” готується до подальших зусиль з прихованої мобілізації, навіть коли триває осінній призов, що, ймовірно ще більше переповнить і без того перевантажений російський апарат формування збройних сил. Це, призведе до ще нижчої якості навчання, як мобілізованих новобранців, так і військовозобов’язаних, оскільки вони конкурують за недостатній рівень підготовки.

Враховуючи те, що перший етап мобілізації, виявився малоефективним, який не зміг здійснити навіть перелому “від відступу – до активного стримування”, і тим паче не намітилося напрямів, де “кремль” міг би претендувати на наступ з значним поступом вперед, ми припускаємо, що в “кремлі” самі вже не вірять в успіх своєї так званої “мобілізації”, навіть маючи при цьому велику надію на сотні іранських дронів.

 

Довідково . Іран допоможе “росії” створювати безпілотники для війни з Україною, повідомляє “The Washington Post”. Видання повідомляє, що згідно з розвідданими, “москва” потай домовилася з Тегераном про початок виробництва сотень БПлА на російській території.

 

Отже, варіант у “путіна” один – це лобіювати переговори, щоб приховати під уривками переговорних документів сліди своєї неминучої капітуляції. Саме тому, зараз з новою силою активізувалися прокремлівські сили в Україні.

І якщо в цьому контексті торкнутись іранської революції, яка фактично відкрила другий фронт проти “китаю” і “росії”, то не визнання Україною самого факту цієї революції є яскравим свідченням вищевказаного висновку.

 

Черговий приклад . Заяви “китаю” дали зрозуміти, що найпотужніший союзник “росії” не погодиться на ядерні удари, – “Washington Post.”

Отже, західні медіа вже давно саме так називають “пекін”. І тільки в українському інформаційному просторі досі існує паралельна реальність, де “китай” нейтральний.

 

В Ірані тим часом, тривають масові протести, які наближають падіння режиму і перемогу України у війні з “росією” зокрема.

 

ІІІ. Внутрішні суспільно -політичні події.

В Україні тим часом, розпочалась “неоголошена війна” між Службою безпеки та “московським патріархатом”, яке дуже характерно виразилася вже після того, як “московський піп”, який працює на “кремль” в Волинській області публічно, проклинав українські спецслужби не визнаючи при цьому російської агресії. У відповідь Служба безпеки продовжила викривати все більше нових і нових фактів підривної діяльності цілого “митрополита”, який є керуючим однією з єпархій у Вінницькій області.

Отже, на сьогодні це є мотивуючим фактором, який має всі підґрунтя щодо свого подал ьшого розвитку.

 

В исновок.

  1. Україна продовжує атакуватись російськими політично-релігійними проектами зсередини. Політичні провокації стають все більш жорсткими. Мета: посіяти суспільне розчарування, що нібито перемога України у війні з “росією” нічого не змінить.
  2. Політичні провокації всередині України знову стають головною зброєю “кремля”, оскільки військовий шлях для нього закрито.
  3. Після виборів, розслідування по китайсько-російському активу в особі Трампа, суттєво прискорилося, як і в Україні після “московського прокляття”, українські спецслужби впритул зайнялись “московськими попами”.
Перегляди:375
Центральний будинок офіцерів ЗСУ
Міжнародний Виставковий Центр
VVK-STUDIO (ютуб-канал для всіх)
Книжкові видання:
Марія БЕРЕЖНЮК. "Казки Марії". В ілюстраціях Олексія Карпенка     Олексій КАРПЕНКО "Холодна зброя". Ілюстрований довідник.
    Ігор ВІТИК “Українська повстанська армія ― гордість української нації. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави 1914-1944”     Ігор ВІТИК “На олтар боротьби. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави з 1944 року по наш час”