Не в обкладинці книги справа, а в тім, що криється в рядку…

І. Щодо воєнно-політичних відносин.

Україна – держава року. Україна – головний військовий партнер США. Символ завжди перевершує всіх, хто з нього користається, і примушує насправді сказати більше, ніж того вони б хотіли. З огляду на це найпевніший спосіб – це підхопити символ, і не вишукувати підводних течій. Сьогодні Україна символ незламності і свободи буквально для всіх країн світу.

 

Для розуміння. Символ завжди передбачає два плани, світ ідей та світ вражень. Україна забезпечила і те і те. Отже, наступає період часу, який вимагає вже від інших країн світу зробили подібне до того що зробила Україна.

 

Візит Президента України до Сполучених Штатів був вкрай важливим для України. І цей візит був максимально успішний. Це було ніщо інше, як символічне закріплення світового вироку “путінізму”.

Президент України показав, що впевнений у ситуації на фронті та зміг залишити на деякий час Київ, а також це чіткий сигнал, що це не останній візит до ключових столиць, де головним наративом відтепер стане:

“Більше допомоги Україні – коротша війна. Коротше війна – менше часу у трьох диктаторів”.

 

Довідково . Президент України після візиту до США, повертаючись додому, 22 грудня зустрівся із польським колегою Анджеєм Дудою.

Тепер намагатися відмовити в підтримці Україні можуть лише недалекі “трампісти”, які стають дедалі більш вираженою фрикуватою меншістю.

 

Довідково. Сенат затвердив Лінн Трейсі, як нового посла США в “росії”. Путінська маріонетка Ренд Пол був один з двох голосів у Сенаті проти., – “The National News”

 

Інформаційно. Трейсі неодноразово заявляла, що згодна з санкційним курсом Вашингтона щодо “москви” і підтримує подальше посилення санкцій.

Символізм: перша жінка на посаді амбасадорки США в “росії”; перша амбасадорка, з чутливим і не прихованим, за дипломатичними зворотами, природнім бажанням покарати “москву”.

 

Отже, це була одна з найпотужніших дипломатичних перемог. Одне з найбільш значущих та правильних рішень. США і особисто Джо Байден займуть визначне місце на сторінках історії України та світу.

Прокаженому “путінізму” і зокрема його автору “путіну”, залишається лише спостерігати за своїми суддями в Вашингтоні, оскільки на його промови, вже ніхто не звертає своєї уваги, навіть китайські ЗМІ. Все вирішено.

В контексті чергового символізму, зазначимо про наступне: є два типи російських солдат на території України – це ті, що вже лежать у трунах і ті, що лежатимуть у трунах. Колись так Джохар Дудаєв висловився про російських окупантів у Чечні. Тепер його слова застосовні до російських окупантів в Україні. І ось “ювілей” – 100 000.

“ Ювілей”, який справив не абияке позитивне враження на світову спільноту і українське суспільство зокрема. Коли на тлі цього інформаційного вибуху “стотисячного ювілею”, всі намагання “путіна” перекрити це своєю заявою, що його мобілізованим не страшні системи “Patriot”, перетворились на ще більшу дискредитацію останнього навіть в очах своєї зомбованої аудиторії.

 

 Довідково. Міністр оборони Великої Британії про війну в Україні: 1. “росія” не спромоглася досягти жодної зі своїх стратегічних цілей. 2. Ніхто з оперативних командирів не втримався на посаді. 3. Понад 100 тисяч убиті, ще більше поранені або дезертирували. 4. Тисячі одиниць бронетехніки знищено. 5. Хвалений “чорноморський флот” виявився флотилією берегової оборони.

 

У цій війні лише час відокремлює Україну від однозначної перемоги над ворогом. Вторгнувшись на територію суміжної держави, “росія” підписала собі та своїй армії вирок – світову ганьбу.

Між тим, на тлі зазначеного, “Джо Байден висловив бажання зустрітися з “путіним”, якщо “росія” дійсно виявить серйозну готовність до таких переговорів” (із заяви Джона Кірбі).

Зазначене можна порівняти з судовим процесом в момент коли на тлі доказаних обвинувачень суддя запитує, чи ж визнає вину обвинувачений, від відповіді якого залежить глибина вироку.

 

ІІ. Що стосується дій ворога та його союзників.

Про що може думати “путін”, дивлячись на овації Президенту України в Конгресі США, адже, “путін” завжди себе бачив у цій ролі, особливо враховуючи той факт, що у “путіна” – пріоритет “особистого” завжди був над усім – над політикою, над економікою тощо. Про яке визнання вини, може йти мова, коли “путін” вперше з початку свого військового вторгнення на територію України назвав “спецоперацію” війною?

Причому останнє викликало доволі жорстке обурення серед російського електорату, оскільки через таке визначення “спецоперації” “кремлівські органи” вже засудили кілька тисяч росіян, адже за задумом “кремля”: ““росія” ніколи війну не починала”.

 

Довідково . Пітерський муніципальний депутат Микита Юферєв звернувся до прокуратури та МВС з вимогою порушити проти “путіна” кримінальну справу через фейки про армію за те, що він назвав “спецоперацію” війною.

 

Все це вказує в якому розпачі зараз перебуває кремлівський тиран. Звичайно він готовий битись до останнього мобілізованого, але це вже нічого не змінює в його катастрофічній ситуації.

Яскравим таким підтвердженням є отриманні дані , що слідом за “посланням“федеральним зборам” та прес-конференцією “путін” скасував ще один захід, яким традиційно завершував рік – зустріч з російськими олігархами.

 

Інформаційно. Мається на увазі щорічна зустріч з представниками великого бізнесу, на яку до “кремля” з’їжджалися найбагатші росіяни, топ-менеджери всіх держкорпорацій.

 

Щоденно аналізуючи події навколо широкомасштабного вторгнення “росії”, сьогодні ми можемо впевнено заявити, що це не “путін” відмінив свою зустріч з олігархами – це олігархи відмінили свою зустріч з “путіним”.

Це другий вирок “путінізму”.

 

ІІІ.  Що стосується дій країн-союзників.

В цей час, країни G7 заявили, про свою готовність продовжувати покривати всі термінові фінансові потреби для України, США вводять цільові санкції проти ПВК “Вагнер(“Reuters”), а у Бундестазі заговорили про те, що слід за Вашингтоном поставити Україні німецькі системи “Patriot” (“Spiegel”).

На тлі чого, Міністр оборони України повідомив, що наступного року Україна отримуватиме озброєння щомісяця від: США, Німеччини, Франції, Словаччини, Чехії, Румунії та інших країн-партнерів.

 

Висновок.

  1. Символічно: на тлі періоду зимового сонцестояння, коли світловий день поступово буде продовжуватись, Україна твердо перемогла інформаційно-політичну та дипломатичну війну за світову політичну свідомість несучи світу світло.
  2. Відтепер світ починає виносити політичні вироки “путінському” мороку.
Перегляди:345
Центральний будинок офіцерів ЗСУ
Міжнародний Виставковий Центр
VVK-STUDIO (ютуб-канал для всіх)
Книжкові видання:
Марія БЕРЕЖНЮК. "Казки Марії". В ілюстраціях Олексія Карпенка     Олексій КАРПЕНКО "Холодна зброя". Ілюстрований довідник.
    Ігор ВІТИК “Українська повстанська армія ― гордість української нації. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави 1914-1944”     Ігор ВІТИК “На олтар боротьби. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави з 1944 року по наш час”