Не в обкладинці книги справа, а в тім, що криється в рядку…

І. Щодо воєнно-політичних відносин.

На тлі зміни географії азіатського впливу, а також зміни “китаєм” своєї тактики до упокорення України політично-корупційним шляхом Посол США в Україні Бріджит Брінк назвала чутки про те, що Вашингтон нібито спонукає Україну до переговорів з “росією” – абсолютною брехнею.

 

Довідково. За підсумками ШОС “росія” офіційно визнана “сировинним придатком великої землі”, а геополітику Азії відтепер координуватимуть “китай” та Туреччина.

 

В результаті чого, ми отримали черговий доказ того, що окремі українські ЗМІ поширювали відвертий наклеп на головного постачальника оборонної допомоги Україні. Кому це вигідно? Продовжуємо наполягати – “китаю” і “росії”.

В той же час, продовжуючи тему тактичний дій на теренах військово-політичних відносин, звертаємо свою увагу на Іран де вимушені визнати, що зустріч ШОС стала – золотим моментом для Тегерану.

 

Історич на довідка. Протягом багатьох років ходили чутки про те, що “москва” та “пекін” блокували іранську заявку до ШОС, переважно тому, що вони прагнули захистити себе від напруженості у відносинах з США.

До ядерної угоди 2015 року “китай” обґрунтовував відмову Ірану у членстві тим, що Іран перебуває під санкціями Ради Безпеки ООН.

 

Тепер, у період геополітичної напруги між Сходом та Заходом, політична оптика стала дуже вигідною Тегерану.

Таким чином, Іран зараз використовуючи свою участь у ШОС, демонструє Заходу, що має інші варіанти в цьому багатополярному світовому порядку. Саме тому переговори між Іраном, США та європейськими країнами щодо відновлення “ядерної угоди” зайшли в такий глухий кут.

Також, Тегеран сподівається, що його членство в ШОС забезпечить Ірану страховий поліс на випадок слухання в Раді Безпеки ООН з приводу переговорів – де Тегеран буде розраховувати на “москву” і “пекін”, щоб запобігти спробам поновити санкції.

Водночас навряд чи цей страховий поліс врятує Тегеран, якщо він таки провалить ядерні перемовини. Ми більш ніж впевнені, що в разі цього Іран зіштовхнеться з ескалацією, що позначиться на відносинах з Ізраїлем і, можливо, зі США. А у цих умовах важко уявити, що ШОС вступиться за Іран, оскільки ця організація не має механізму колективної безпеки в стилі НАТО, частково тому, що рішення ШОС потребують консенсусу. І цьому є підтвердження – повна відсутність реакції “китаю” та “росії” на недавні ізраїльські авіаудари по Ірану.

Водночас, ШОС певним чином збалансувала членство Ірану, запросивши арабські країни, такі як Саудівська Аравія та Єгипет.

Одним словом, це означає, що ШОС приносить Ірану певний престиж та умовне політичне прикриття, але мало сприяє просуванню його основних пріоритетів у галузі економіки та особливо безпеки.

 

ІІ. Що стосується дій країн-союзників.

Підтвердженням вищезазначеного є чергове демонстративне нанесення Ізраїлем авіаудару по міжнародному аеропорту Дамаска (зона впливу ліванської терористичній організації “Хезболла”) та по інших позиціях на південь від столиці Сирії (зона впливу іранських проксі “Корпусу вартових ісламської революції”).

Нанесення Ізраїлем цього авіаудару має свою форму певної багатогранності військово-дипломатичного посилу США відразу трьом сторонам, а саме:

“удар по аеропорту” це посил арабським країнам, які своєю участю в ШОС свідомо чи не свідомо але підняли статус Ірану;

“удар на південь”це прямий посил особисто Тегерану, як нагадування про те, що “ядерна угода” на столі;

Третя сторона, для якої був цей посил – це особисто“путін”, якого вкотре обійшов Реджеп Ердоган, коли пообіцяв йому 16 вересня не заважати вивести своїх останніх військових з Сирії.

 

Довідково. Тим часом в самому Ірані розпочались масові протести після вбивства поліцією 22-річної дівчини через те, що вона не носила хіджаб. Протестувальники зривають плакати лідерів Ірану. Поліція застосовує вогнепальну зброю.

 

Одночасно з цим, індійський лідер Нарендра Моді особисто закликав “путіна” зупинити війну проти України. Зазначений вчинок Моді – це політичний ляпас російському диктатору, за те, що той весь цей час розповідав індійському народові, що це нібито “росія” жертва війни, а не Україна.

 

Довідково . До цього часу Індія здебільшого уникала прямого засудження вторгнення “росії” в Україну.

 

Тим часом, десятки тисяч вірмен вийшли на вулиці та площі Єревана зустрічати Ненсі Пелосі під прапорами Вірменії, України та США.

Цілком однозначно, що на тлі дискредитації “ОДКБ” та зміни географії азіатського впливу в цьому регіоні, де Туреччина зайняла одне з домінуючих положень, приїзд делегації Конгресу США до Вірменії сприймається її народом як спасіння.

В той же час, через заяву Пелосі про те, Президент США визнає геноцид вірмен, ми розуміємо, що на Південному Кавказі зараз вибудовується система важелів і противаг, в тому числі по відношенню до Туреччини, яка після виходу з цього регіону “росії” може проковтнути державність Вірменії.

 

І ІІ. Що стосується дій ворога та його союзників.

Тим часом, виявлення масових поховань цивільних осіб і камер-катівень у щойно звільненому Ізюмі підтверджує попередні оцінки про те, що звірства в Бучі були не окремими військовими злочинами, а швидше мікрокосмом російських звірств на окупованих “росією” територіях.

На тлі зазначеного, а також передбачаючи наближення наступної хвилі антиамериканської риторики від китайсько-російських агентів впливу в українському медіа-просторі відповідаємо питаннями на питання: “Чому після звірств “росії” в Ізюмі не варто чекати рішення про визнання її терористом?”

  1. Чи має терорист виконувати зобов’язання, взяті на себе за угодою, та чи може взагалі терорист бути стороною угоди (перш за все “зернової”)?
  2. Чи можна з терористом обмінюватися полоненими?
  3. Чи можна у терориста купувати або транспортувати газ, аміак?
  4. Чи стають всі ті, хто платить гроші терористу, самі спонсорами тероризму?
  5. А якщо громадяни України поповнюють рахунки “Київстар” або тримають гроші в “Альфа-банку” чи п’ють “Моршинську”, вони також спонсори тероризму?
  6. А всі, хто заплатив за оренду приміщень в “Оушен плаза” або ті хто платить за світло “Київобленерго”, також спонсорують тероризм?
  7. І чи спроможна Україна припинити господарські та дипломатичні відносини зі всіма країнами, що мають такі відносини з терористом?

Таким чином, зараз варто не просто фіксувати ті джерела ЗМІ, які зараз розпочнуть своє маніпулювання Ізюмом, щоб підірвати довіру до головного постачальника оборонної допомоги Україні, але й робити самостійні висновки щодо подальшої довіри до них.

 

І V. Внутрішні суспільно-політичні події.

Тим часом, МАГАТЕ прозвітувала про те, що Запорізьку АЕС знову підключено до української енергомережі, а Глава українського Уряду заявив про готовність України до опалювального сезону, яка складає 80%.

Одночасно з цим, ми вже почали фіксувати інформаційні вкиди, які підтверджують правильність наших висновків від 16 вересня про те, що після вказівок китайського диктатора ми станемо свідками раптової підтримки України прокремлівським головним попом Ватикана Франциском. Так в російському сегменті Телеграм-каналів, масово почала розповсюджуватись інформація, що представники Ватикану вже на передовій з гуманітарною допомогою.

Майбутній розвиток подій щодо цього, буде на пряму залежати від свідомості українців, щоб не потрапити в чергову політично-релігійну пастку за шматок хліба.

 

Висновок.

  1. На саміті ШОС російський диктатор як ніколи був принижений, і повертається в “кремль”, не те щоб з пустими руками, а взагалі “без рук”.
  2. “Китай” поспішає та посилює свій політично-корупційний тиск на Україну, шукаючи слабкі ланки.
Перегляди:466
Центральний будинок офіцерів ЗСУ
Дрони для ЗСУ
Міжнародний Виставковий Центр
2014-2024: АТО ОЧИМА ВОЛОНТЕРА (світлини перших років війни)
VVK-STUDIO (ютуб-канал для всіх)
Книжкові видання:
Марія БЕРЕЖНЮК. "Казки Марії". В ілюстраціях Олексія Карпенка     Олексій КАРПЕНКО "Холодна зброя". Ілюстрований довідник.
    Ігор ВІТИК “Українська повстанська армія ― гордість української нації. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави 1914-1944”     Ігор ВІТИК “На олтар боротьби. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави з 1944 року по наш час”