Не в обкладинці книги справа, а в тім, що криється в рядку…

І. Щодо воєнно-політичних відносин.

Сьогодні ми хочемо звернути свою увагу на кілька навколовоєнних подій, серед яких: 1. “Білоруське воїнство” записало епічну відповідь на звернення Збройних Сил України не вступати у війну, в якій особливо виділяються окремі моменти згадування так званої “генетичної пам’яті народів” та “толерантностіЄвропи.

Отже, робота кремлівського “філософа”-неофашиста “Дугіна”, який прибув минулого тижня до Мінська “створювати нову ідеологічну концепцію для білорусів” не пройшла без своїх наслідків. Водночас, ми можемо переконатись, що насправді нічого нового в цьому не має, лише дешевий повтор кремлівських наративів про теорію “триєдиного народу” та захист псевдо традиційних цінностей.

Довідково. Водночас, можливо ми все ж помилились і нове в кремлівській концепції агресії щось таки є, а саме – десатанітізація, як нова мета російської війни проти України. Зазначене ми винесли з нещодавньої промови головного кремлівського попа “гундяєва”, яку підхопили білоруськи попи, а “Дугін”, як головний “філософ” цього проекту її вже затвердив.

2 . “Кремль” вперто продовжує роздмухувати тематику “брудної бомби” в України. Де, імовірність того, що від цього терористичного проєкту “кремль” отримає політичні дивіденди, знаходиться в області негативних значень, оскільки кремль” своєю постійною і зухвалою брехнею вже давно вичерпав свій кредит довіри у світової спільноти.

Довідково . Після того, як “шойгу” не повірили про “брудну бомбу” на Заході, він зателефонував міністрами оборони Індії та “китаю” і розповів їм.

Разом з тим, судячи по брифінгам Пентагону, Держдепу та Білого Дому, Україну можливо, чекає новий етап ескалації. Оскільки неправдиві звинувачення в “брудній бомбі” вони розглядають саме, як привід для ескалації військового конфлікту.

В той же час, офіційні особи США зазначають, що наразі немає ознак того, що “росія” прийняла рішення про застосування хімічної, біологічної, ядерної зброї, або “брудної бомби”. Але є ознаки того, що “росія” доволі стрімко планує наступний більш ескалаційний крок.

Що це? В західному інформпрсторі, вже третій день поспіль, поки лунає тільки одна найбільш вірогідна версія: гребля чи дамба Каховської ГЕС.

Певним підтвердженням того, що росія” в особі “суровікіна” готує свій наступний більш ескалаційний крок є також широко освітлені в світі чисельні нові наративи китайського таблоїду, серед яких: 1. “росія” звинувачує Україну в планах використати “брудну бомбу”; 2. Україна звинувачує “росію” в планах використати “брудну бомбу”; 3. Україна, і “росія” можуть вже завтра використати “брудну бомбу” або ядерну зброю; 4. США все одно скільки українців загинуть, їм головне перемогти “росію”, навіть якщо буде використана ядерна зброя; 5. Німеччина та решта ЄС потрапили під вплив США; 6. Німцям та європейцям і Україні варто подбати про свої інтереси і швидко домовитися з “росією” про мир, інакше ядерна зброя…”

Таким чином, ми наразі спостерігаємо за спільним і узгодженим цільовим процесом, як “пекін” і “кремль” намагаються певним чином “легалізувати застосування ядерної зброї” проти України.

Сьогодні “кремль” заявляє про те, що розцінюватиме застосування “брудної бомби”, як акт ядерного тероризму, фактично кажучи про застосування тактичної ядерної зброї у відповідь на власну провокацію. Саме такий розвиток подій передбачає Лондон, Вашингтон і Європа.

І сьогодні, коли Пентагон, Білий Дім і Держдеп в один голос кажуть про новий етап ескалації, це означає, що Захід намагається достатньо ескалувати ситуацію, щоб відлякати “москву” від подібної тактики. Як це відбулось минулого разу, коли розмови про ядерний удар було припинено відразу після того, як Захід почав розглядати варіанти застосування протибункерних снарядів особисто проти “путіна”.

 

ІІ. Що стосується дій ворога та його союзників.

Абсолютно зрозуміло, що китайський і особливо російський диктатор передбачають зазначені дії з боку Заходу, саме тому, з одного боку вони підсилюють наратив “брудної бомби” через демонстративне скликання “путіним” оперативної наради “радбезу” (минулого разу після такого було введено військовий стан на тимчасово окупованих територіях), а з іншого навпаки взагалі знімають його з порядку денного, підсилаючи Президенту України Президента Гвінеї-Бісау з проханням сісти за стіл перемовин з “путіним”. Таку ж саму пропозицію перед цим зробив і папа римський Франциск.

Таким чином, ми фіксуємо факт, як “пекін” на тлі спроб з “легалізації застосування ядерної зброї”, силою намагається тиснути, як на Київ так і на “кремль” сісти за стіл прямих перемовин, які обом сторонам є вкрай неприйнятними та дискредитуючими.

Для України – це умиротворення агресора за рахунок поступок, а також дискредитація: внутрішня, бо Верховна Рада України 1 квітня визнала “росію” державою-терористом; зовнішня, адже 14 жовтня вже ПАРЕ визнала російський режим терористичним.

Для “кремля” перемовини з Києвом – це пряма демонстрація всім країнам світу, що “росія” тепер зовсім втратила свою міжнародну суб’єктність і є лише китайським придатком. Щоб хоч якось втримати свій статус, “кремлю” конче потрібні прямі перемовини виключно з Вашингтоном.

На додачу до цього також слід нагадати щодо появи так званої нової мети російської війни в Україні – “десатанізація”, яку саме зараз активно впроваджує Дугін і компанія російсько-білоруських попів першого ряду.

А також активність ватажка ПВК “Вагнерпригожина”, який вже окремо від “кремля” формує свої наративи, чим кидає виклик особисто “путіну”, якого “пригожин” фактично звинувачує в умиротворенні прихильників війни.

Таким чином, це є черговими доказами того, що сідати за стіл перемовин з офіційним Києвом, на сьогодні, “путіну”, як ніколи не вигідно.

Це вигідно тільки “пекіну”, який своїми діями ставить в стійло свого васала, який проявляє непослух, і сам тепер буде вирішувати, коли вести перемовини з Вашингтоном.

Також, серед позитивного слід відмітити те, як на фоні представлення Ізраїлем фактів використання іранських дронів в Україні, про що раніше заперечував офіційний Тегеран, в Ірані символічно ліквідували двох ватажків з “корпусу вартових Ісламської революції”, під кураторством яких забезпечувались ракетні атаки проти України за допомогою іранських дронів.

 

ІІІ. Що стосується дій країн-союзників.

Тим часом, до рішення ПАРЕ окремо приєднався ще Сенат Польщі, який теж визнав владу російської федерації терористичним режимом.

Зазначене рішення католицької Польщі є вкрай вчасним і важливим, оскільки це вибиває підґрунтя з під ніг Глави католицької церкви Франциска, який через падіння своїх рейтингів в цій країні, шукав шляхи їх повернення. Зазначене рішення, в саме цей проміжок часу, є нічим іншим, як прямим сигналом, особисто Франциску, що Польща йому не пробачає антиукраїнські висловлювання, тим паче зараз коли він закликає Київ сісти за стіл переговорів з кремлівським терористом.

 

ІV. Внутрішні суспільно-політичні події.

Тим часом, за словами Президента України, наша держава зараз перебуває – на початку шляху співпраці з Ізраїлем. А це означає про наближення реалізації суспільних надій щодо надання Україні     ізраїльської системи “Залізний купол”.

 

Висновок.

  1. Китай” значно активізувався: особисто “легалізує застосування ядерної зброї”, чим шантажує Україну, та тисне на “кремль” сісти за стіл перемовин з Києвом, чим остаточно вибити залишки імперських амбіцій у свого васала.
  2. В західному інформпрсторі, досі вважають, що Каховська ГЕС – це найбільший ризик та чинник наступної хвилі ескалації.
  3. Ватикан вкотре проявляє себе як і “росія” – васал “пекіна”, в той час, як Ізраїль почав проявляти все більшу проукраїнську політичну поміркованість.
Перегляди:333
Центральний будинок офіцерів ЗСУ
Міжнародна виставка “Зброя і безпека” (МВЦ)
VVK-STUDIO (ютуб-канал для всіх)
Книжкові видання:
"Народні казки про тварин". В ілюстраціях Олексія Карпенка     Велика розмальовка до "Український народних казок про тварин"     Марія БЕРЕЖНЮК. "Казки Марії". В ілюстраціях Олексія Карпенка     Василь ТИМКІВ, Олена ПОДРУЧНА "Словник музичних термінів"     Олексій КАРПЕНКО "Холодна зброя". Ілюстрований довідник.
    Ігор ВІТИК “Українська повстанська армія ― гордість української нації. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави 1914-1944”     Ігор ВІТИК “На олтар боротьби. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави з 1944 року по наш час”  
Пригоди Марка та Харка
Бурлескний роман.
Всі книжки про Марка та Харка в одній. Сміх та хороший настрій гарантовані
КЛУБ “М&Х”