Не в обкладинці книги справа, а в тім, що криється в рядку…
Для пошуку на сторінці використовуйте комбінацію клавіш Ctrl+F
Просто читайте
Натискайте
"Читальня-Книжкова полиця"
і просто скачуйте книги
у форматах
Pdf або Doc
Читайте і насолоджуйтесь)
baner-korekta-2019
Ігор Вітик – Україна у вирі боротьби за незалежність (історична публіцистика)
Василь Тимків – Тонкі аспекти державного управління
Роман МАТУЗКО – Московська імперія vs Українська держава
Олексій Карпенко – графіка: історична тематика

Книги у вільному доступі

(Можна копіювати, читати, поширювати))

Вадим КАРПЕНКО

Книги пригод Марка та Харка (від першої до останньої):

Вадим КАРПЕНКО "Пригоди Марка та Харка". Книга перша "Марко та Харко"
Твір, народжений з коміксу "Марко Пиріг, запорожець". Визначений Автором як "роман-жарт", фактично - це бурлескний роман, заряджений оптимізмом і наповнений гумором. Легкий шарж на наше повсякденне життя, що місцями змусить читача задуматись або й почухати потилицю, але в кінцевому результаті гарантовано підніме настрій. Головна ідея твору в тому, що друзів краще здобувати аніж втрачати, а негарази явище далеко не стале і непостійне, тож за будь-яких умов нам варто не втрачати здорового глузду, розважливості та впевненості, а ще не збиватися зі свого шляху і пам'ятати про кінцеву чи важливу на певному етапі нашого життя мету, яку ми самі ж собі й визначаємо. Перша книга "Пригод" тільки-но виводить головних персонажів на їхній, визначений Долею, життєвий шлях та занурює їх у те середовище, в якому ці молоді люди вже скоро почуватимуться досить впевнено, і яке спонукає їх до цікавих та незвичних, як для пересічної людини, пригод. Марко та Харко плавно змінять спокійне та розмірене життя гречкосіїв на бурхливе й непередбачуване - запорозьких козаків, яким з огляду на особисті якості - щирість, порядність, послідовність, мужність, здоровий глузд і здоровий гумор - старі й досвідчені козаки не раз доручатимуть важливі та не завжди безпечні доручення. Важливо! Книга про Марка та Харка настільки оптимістична, що в ній ніхто і ніколи не гине - навіть у запеклих сутичках з застосуванням холодної та вогнепальної зброї, а цього за сюжетом, що цілком відповідає авторському задуму, читачеві не бракуватиме. Готуйтеся зустріти море цікавих персонажів зі своїми неповторними характерами та звичками і хоч багато з них стоять на різних життєвих чи політичних позиціях, але в програші завжди - тільки відверті задрипанці (незалежно від їхніх позицій))) Вдалого скачування і приємного читання!
розмір: 966.5 KBІнші книги:

Книга не для всіх (18+):


Валерій ПОЛЯКОВ

Фентезі:


 

Владислав ТАРАНЮК

 

Лесь БУДІ-ЯНСЬКИЙ

Новели:

 

Іван МЕГЕЛА

Літературознавство:

 

Ігор ВІТИК

Українські визвольні змагання:

 

Микола КАРПЕНКО

Поезія, поетичні переклади:Тамара КОСТЕЦЬКА

 

Тимофій ЛАЗОРЕНКО


 

Юліанна ВІТИК

Перегляди:6,027

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Пригоди Марка та Харка
Бурлескний роман.
Всі книжки про Марка та Харка в одній. Сміх та хороший настрій гарантовані
Інші видання:
"Народні казки про тварин". В ілюстраціях Олексія Карпенка     Велика розмальовка до "Український народних казок про тварин"     Марія БЕРЕЖНЮК. "Казки Марії". В ілюстраціях Олексія Карпенка     Василь ТИМКІВ, Олена ПОДРУЧНА "Словник музичних термінів"     Олексій КАРПЕНКО "Холодна зброя". Ілюстрований довідник.
    Ігор ВІТИК “Українська повстанська армія ― гордість української нації. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави 1914-1944”     Ігор ВІТИК “На олтар боротьби. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави з 1944 року по наш час”