Не в обкладинці книги справа, а в тім, що криється в рядку…

 

Foto Tymkiv - 03

Тимків Василь народився 9 листопада 1959р. у гірському селі Маркова на Івано-Франківщині. Здобув дві вищі освіти – педагогічну (1982, м.Вінниця) та управлінську (1996, м.Київ). Диплом сертифікований університетом Північного Лондона, кандидат наук з державного управління (2009).

Батьки – Тимків Микола Васильович (1931-2001) та Тимків Катерина Іванівна (1938-2013) трудилися на себе та на колгосп: батько – столяром; мати – у ланці, ліжникаркою та у будівельній бригаді.

У 1982-90 роках працював на Київщині учителем, директором школи. З 1992 року на державній службі. У 2005-7 роках був керівником апарату Івано-Франківської облдержадміністрації, обирався депутатом обласної ради (2006-10).

Доцент кафедри публічного управління та адміністрування Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

У 2006 році обраний головою Івано-Франківської Ради обласної організації Українського товариства охорони пам’яток історії та культури.

Нагороджений Грамотою Верховної Ради України, Почесною грамотою міністерства культури і туризму України, лауреат премій ім. В.Б.Антоновича УТОПІК, ім. І. Вагилевича Івано-Франківської Ради ОО УТОПІК та обласної премії ім. В.Полєка в галузі краєзнавства.

З 2015 року – директор Івано-Франківської обласної філармонії імені Іри Маланюк.

 

Відеопублікації:

  1. Українці у світовій музичній культурі. Іра Маланюк
  2. москва-кремль: очі завидющі, руки загребущі
  3.  Розділити росію значно легше, ніж Україну
  4. Українська згуртованість: цікаві факти
  5. КАЛЕНДАР-КОЛОДАР та Свято Різдва

 

Статті:

  1. ІВАН ФРАНКО У МУЗИЦІ: УКРАЇНОЗНАВЧИЙ АСПЕКТ
  2. Передмова до «Словника музичних термінів» (автори: Василь Тимків, Олена Подручна; видання 2017 р.)
  3. Управлінські аспекти функціонування публічних бібліотек в умовах реформ
  4. АЛЬМАНАХ «РУСАЛКА ДНІСТРОВАЯ» ЯК ПАМ’ЯТКООХОРОННИЙ ТА КРАЄЗНАВЧИЙ ФЕНОМЕН
  5. ОХОРОНА КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ ПРИКАРПАТТЯ: РЕТРОСПЕКТИВА ТА ПЕРСПЕКТИВА

 

Перегляди:1,538
Центральний будинок офіцерів ЗСУ
Міжнародний Виставковий Центр
VVK-STUDIO (ютуб-канал для всіх)
Книжкові видання:
Марія БЕРЕЖНЮК. "Казки Марії". В ілюстраціях Олексія Карпенка     Олексій КАРПЕНКО "Холодна зброя". Ілюстрований довідник.
    Ігор ВІТИК “Українська повстанська армія ― гордість української нації. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави 1914-1944”     Ігор ВІТИК “На олтар боротьби. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави з 1944 року по наш час”