Не в обкладинці книги справа, а в тім, що криється в рядку…

І. Щодо воєнно-політичної обстановки.

В розвиток питання щодо надання Україні європейських танків “Leopard 2”, Глава Білого Дому Джо Байден, з метою демонстрації твердості своїх намірів, а також своєї особистої причетності до загально-європейського процесу, приймає рішення щодо передачі Україні своїх американських танків “Abrams”. Довідково . Україна має отримати загалом 80 основних бойових танків із Європи, — “Der Spiegel”.

Іншими словами, на фоні надання танків “Leopard 2”, “Abrams” Збройним Силам України нібито дістаються, як певний воєнно-політичний бонус, але бонус, з доволі далеким прицілом на майбутнє, який направлений на ще глибше взаємне інтегрування США з Україною. Оскільки американська допомога завжди супроводжується новими вимогами, як до країни, так і до її влади.

В цьому контексті варто зрозуміти ще одну важливу і доволі інтригуючу деталь. Так, ми вже неодноразово зазначали та детально описували про такий елемент окупації, як інформаційно-політична та економічна діяльність так званих агентів впливу. В нашому випадку, ми завжди до таких відносили тих хто прямо або опосередковано працює на “кремль”.

Водночас, сьогодні ми вперше зазначимо, адже в подальшому на це ми будемо посилатись та розвивати цю тему більш детально, що окрім кремлівського активу, в Україні проявляє свою діяльність китайський актив, зі своїми окремими цілями і завданнями.

Нам вже відомо, що в структурі світового протистояння “росія” являється прямим васалом “китаю”, саме тому, коли Вашингтон починає жорстко тиснути на “пекін”, “китай”, як сюзерен (хазяїн) “росії” інколи задля того, щоб врятувати свій актив в Україні розплачується кремлівським.

Частковими ознаками та яскравим прикладом вищезазначеного є  останні серії репортажів та інтерв’ю з очільником ГУР МО України Кирилом Будановим, про вбивство свого співробітника Дениса Кірєєва.

 

З інтерв’ю Буданова: “Я чудово знаю людей, які стратили Кірєєва”

 

Також слід зазначити, що першим цю тему підняло американське видання The Wall Street Journal, яке окрім американського континенту, має свої окремі азійські видання, приміром в “китаї”.

Припускаємо, що на тлі проведення історично-масштабних спільних американо-ізраїльських військових навчань, які направлені проти іранської ядерної програми, Вашингтон попутно почав тиснути на “пекін”, який цілком зрозуміло нервує через те, що США тиснуть на його союзника.

Принаймні так, пише про це “The Washington Post” в своїй статті: “Як США можуть завадити Панамі допомогати Ірану уникати санкцій”. Де серед іншого зазначається, що Департамент фінансів США розгледів в Панамі майданчик, який “китай” готував окремо і для себе, щоб обходити санкції.

Отже, американські “Abrams” це куди більше ніж танки на полі бою, це перша викладка воєнно-дипломатичної цеглини, після заливки фундаменту. Ймовірно другою такою цеглиною стануть винищувачі F-16.

 

Довідково . Спікер КПС Збройних Сил України Юрій Ігнат заявив, що у США вже визначились із типом літаків, який поставлять Україні. Очевидно, йдеться про F-16.

 

В цьому ключі слід нагадати, що винищувач F-16 – це саме те “яблуко розбрату” у стосунках між Туреччиною та США, де Анкара починаючи з жовтня 2021 року вісім разів зверталась до Вашингтону з проханням придбати для себе ці винищувачі. Турецький запит досі не реалізовано, навіть після липневого саміту НАТО в Мадриді.

Отже, надання Україні винищувачів F-16 – це гучний ляпас особисто Ердогану, який сьогодні веде однозначно ірраціональну політику підігруючи при цьому “кремлю” коли блокує наміри Швеції та Фінляндії вступити до НАТО.

 

Довідково. Україна має вступити до НАТО, заявив колишній прем’єр Британії Борис Джонсон для “The Daily Mail”.

Інформаційно . росіяни влучили у судно Tuzla, що під прапором Туреччини стояло у морському порту Херсона,— турецький канал “NTV”.

 

Відомо, що Туреччина сьогодні скликала засідання Радбезу ООН, щоб ще раз обговорити російську війну в Україні. З приводу чого, турецьке видання “Anadolu”, зазначило, що Анкара хоче запропонувати нові гуманітарні ініціативи.

Отже, Туреччина чітко зрозуміла, що Вашингтон перейшов до жорсткішої мови дипломатичної комунікації з членами НАТО.

 

ІІ. Що стосується дій ворога та його союзників.

Цілком очевидно, що це чітко усвідомив і “путін”, який заявив про чергову нову мету так званої “СВО” та знову окреслював “червоні лінії” натякаючи на ядерну зброю. Тепер мета “спецоперації” – захист самої “росії”.

Разом з тим, окремої уваги сьогодні потребує зустріч папи римського Франциска з представниками українських церков і релігійних організацій.

Тривога полягає в тому, що: по-перше, ми вже знаємо, що собою являє Франциск, а по-друге, статути цих організацій не передбачають української державної та національної самоідентифікації.

Останній і яскравий приклад тому, є їх принципове не втручання у державний конфлікт з “московським патріархатом” на стороні України, в той час, як таке мовчання, в ситуаціє воєнного стану – це завжди протилежний сигнал.

 

ІІІ. Щодо внутрішньо-політичної обстановки.

Тим часом, в Україні продовжуються кадрові чисти. Сьогодні про звільнення з посад повідомили керівники Запорізької, Кіровоградської, Полтавської, Сумської та Чернігівської обласних прокуратур.

 

Висновок.  

  1. США переходить до ще жорсткішої комунікації з членами НАТО, одна з причин якої є ймовірно нове загострення ситуації на Близькому Сході.
  2. Також Вашингтон вже з усмішкою реагує на кількість “червоних ліній”, вигаданих “кремлем”: “путін” показав, що він блефує, а значить настав час покінчити з побоюваннями по відношенню до порушників світового порядку.
  3. Тим часом, психологічний перелом відбувся одночасно з візитом Глави ЦРУ США Бернса до України. Тож тепер немає межі “тяжкості” та сучасності озброєння, яке може бути поставлене Україні.
Перегляди:302
Центральний будинок офіцерів ЗСУ
Міжнародна виставка “Зброя і безпека” (МВЦ)
VVK-STUDIO (ютуб-канал для всіх)
Книжкові видання:
"Народні казки про тварин". В ілюстраціях Олексія Карпенка     Велика розмальовка до "Український народних казок про тварин"     Марія БЕРЕЖНЮК. "Казки Марії". В ілюстраціях Олексія Карпенка     Василь ТИМКІВ, Олена ПОДРУЧНА "Словник музичних термінів"     Олексій КАРПЕНКО "Холодна зброя". Ілюстрований довідник.
    Ігор ВІТИК “Українська повстанська армія ― гордість української нації. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави 1914-1944”     Ігор ВІТИК “На олтар боротьби. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави з 1944 року по наш час”  
Пригоди Марка та Харка
Бурлескний роман.
Всі книжки про Марка та Харка в одній. Сміх та хороший настрій гарантовані
КЛУБ “М&Х”