Не в обкладинці книги справа, а в тім, що криється в рядку…

І. Щодо воєнно-політичної обстановки.

Новітні світові воєнно-політичні процеси, які сьогодні активно розвиваються навколо України та по-бойовому інтегруються в український воєнно-військовий простір, з часом потребують особистого узгодження подальших дій – віч на віч, як процес який символізує певний перехід на наступний рівень. Характерно, що переважно провідну родь в ініціюванні таких процесів відіграють завжди саме воєнно-політичні лідери.

Так, Головнокомандувач Збройних Сил України генерал Валерій Залужний вперше особисто зустрівся із головою Об’єднаного комітету начальників штабів США Марком Міллі. Цілком очевидно, що головним аспектом цієї особистої двосторонньої комунікації стали питання ще більшої модернізації Збройних Сил України.

У звуженому значені, під “ще більшою модернізацією” слід розуміти “революційний воєнно-політичний крок” у взаємодіях військових інституцій України та США. В загальному ж, можна розгледіти модернізацію як процес якісного військово-культурного оновлення або відродження, чи як процес набуття Збройними Силами України адекватного часові цивілізованого рівня розвитку.

 

Для врахування. Міністр закордонних справ Великої Британії вирушає до Північної Америки, щоб “переконати” союзників відправити танки в Україну. — “Sky News”. Під час поїздки британський міністр проведе переговори з Держсекретарем США Блінкеном.

Отже, цілком очевидно, що зустріч з Блінкеном – це продовження зустрічі

Міллі з генералом Залужним, але переконувати будуть не Блінкена, а Конгрес.

Іншими словами Білий Дім створює всі необхідні умови, щоб зменшити ірраціональні можливості республіканців впливати на російсько-українську війну і перевести її (війну) на більш стійкі та сучасні рейки.

 

Отже, Вашингтон сьогодні чітко усвідомив потреби для модерних змін Збройних Сил України, при цьому усвідомив це на основі власної Стратегії національної безпеки США.

 

Довідково. 1. У Пентагоні визнають, що Україні потрібні далекобійні ракети. 2. США планують навчити наших військових користуватися системами “Patriot” за 10 тижнів, — заява Міністра оборони України.

 

При цьому воєнно-військові елементи будуть запозичуватися не за принципом копіювання, а за принципом адаптації, трансформації та асиміляції їх, щоб, як зазначив Блінкен в своєму інтерв’ю “CNN”: “посилити й забезпечити виживання базових цінностей”. Під базовими цінностями звичайно мається на увазі – світова демократія.

Отже, Україна та її Збройні Сили, ще глибше інтегрувалась в новітні світові процеси, і чи не в перше з позиції рівнозначного партнерства.

 

ІІ. Що стосується дій ворога та його союзників.

Тим часом, не дивлячись на свою “політичну сліпоту”, в “кремлі” таки розгледіли вищезазначені процеси, які можуть ще більш кардинальніше змінити ситуацію на полі бою.

І у відповідь на зустріч Марка Міллі з генералом Залужним, кремлівський командувач терористів “герасимов” через підпорядковану собі “академію військових наук рф” запропонував Януковичу, Азарову та Медведчуку сформувати так званий “уряд України у вигнанні”.

Таким чином, “герасимов” намагається сформувати свою особисту воєннополітичну суб’єктність, щоб хоч в чомусь стати рівним генералу Залужному, із подальшим прицілом теж мати прямі та особисті комунікації з тим же Марком Міллі.

Але розбудивши таких персонажів, як Янукович та Азаровкремль” знову впадає в “політичну сліпоту”, адже ці персонажі окрім, як в “росії” більше ніде не мають політично-моральної ваги.

Загалом же, протягом цього тижня “кремль пробудив двох основних персонажів: Медведчука, який продовжує сьогодні пропагувати так звану “історичну близькість України та “росії””, і “групу Іларіонова”, яка 17 січня (на тлі зустрічі Марка Міллі та генерала Залужного) побудувала свою інформаційну лінію на чергових погрозах Україні про “справжню велику війну”, яка навіть відобразилась в особистих емоціях і погрозах від Арестовича, який був перед цим звільнений з числа радників ОП України, після того як дав інтерв’ю кремлівському лібералу Фейгіну, щодо трагедії в Дніпрі.

Але на відміну від Медведчука “група Іларіонова” відмітилась тим, що запропонувала “кремлю” “посваритися з Демократичною Партією США”.

Тож, цілком ймовірно, що невдовзі ми знову почуємо про Трампа, а також ця ідея Іларіонова посваритись з Демократичною Партією США лягає в канву висновків першого розділу, коли ми “для врахування” зазначали про те, що Білий Дім створює всі необхідні умови, щоб зменшити ірраціональні можливості республіканців впливати на російсько-українську війну.

Отже, це одна з найгірших інформаційних місій “кремля”, агенти впливу Іларіонов та Медведчук свою місію, на сьогодні, провалили. Адже, операція із залякування України виявилася безрезультатною, старі “кремлівські консерви” Медведчук, Янукович, Азаров нікого не надихають, а “гучні” трансляції “групи Іларіонова” мало кому цікаві.

І в першу чергу – це означає, що українське суспільство починає вірно витлумачувати для себе сутність такого кремлівського лібералістичного світогляду. А в умовах інформаційного протистояння – це позитивний чинник.

Частковим п ідтвердженням того, що російсько-українська війна переводиться на більш стійкі та сучасні “американо-українські рейки” є кремлівський анонс, що 18 січняпутін” має виступити з “важливою заявою щодо своєї так званої спецоперації проти України”.

 

Довідково . Російськи військкори поділились на групи які підігріли тему своїми припущеннями від оголошення справжньої війни та нової мобілізації до переведення СВО в якійсь новий формат. В цей час, пропагандисти на ТВ зовсім анонсують: “лобове зіткнення “росії” та США”.

 

Тим часом, за повідомленнями “ The Wall Street Journal” стало відомо, що закриті опитування громадської думки, продемонстрували “кремлю” готовність громадян стерпіти ще одну хвилю мобілізації.

 

Довідково: Шойгу заявив, що в 2023-2026 роках чисельність російських військ має збільшитися до 1,5 млн осіб.

 

Тим часом, на тлі анонсованої поїздки 5-6 лютого Держсекретаря США Блінкена до “китаю(“CNN” та “Politico”) “Bloomberg”, як провайдер світової фінансової інформації опублікував дані відносно “китаю” зауваживши, що його населення вперше скоротилося з 1961 року.

Отже, ми бачимо конструкцію світових комунікацій, яка сьогодні побудована на підґрунті початку чергового етапу військової ескалації з боку “росії”, її неуспішних кроків в інформаційно-політичній площині, а також часового та календарного фактору, який підштовхує “кремль” діяти рішуче. Одночасно з цим, Вашингтон продовжує стримувати “китай”, в його ймовірному бажанні допомогти “кремлю”.

 

Висновок.

  1. Вашингтон чітко усвідомив потреби Збройних Сил України та розпочинає практичні дії щодо реалізації зазначеного.
  2. кремль” без допомоги “китаю” не здатний вже самостійно впроваджувати інформаційні кампанії: через брак ідей і коротку лаву запасних гравців. Тож єдиний вихід – йти на військову ескалацію.
  3. Анонсована поїздка Блінкена до “китаю” – це комунікація, яка здатна кардинально прискорити всім відомий результат російсько-української війни, підґрунтям для якої є сьогоднішня особиста комунікація Головнокомандувача Збройних Сил України генерала Валерія Залужного із головою Об’єднаного комітету начальників штабів США Марком Міллі.
Перегляди:312
Центральний будинок офіцерів ЗСУ
Міжнародна виставка “Зброя і безпека” (МВЦ)
VVK-STUDIO (ютуб-канал для всіх)
Книжкові видання:
"Народні казки про тварин". В ілюстраціях Олексія Карпенка     Велика розмальовка до "Український народних казок про тварин"     Марія БЕРЕЖНЮК. "Казки Марії". В ілюстраціях Олексія Карпенка     Василь ТИМКІВ, Олена ПОДРУЧНА "Словник музичних термінів"     Олексій КАРПЕНКО "Холодна зброя". Ілюстрований довідник.
    Ігор ВІТИК “Українська повстанська армія ― гордість української нації. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави 1914-1944”     Ігор ВІТИК “На олтар боротьби. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави з 1944 року по наш час”  
Пригоди Марка та Харка
Бурлескний роман.
Всі книжки про Марка та Харка в одній. Сміх та хороший настрій гарантовані
КЛУБ “М&Х”