Не в обкладинці книги справа, а в тім, що криється в рядку…

І. Щодо воєнно-політичних відносин.

Російський агресор продовжує тероризувати країну і через масовані цільові ракетні удари по енергетичній інфраструктурі України фактично переводить війну на зимовий шлях.

Адже, аналізуючи сьогодні те, що відбувається навколо російських ракетних обстрілів, ми приходимо до висновку, що ближче до зими “росія” вже почне наносити ракетні удари саме по основній критичній інфраструктурі. Зараз же, наносячи удари по другорядним об’єктам, окупант придивляється і оцінює нашу реакцію та швидкість усунення наслідків ударів.

Головна причина переходу до такої тактики – є розуміння того, що шансів, хоч на аби який успіх, в рамках “зимового етапу”, немає у принципі, оскільки сьогоднішня ситуація, що склалася для “кремля” нагадує “болото”, коли кожна нова спроба активації фронту призводить до все більшої кількості втрат і все меншого результату.

Тобто колишня методика “терору цивільних паралельно до військових дій” зміщується на “виключно цивільний терор вже без військової складової”.

З офіційно оприлюднених даних Пентагону, а також з численних дискусій про війну в Україні в медіа Великобританії та Штатів, можна зробити висновок, що кремль” в питанні “зимового терору” покладає величезну надію саме на поставлене нове іранське військове озброєння. Якраз на цьому висновку і зійшлися чисельні експерти двох країн.

В результаті чого , ми фіксуємо факт того, як Захід все частіше і частіше починає вживати такі словосполучення як: “іранські дрони”, “іранські погрози”, “іранська небезпека”, “іранський наратив”.

А це означає, що Захід вже гостро вчепився в горло іранській диктатурі, про що свідчить доволі емоційна реакція Тегерану з водоспадом відкритих необґрунтованих військових погроз до Франції, Німеччини та Великої Британії за їх ініціативу провести спеціальне розслідування ООН щодо постачання іранського військового озброєння “росії”.

Ескалацію в міжнародних стосунках Ірану з цивілізованим світом з демонстративними і необґрунтованими погрозами можна також розцінити, як спецзахід “пекіна”, щоб цивілізований світ не вчиняв інформаційно-політичні інциденти навколо проведення з’їзду компартії “китаю”, де 22 жовтня “сі цзіньпіна” коронували, як одноосібного лідера.

 

Довідково . “Китай” увійшов у нову еру максимального “сі”, – Ніл Томас , “Eurasia Group”.

 

Важливо також зазначити, про те, що до нового складу ЦК компартії увійшли 205 осіб. Цікаво, але зі складу минулого скликання в нове ЦК пройшли лише троє, це сам “сі цзіньпін”, голова Центральної комісії КПК з перевірки дисципліни Чжао Лецзі та один з ідеологів партії (не головний) Ван Хунін. При цьому, г оловного “яструба” і палія російсько-української війни Ван І у списках не має.

В результаті чого, зазначене змушує нас зробити попередній умовивід, що китайський диктатор можливо вже не бачить додаткової користі для себе з російсько-українській війни, і судячи з останніх заяв Білого Дому та Пентагону концентрує свою увагу виключно на Тайвані.

 

Довідково . Компартія “китаю” внесла до свого статуту положення про протидію незалежності Тайваню, що випливає з резолюції з’їзду.

 

Водночас, інцидент на з’їзді таки стався, коли прямо під час з’їзду “сі” дав розпорядження арештувати 79-річного свого попередника Ху Цзіньтао, якого арештували прямо у залі, після того як він виступив за модель “колективного” керівництва з представниками різних фракцій та з обмеженнями за віком і термінами, які “сі” хоче скасувати, щоб керувати довічно.

Цілком однозначно, що зазначеним вчинком               “коронований диктатор” демонструє, впершу чергу Заходу, свою безкомпромісність та агресивність до всіх хто має свою думку та свободу.

 

ІІ. Що стосується дій країн-союзників.

Тим часом, в Конгресі США почали працювати над новим пакетом допомоги Україні. Водночас, “інтрига нового пакету допомоги” полягає в тому, що коли ухвалювали минулий пакет, у Конгресі була стабільна двопартійна підтримка, але зараз багато хто стурбований новими передвиборчими заявами республіканців про те, що їх партія може концептуально змінити підхід до допомоги Україні, якщо звичайно отримає більшість у Конгресі.

В результаті чого, демократи по цьому “новому пакету” очікують з боку республіканців скоординований Трампом цільовий демарш.

Саме тому, Президент США вимушений був додатково роз’ясняти американському суспільству, про те, що гроші йдуть Україні, але тут є набагато більше, ніж українці – це про НАТО і про Захід (з прямої мови Джо Байдена).

 

Довідково . Заява екс-директор ЦРУ Девід Петреус: “США можуть взяти участь у війні в Україні, як багатонаціональна сила під керівництвом США, а не як сила НАТО“.

 

Отже, питання прийняття або “цільовий демарш” нового пакету військової допомоги для України, стане першим попереднім результатом політичних перегонів на проміжних виборах до Конгресу США.

Тим часом, лідер партії “Брати Італії” Джорджа Мелоні прийняла присягу і офіційно стала новим прем’єр-міністром Італії. В той же час, завдяки поміркованості пані Мелоні партія “Брати Італії” — єдина права партія Італії, котра поки не заплямувала свою репутацію співпрацею з “росією”. У Великобританії в цей час, Борис Джонсон отримав необхідну підтримку (понад 100 голосів) для продовження своєї участі у виборах прем’єра країни. Але, лідером перегонів поки все одно залишається Ріші Сунак.

 

ІІІ. Що стосується дій ворога та його союзників.

Тим часом, так звані “хорошіє рускіє” Пономарьов, Гудков, Лук’янова та Фейгін після створення так званого “легітимного центру влади “росії” за кордоном” анонсували свій черговий хід, а саме проведення в Польщі свого першого “з’їзду” у вигнанні.

В своїх попередніх інформаційних матеріалах, ми вже зазначали, що ця кремлівська ініціатива “зі створення паралельної влади в екзилі” направлена виключно на промацування Заходу, оскільки в “кремлі”, чітко зрозуміли, що Європа кардинально змінилась, путінський режим відтепер – це терористи і з ними більше не ведуть перемовини.

З азначене частково також підтверджує і коментар Президента України, який зауважив, що проведення перемовин з “путіним” – це марнування часу.

В результаті чого “кремль” остаточно втратив комунікацію з Заходом для кулуарного впровадження своїх наративів. Саме для цього йому і потрібен Пономарьов і компанія, яка увійшовши в довіру до європейців, буде отруювати їх свідомість антиукраїнською риторикою.

 

О тже, ця “кремлівська ліберальна зграя” під керівництвом Пономарьова, який вже оголосив себе лідером постпутинської “росії”, що зійшла майже у повному складі зі сторінок Ільфа та Петрова, в своєму намаганні перехопити ініціативу, будуть лише чекати на плід кривавої праці українців, які їм щось там мають зробити ціною своїх життів.

 

І V. Внутрішні суспільно-політичні події.

Тим часом, Глава українського уряду закликав Німеччину терміново поставити Україні нові боєприпаси до систем ППО IRIS-T SLM, оскільки через російські атаки Україна може залишитися без електрики, опалення та води.

 

Висновок.                                         

  1. Китай” – “коронований”, неадекватний та агресивний.
  2. В результаті чого російсько-українська війна вже переходить на “зимовий час”, Іран підставляється під цільовий удар Заходу за наказом “пекіна” рятуючи “кремль”, який застряг в “болоті” свого пострадянського анахронізму.
Перегляди:415
Центральний будинок офіцерів ЗСУ
Міжнародний Виставковий Центр
VVK-STUDIO (ютуб-канал для всіх)
Книжкові видання:
Марія БЕРЕЖНЮК. "Казки Марії". В ілюстраціях Олексія Карпенка     Олексій КАРПЕНКО "Холодна зброя". Ілюстрований довідник.
    Ігор ВІТИК “Українська повстанська армія ― гордість української нації. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави 1914-1944”     Ігор ВІТИК “На олтар боротьби. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави з 1944 року по наш час”