Не в обкладинці книги справа, а в тім, що криється в рядку…

І. Що стосується дій країн-союзників.

Внутрішній політичний порядок денний США, напередодні проміжних виборів до Конгресу, саме через Україну, стає все більш насиченим і політично нестабільним. Республіканці все частіше і голосніше грозять Білому Дому припинити широке фінансування Збройних Сил України впроваджуючи нові політично-провокативні наративи: скажи ні чистому чеку”. (мається на увазі: Конгрес видає підписаний фінансовий чек, а Білий Дім вже самостійно вписує туди цифри, і фінанси йдуть Україні.)

В той час, як Білий Дім впевнено нагадує республіканцям про двопартійну підтримку України, як би натякаючи на те, що: “нікуди ви не подінетесь”  і додатково розпочинає нову дипломатичну комунікацію з Ізраїлем, щодо перегляду ним своєї “концепції невтручання”, з метою все-таки надання Україні своїх комплексів ППО, особливо на фоні висвітлення нових даних від Пентагону, про надання кремлівським терористам нової чергової партії військового озброєння з боку Ірану.

Одночасно з цим, Адміністрація Президента США анонсувала можливість проведення спеціальної перевірки американського підприємця Ілона Маска щодо відповідності його діяльності інтересам національної безпеки США. Після чого, “Politico” відразу заспокоїло Європу, що Україна більше не повинна мати проблем із обслуговуванням терміналів “Starlink”.

Останнє підтверджує і заява Міністра оборони України Олексія Резнікова, який зазначив про налагодження відповідної комунікації з Ілоном Маском щодо подальшої безперебійної роботи його системи для Збройних Сил України.

Також, на додачу до цього стало відомо про телефонну розмову Міністра оборони США Лойда Остіна з кремлівським військовим міністромшойгу”.

 

Щодо цього лише нагадуємо, що в травні вони вже розмовляли. І це не мало жодних наслідків. Судячи по тому, що розмова була між міністрами оборони, а звіт Пентагону обмежився лише стандартною фразою – ця розмова закінчиться тим самим, що і травнева.

 

Але для остаточних висновків варто чекати, що буде далі, адже цілком можливо, що в даному випадку розмова з боку Остіна була направлена на попередження “шойгу” про наслідки, якщо “росія” таки влаштує підрив Каховської ГЕС, про що далі ми ще будемо окремо зазначати.

В той же час, сьогоднішній по рядок денний Великобританії так чи інакше теж пов’язаний з Україною через таку особистість, як Борис Джонсон, оскільки цілком зрозуміло, що він повернеться до “старої” зовнішньої політики будівництва нової осі світової сили ВАШИНГТОН-ЛОНДОН-ВАРШАВА-КИЇВ. В той час, як у внутрішній політиці Джонсон вже буде обережним, щоб не провокувати “каскадний резонанс Трас”.

Разом з тим , на час підготовки зазначеного матеріалу результати голосування були такі: Сунак – 77; Джонсон – 42; Мордаунт – 20. Потрібно 100 для переходу до другого туру. Якщо 100 набере один кандидат, він автоматично стає переможцем.

Довідково . Міністр оборони Британії Воллес підтримає кандидатуру Джонсона на посаду прем’єра.

 

ІІ. Що стосується дій ворога та його союзників.

Тим часом, МЗС Ірану закликав своїх громадян залишити територію України, зосереджуючи свою увагу на те, що зазначене рішення пов’язано “з порятунком іранців”.

Цілком очевидно, що це вказує на збільшення ракетних обстрілів території України, особливо на тлі виявленої Пентагоном нової передачі чергової партії військового озброєння.

Разом з тим, на наше припущення , це також пов’язане іще з тим, що офіційний Тегеран недорахувався своїх десятьох терористів, які були ліквідовані в Україні, після виявлення факту того, що вони є інструкторами іранських дронів і практично допомагали російським окупантам спрямовувати іранські дрони-камікадзе проти українців.

Довідково . Заява Пентагону: “Ми підтверджуємо, що іранські військові перебувають в окупованому “росією” Криму для надання допомоги російським силам у проведенні атак безпілотників на цивільне населення України та цивільну інфраструктуру.

 

Перша    сторінка    “The    Jerusalem    Post     В    Україні    ліквідовано

10 інструкторів іранських дронів-камікадзе”.

 

ІІІ. Внутрішні суспільно-політичні події.

Тим часом, на тлі, мабуть вдалої комунікації Білого Дому з Ізраїлем, щодо перегляду ним своєї “концепції невтручання”, та надання Україні своїх комплексів ППО, український міністр МЗС Дмитро Кулеба продовжив розвивати далі цю комунікацію вже з прем’єр-міністром Ізраїлю Яїром Лапідом щодо реалізації вказаного українського запиту.

 

В той же час, судячи з коментарів західних експертів по Ізраїлю: український запит все одно буде практично розглядатись тільки після парламентських виборів (1 листопада) і позитивно, якщо Яїр Лапід утримається на своїй посаді.

Одночасно з цим, Україна просить ООН та ЄС в терміновому порядку направити своїх спостерігачів на Каховську ГЕС, де за оцінками Пентагонуросія” готує її підрив під “чужим прапором”.

 

Цілком однозначно, що це особистий план “суровікіна”, який розглядає всі можливі варіанти щодо масованих терористичних ударів по мирних цілях України та її громадянській інфраструктурі, тоді як один підрив Каховської ГЕС може замінити сотні таких, якщо не більше, ракетнотерористичних ударів по Україні.

 

Висновок.

  1. Світовий порядок денний залежить від Збройних Сил України і обертається навколо України.
  2. США знають про чергову кремлівську “терористичну аферу” довкола Каховської ГЕС і вже організовують контрзаходи щодо цього.
  3. Іран явно незадоволений, тим як російські окупанти не задовільно забезпечують безпеку іранським інструкторам по керуванню БПЛА.

4 . Україна вміло використовує час і міжнародні політичні майданчики для донесення світу своїх потреб та запитів.

Перегляди:367
Центральний будинок офіцерів ЗСУ
Міжнародний Виставковий Центр
VVK-STUDIO (ютуб-канал для всіх)
Книжкові видання:
Марія БЕРЕЖНЮК. "Казки Марії". В ілюстраціях Олексія Карпенка     Олексій КАРПЕНКО "Холодна зброя". Ілюстрований довідник.
    Ігор ВІТИК “Українська повстанська армія ― гордість української нації. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави 1914-1944”     Ігор ВІТИК “На олтар боротьби. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави з 1944 року по наш час”