Не в обкладинці книги справа, а в тім, що криється в рядку…

І. Щодо воєнно-політичних відносин.

Ключовими рішеннями поточної доби стали: визнання Європарламентом росії” “державою-спонсором тероризму” та оприлюднення Єврокомісією пропозицій щодо обмеження ціни на газ.

 

Щодо першого рішення, слід зазначити, що цим рішенням парламент закликає ЄС до запровадження нової належної правової бази. Що під чим мається на увазі?

Справа в тому, що до цього ча су в ЄС досі не має списку терористичних держав і правового визначення наслідків такого оголошення. Таким чином, під закликом щодо “запровадження належної бази” мається на увазі створити цей список в кожній країні ЄС окремо, а потім один узагальнений в Брюселі з внесенням до цього списку терористів “росію” під номером один.

 

Довідково. Лише парламенти чотирьох країн визнали “росію” державоюспонсором тероризму: Литва, Латвія, Естонія та Польща.

 

Отже , навіть не дивлячись на те, що наразі цей крок Європарламенту багато в чому є символічний, але й символічним залишається той факт, що для “росії” починається нова ера її псевдо лідерства, оскільки для Європи вона потроху перетворюється, як ми зазначали вище, на терориста номер один.

 

Невдовзі “росію” позбавлять її членства в усіх міжнародних організаціях, скоротять дипломатичні відносини до абсолютного мінімуму та введуть дев’ятий пакет санкцій.

 

Щодо другого рішення, тут набагато важче, оскільки технократи Єврокомісії завжди виступали проти обмеження ціни на газ, яке вони вважали ризикованим втручанням на ринок.

Щоб підштовхнути європейських технократів Борису Джонсону прийшлося дати доволі важке інтерв’ю “CNN”, в якому він недвозначно звинуватив Францію і Німеччину у сьогоднішньому стані справ в Україні, чим спровокував політичну частину Європи дотиснути своїх технократів в Єврокомісії.

Але , навіть після цього Комісія вкрай неохоче запропонувала обмеження, які Прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький прокоментує словами: “Це обмеження, яке не буде діяти як обмеження”.

 

Позицію Моравецького підтримали 15 країн ЄС, серед яких є, що важливо Франція і Італія (остання до цього завжди була проти).

 

З іншого боку столу є невеликий, але потужний табір на чолі з найбільшою економікою ЄС, Німеччиною, яка не прислухалась до натяків Джонсона і разом з Нідерландами, Швецією та Фінляндією продовжують стверджувати, що це і так революційне рішення і цього буде достатньо.

 

Від себе додамо, що інтерв’ю Джонсона має набагато глибший характер, ніж просто вплив на Єврокомісію. Франція вірно зрозуміла наміри Великобританії, а Берлін знову ні.

 

Відкривши доволі делікатну інформацію Лондон демонструє готовність відкривати її ще більше, особливо після того, як “росію” вже визнали “державою спонсором тероризму”.

Одночасно з цим, очікується, що “ Велика сімка”, ЄС і Австралія оголосить про обмеження ціни на російську нафту, просуваючи складний план, спрямований на те, щоб позбавити “кремль” мільярдів доларів доходів від нафти — якщо вони, звичайно, зможуть змусити його запрацювати, оскільки Угорщина вже почала гальмувати процес. Відомо, що G7 розраховує на ціну в 65-70 доларів за барель.

 

Тим часом, Віцепрезидентка США Камала Гарріс ступила на острів Палаван, Філіппіни, на який має свої претензії “китай”.

 

Довідково. “Пекін” оголосив про свої наміри приєднати до себе найближчу філіппінську сушу, взяти під свій контроль більшу частину ПівденноКитайського моря та всі острови групи Стратлі.

 

Отже, після Пелосі на Тайвань, Гаріс стає другим найвищим американським чиновником, який відвідує військово-політичні чутливі зони для “китаю”. На цей раз “пекін” обмежився коротким гнівом на сторінках своїх таблоїдів. В той час, як Вашингтон продовжує згуртовувати наших союзників і партнерів проти незаконної та безвідповідальної поведінки автократій.

 

ІІ. Щодо дій ворога та його союзників.

Продовжуючи китайську тему, слід відмітити, що згідно даних “Reuters”, “китай” розпочав заходи щодо свого економічного виходу з території країн Заходу. Мова йде про китайську нафтову та газову компанію-монстра “CNOOC”, яка розглядає можливість виходу зі своїх операцій у Великій Британії, Канаді та США через занепокоєння “пекіна”, що активи цієї кампанії можуть потрапити під санкції Заходу через відмову “китаю” засудити вторгнення “росії” в Україну.

Зазначене вказує, що стратегія Вашингтона спрацювала, саміт “Великої двадцятки” став тим самим стартом, від якого починається відлік часу щодо запровадження вже цільових санкцій проти “китаю”.

Тим часом, “путін” відвідав Єреван, а саме сесію ради ОДКБ, до складу якого входять “росія”, Вірменія, Білорусь, Казахстан, Киргизстан і Таджикистан.

Результат сесії подаєм в двох комунікаціях: перша, Пашинян скаржиться: нащо нам таке ОДКБ, якщо Токаєва від протестів захищає, а мене від Азербайджану ні; друга, Токаєв відповів тролінгом: “український та російський народ” закликаю вас до миру”.

З азначене дійство можна описати українським прислів’ям: “Ситий голодному не товариш.” Для російського диктатора – це черговий провал. Ніякої допомоги “кремль” не отримає: один жаліється інший насміхається.

 

В результаті чого, внаслідок серйозних провалів на ключових фронтах росія” знову переходить до терору з ударами по інфраструктурних об’єктах України.

 

Заява Албанії під час екстреного засідання ООН: Це вже стало чорною традицією – коли “росія” втрачає ініціативу на полі бою або в дипломатії, вона атакує цивільних.

 

ІІІ. Внутрішні суспільно-політичні події.

Тим часом в Україні, як ми і прогнозували, Служба безпеки в рамках “неоголошеної війни” з “московським патріархатом” підвела законодавців до межі, з якої починається вже їх доля відповідальності за процес очищення української свідомості від “релігійного невігластва”.

Так, 23 листопада у Верховну Раду внесли законопроєкт про заборону на території України діяльності РПЦ.

На тлі зазначеного, вимушені знову відмітити вчинок папи римського Франциска, який раптово виступив із різкою заявою про війну в Україні, згадавши навіть про Голодомор, як геноцид українців. Західна преса вже назвала виступ Франциска найрізкішою заявою від початку війни.

Зазначений “ватиканський перфоманс” на тлі заборони діяльності їх “окультних союзників” на території України є нічим іншим, як тією самою спробою “кремля” повернути справу з забороною “московського патріархату” проти Української держави, про що ми зазначали в попередніх висновках від 22 листопада.

 

Висновок.

  1. Політична Європа чітко усвідомила свої прорахунки і помилки, в той час, як її економічна складова продовжує їх допускати.
  2. США тим часом політично провокує “пекін”, який ймовірно розпочинає заходи, щодо своєї економічної ізоляції. Тим самим спробувати продемонструвати світу “наскільки Захід залежить від “китаю”, а не китай від Заходу”.
Перегляди:275
Центральний будинок офіцерів ЗСУ
Міжнародна виставка “Зброя і безпека” (МВЦ)
VVK-STUDIO (ютуб-канал для всіх)
Книжкові видання:
"Народні казки про тварин". В ілюстраціях Олексія Карпенка     Велика розмальовка до "Український народних казок про тварин"     Марія БЕРЕЖНЮК. "Казки Марії". В ілюстраціях Олексія Карпенка     Василь ТИМКІВ, Олена ПОДРУЧНА "Словник музичних термінів"     Олексій КАРПЕНКО "Холодна зброя". Ілюстрований довідник.
    Ігор ВІТИК “Українська повстанська армія ― гордість української нації. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави 1914-1944”     Ігор ВІТИК “На олтар боротьби. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави з 1944 року по наш час”  
Пригоди Марка та Харка
Бурлескний роман.
Всі книжки про Марка та Харка в одній. Сміх та хороший настрій гарантовані
КЛУБ “М&Х”