Не в обкладинці книги справа, а в тім, що криється в рядку…

І. Щодо воєнно-політичних відносин.

Ключовою подією доби, на фоні опублікованих даних про пошкодження трьох російських кораблів в Севастополі, стало рішення “кремля” в односторонньому порядку вийти з “зернової угоди”.

 

Довідково . 29 жовтня “росія” почала вимагати терміново провести засідання РБ ООН у зв’язку з пошкодженням щонайменше трьох російських кораблів “чорноморського флоту” у Севастополі.

Reuters”: “Радник Президента України заявив, що припинення “росією” “зернової угоди” показує, що переговори з “москвою” є пустою тратою часу.

 

Разом з тим, не дивлячись на всі “кремлівські образи” через пошкоджені кораблі, хоча це без сумніву теж зіграло свою роль, але на нашу думку, вихід з “зернової угоди” “кремлем” планувався вже давно, оскільки зазначений шантаж являється домашньою заготівкою “москви” до саміту G20.

Підрив же кораблів просто змусив “кремль” викласти свої карти раніше за визначений термін.

Частково це підтверджує і інформаційний шквал оновленого “ Twitterа” – Маска, де правопопулістські сили Європи та США виливали свою жовч щодо несправедливого ставлення до “росії” в рамках “зернової угоди”, попутно звинувачуючи Україну і ООН, але не торкаючись при цьому Туреччини, яка є між іншім прямим гарантом “зернової угоди”.

А це в свою чергу доводить, що зазначене є типовим інформаційнополітичним замовленням з боку “кремля”, та тих хто співчуває “путіну”, але побоюється ненароком образити Анкару.

 

Довідково . Договір було підписано трьома сторонами: ООН, Туреччина та “росія”. У рамках договору “росія” зобов’язувалася не завдавати ударів по портах в Одесі. Україна стороною угоди не була, офіційний Київ відмовився брати на себе хоч якісь зобов’язання.

 

В той же час, торкаючись питання трансформації Twitter після покупки його Маском, слід зазначити, що Маск хоч і є представником правих сил (група Трампа), але мислить він безумовно іншими концепціями, ніж класичний “правий”, проте сама по собі трансформація Twitter з “лівого” ліберального середовища в “праве” консервативне (а не праволіберальне) це дуже поганий знак для західної політики.

 

Довідково . Twitter для США – це як Telegram з погляду політичного та медійного впливу. В цьому контексті колишні правила Twitter дозволяли стримувати крайній популізм, що базується на дискримінації.

 

Скажімо так: те, що Трамп, який не підтримує Україну, зможе говорити із трибуни Twitter – це не зовсім добре для нашої держави.

Повернення до Twitter політичних ізгоїв може перетворити цей світовий політичний рупор на скандальну клоаку правих популістів, де мільйонне розкручування та обговорення останнього валдайського звернення “путіна” – стало яскравим прикладом стрімкого його розвитку, особливо після покупки цієї платформи Маском.

 

Довідково . Тези “путіна” – за всією своєю карикатурністю напряму протиставляються сучасному західному мисленню і базуються виключно на чистому популізмі.

 

Сьогоднішній “новий” Twitter для обивателя почав знову будувати “стару” картину “ідеологічного протистояння” де “путін” веде політиковійськову війну традиційних цінностей (церква, гетеросексуальність, державність) із нетрадиційними цінностями Заходу (свобода у прояві сексуальної, релігійної, гендерної приналежності).

 

Довідково . Путінський традиціоналізм, трампівський традиціоналізм та італійський “правий спектр сил” – це ланки одного ланцюжка, який веде до авторитаризму.

 

Отже, новий так би мовити вільний Twitter – Маска – це Твіттер, де правопопулістські маргінали накачуватимуть рейтинг правопопулістських маргіналів побрехеньками про мігрантів, “доларову залежність Європи”, непотрібністю допомогати Україні та необхідністю переговорів з “москвою” тощо.

Серед всього іншого, також слід нагадати, що “путін” з початку приходу до влади спонсорував ультраправі рухи в Європі. Фактично “кремль” спонсорував відкриті агресивні фашистські організації.

І тепер прихильникам цієї ідеологічної схеми на іншій стороні геополітичної дошки – Ілон Маск відкрив доступ до ключового рупору.

В той час, як “москві” для переговорів потрібні саме ті, хто ідеологічно стоїть на тому ж смисловому субстраті, що й “москва”.

Отже, “москві” потрібна Америка Трампа, Франція Ле Пен, Угорщина Орбана, Сербія Вучича тощо, оскільки “кремль” здатний налагоджувати контакти виключно тільки з правими популістами.

Також, обов’язково треба зазначити про Іран, де сьогодні іранська революція “Жінка. Життя. Свобода” проходить свою точку неповернення.

Снайпери для вбивств протестувальників, ще більше барикад, “коктейлі Молотова”, стрімке покидання країни окремими чиновниками зі своїми рідними, новий рівень ескалаційних погроз з боку голови “КВІР” (терористи на службі у держави)саме так помирають режими, саме так народжується політична нація.

 

ІІ. Що стосується дій країн-союзників.

В контексті зазначеного Вашингтон заявив про свою готовність застосувати всі свої військово-розвідувальні засоби, щоб протистояти постачанню зброї Іраном до “росії

Заяв а Держдепартаменту США:У нас є інструменти, які виходять за рамки санкцій та інших економічних заходів. Ми збираємося робити те, що зрештою відповідає нашій зацікавленості протидіяти потоку цієї технології з Ірану до країн та організацій по всьому світу і переривати його”.

 

І ІІ. Внутрішні суспільно-політичні події.

Тим часом, Глава МЗС України зазначив, що Захід в рамках дезінформації про “брудну бомбу” змінив свій підхід до ядерного стримування “росії”, в результаті чого ця тема починає зніматись з порядку денного.

 

Висновок.

  1. Правий популізм починає нести свої глобальні катастрофічні наслідки для нового світового устрою, де “путін”, намагається залучити на свій бік західних маргіналів, які претендують на свою елітарність.
  2. Трансформація Twitter вже на службі у “кремля”, який його тестує через свій вихід з “зернової угоди”.
  3. Іран в полум’ї своєї точки зародження політичної нації, на допомогу якій висуваються головні сили демократій – США.
Перегляди:374
Центральний будинок офіцерів ЗСУ
Міжнародний Виставковий Центр
VVK-STUDIO (ютуб-канал для всіх)
Книжкові видання:
Марія БЕРЕЖНЮК. "Казки Марії". В ілюстраціях Олексія Карпенка     Олексій КАРПЕНКО "Холодна зброя". Ілюстрований довідник.
    Ігор ВІТИК “Українська повстанська армія ― гордість української нації. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави 1914-1944”     Ігор ВІТИК “На олтар боротьби. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави з 1944 року по наш час”