Не в обкладинці книги справа, а в тім, що криється в рядку…

І. Що стосується дій ворога та його союзників.

Історично перший і послідовний інформаційний наступ демократичних сил на пропаганду диктатур дає свої перші позитивні результати: на “росТБ” зникло пропагандистське шоу “cкабеєвої” та “попова”. Причина – у програми шалено впали рейтинги. Та сама проблема у “cоловйова”, його бурні шовіністичні істерики росіянам більше не заходять.

Шоу “скабеєвої” ніби обіцяють повернути 9 січня. Повернуть чи ні – спостерігаємо, і як зміниться тональність “скабеєвої” – так само. Але сам факт дуже показовий. Імперсько-шовіністичний угар у росіян помалу проходить. Що й не дивно, адже не можна так довго жити на рівні істерики.

Отже, поки росіянам ще вдається тікати від реальності, але проблема в тому, що невдовзі у них насувається нова хвиля мобілізації, під яку “кремль” готується закривати кордони. А це означає що вкрай немотивованих росіян будуть волокти у військові частини силою. В історії “росії” таке вже було, у 1917 році.

 

Довідково. “росія” найближчим часом хоче мобілізувати ще півмільйона людей, — ГУР.

 

Але до протестів всередині “росії” навряд чи це призведе, а ось до масових неорганізованих соціальних вибухів довести може.

 

Інформаційно. “кремль” готується вилучати ще більше грошей у великих держкомпаній, та навіть приватного бізнесу, через брак коштів на війну, – “Bloomberg”.

 

В продовження теми пропаганди зауважуємо, що ми продовжуємо також спостерігати за трансформацією китайських таблоїдів, які протягом поточного тижня безупинно лестили і лестять досі Заходу і Україні зокрема. Для прикладу, сьогодні, “Guancha” зазначила, що “росія” оголосивши “різдвяне перемир’я” сама його не дотримується, в той час, як Україна проявляє стриманість.

 

ІІ. Що стосується дій країн-союзників.

Тим часом, західні ЗМІ сьогодні відмічають безпрецедентність, коли країна яка є поза НАТО отримує таку зброю у таких обсягах із таким рівнем секретності розробок. Мова йде про Україну.

 

Довідково. Так, проекти нової військової допомоги спрямовані на “маневрові смертоносні удари”. Для цього із запасів країн Західної Європи обрали ті типи озброєння, яким легко навчити Збройні Сили України. Проекти підготовлені виключно під наступальні операції.

Для врахування. США хочуть модернізувати боєприпаси часів Холодної війни для передачі Україні, – про це пише “Politico”. Видання також зазначає, що українським військовим вдалося переобладнати свої “Буки” радянського виробництва під пуски “Sea Sparrow”.

Заява Глав МЗС: “Цього року Україна отримає від союзників зброю, яку не вдалося отримати 2022 року. Час на табу щодо зброї минув: Україна вступає у вирішальну фазу”

 

На тлі чого “Defense Intelligence” недвозначно натякнув, що Європа (не виокремлюючи Україну) разом із Вашингтоном готується до нової фази війни, фактичний перехід якої ознаменувався поїздкою Президента України до Вашингтону.

Слід також зазначити, що видання підкреслює, що терміни фази безпосередньо не обмежені, проте датою називають період із кінця березня.

Тим часом на тлі коментарю радника ОП України Подоляка щодо можливого залучення Прем’єр-міністра Ізраїлю Нетаньяху до переговорів між Україною та “росією” в якості посередника, коротко позначимо теперішнє місце Ізраїлю у російсько-українській війні, оскільки ми фіксуємо ознаки, що він стрімко втрачає свої міжнародні позиції.

Отже: перше, Ізраїль досі займає змішану позицію у війні (безумовно підтримки “росії” немає, але підтримка України значно менша, ніж та, яку Ізраїлю було б вигідно здійснювати).

Друге , Ізраїль на початку війни ставив виключно на переговорний майданчик, проте виявився недостатньо “хитрим”, щоб обіграти Туреччину на цьому полі і недостатньо далекоглядним, як це зробив Макрон, який вніс Францію в післявоєнний порядок, як одну з головних опор перебудови світового порядку. (фактично Париж буде однією з головних столиць, що ділять гроші і вплив після війни, хоча починали Франція та Ізраїль з однієї і тієї ж переговорної точки.)

Трете , Ізраїль не пояснюючи, демонструє свою незадоволеність сучасним підходом України до Ізраїлю (причини невідомі, адже Київ погоджується майже на все, що каже Єрусалим, але між країнами склалася атмосфера дистанціювання).

Четверте , Ізраїль надає Україні досить цінну інформацію, проте не працює на попередження, сприяючи тим самим поширенню іранської загрози. Співпраця “росії” та Ірану не така небезпечна для України, скільки для Ізраїлю, оскільки замість дронів і ракет Іран отримує необхідні ресурси для боротьби з Ізраїлем.

Таким чином, ідея Ізраїлю “почекати, поки Іран всю свою зброю продасть “росії”” може обернутися тим, що пожежа нуклеарної загрози опуститься вже на Ізраїль, який так і не зайняв чіткої позиції, а продовжує метатися між допомогою Україні і лобіюванням переговорів та поступок “москві”.

П’яте , Ізраїль через 10 місяців війни знову повертається до старого порядку денного і знову з дивними кивками у бік “путіна(але занадто пізно, оскільки усі дивіденди від тролінгу “путіна” отримав Ердоган і Макрон).

Отже, внаслідок нинішньої зовнішньої політики Ізраїль після закінчення війни може опинитися “за бортом” нової політики світової безпеки, але сьогодні це дуже шкодить Україні, яка вчора ініціювала процес офіційного не визнання “росії”, як суб’єкта міжнародної політики.

 

Висновок.

  1. 1. Світ продовжує очищатись від ірраціональних елементів пропагандистської системи тоталітарних країн. Перший на це відреагував, “китай”, який почав лестити Україні, сьогодні це торкнулось кремлівської пропаганди, яка навряд чи зможе трансформуватись як китайська.
  2. Припускаємо, що “росії” частково вдалось, в своїх намірах реалізувати “переговорний трек” з США, затягнути в цей процес Ізраїль.
  3. Тим часом, Ізраїль демонструє свою недалекоглядність підігруючи зараз “москві”, сьогодні це шкодить Україні, оскільки відвертає увагу Вашингтону від підготовки Європи до переходу війни в нову фазу.
Перегляди:333
Центральний будинок офіцерів ЗСУ
Міжнародний Виставковий Центр
VVK-STUDIO (ютуб-канал для всіх)
Книжкові видання:
Марія БЕРЕЖНЮК. "Казки Марії". В ілюстраціях Олексія Карпенка     Олексій КАРПЕНКО "Холодна зброя". Ілюстрований довідник.
    Ігор ВІТИК “Українська повстанська армія ― гордість української нації. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави 1914-1944”     Ігор ВІТИК “На олтар боротьби. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави з 1944 року по наш час”