Не в обкладинці книги справа, а в тім, що криється в рядку…

І. Щодо воєнно -політичних відносин.

Після фактичної легітимізації світовою спільнотою подальших заходів (остання резолюція ГА ООН), що стало додатковим фундаментом, на якому далі буде будуватись світова оборонна допомога України (зброя, санкції, експортний контроль, ізоляція, відповідальність,) весь світ почав чітко кваліфікувати: “зло як зло – добро як добро”.

На сьогодні це дуже важливий елемент світової свідомості, який забезпечить подальше збереження єдності міжнародної проукраїнської коаліції.

 

Частковим але важливим епізодом, який засвідчує вищезазначене є свіже рішення Європарламенту щодо позбавлення Сербії фінансування та інвестицій доти, доки вона не запровадить антиросійські санкції.

Таким чином , Європа дає зрозуміти всім країнам, а тим паче тим, які мають політичні амбіції увійти до складу ЄС, якою на сьогодні являється сама Сербія, що більше не буде допомагати, поки вони остаточно не оберуть сторону “добра”.

Іншими словами, Європа , в ході свого самоочищення, проявляючи свою поміркованість, більше не бажає, щоб в майбутньому її сприймали як таку, яку можна дурити та “розводити на гроші”.

І це не тільки стосується таких країн як Сербія чи та ж Угорщина, це стосується навіть більш вагових та впливових держав та урядів, які входять навіть до складу “Великої сімки”, та визначають порядок денний для всього світу, як наприклад Італія, яка після перемоги ультраправих сил підірвала певну політичну довіру, як в Європі так і серед інших країн цивілізованого світу.

Тим часом, в самій Італії наступає черговий важливий період, коли новий парламент буде обирати президентів верхньої і нижньої палати та керівників комітетів. Після чого Президент Італії Маттарелла розпочне консультації щодо уряду. В контексті чого, вже є перші ознаки майбутніх небезпечних чинників через змагання за портфелі міністра фінансів, закордонних та внутрішніх справ.

Так, міністром внутрішніх справ хоче бути прокремлівський Сальвіні, але Маттарелла вже заявив, що готовий його заветувати. В той час, як міністром закордонних справ може стати Антоніо Таяні, це заступник найближчого друга “путіна” Берлусконі, а це небезпека для G7, ЄС та України зокрема, оскільки зовнішня політика Італії під його керівництвом навряд чи те, що потрібно для збереження європейської єдності, особливо в цю складну зиму.

Ситуація з портфелем міністра фінансів ще складніше, бо від того, хто ним буде, залежить довіра ринків до економіки, яка занурена в борги та стоїть на порозі рецесії. За цей портфель зараз змагаються всі партії та гілки правих сил.

 

ІІ. Що стосується дій ворога та його союзників.

Тим часом, так звані “хорошіє рускіє” Пономарьов, Гудков, Лук’янова та Фейгін анонсували створення “легітимного центру влади “росії” за кордоном”.

Зазначена кремлівська ініціатива направлена на промацування Заходу, оскільки в “кремлі”, чітко зрозуміли, що Європа кардинально змінилась, путінський режим відтепер – це терористи і з ними більше не ведуть перемовини. Тому і було прийнято рішення створити таку собі “альтернативну російську владу в екзилі”, чим перехопити ініціативу у Заходу, оскільки рано чи пізно, подібне треба буде реалізовувати.

Водночас, на даному етапі, в цьому проміжку часу це важливий чинник, оскільки він чітко вказує на те, що в “кремлі” спантеличені рішенням ПАРЕ, що путінський режим – це режим терористів та злочинців.

А тим часом, весь “китай” зараз перебуває у стані підвищеної готовності перед початком з’їзду комуністичної партії, який відбувається кожні п’ять років і починається в неділю.

 

Довідково . Китайські інтернет-цензори намагаються придушити буквально всі протестні інтернет-балачки в “пекіні”, – “New York Times”.

 

Цікаво, але майже в такому стані зараз перебуває Білорусь, де її самопроголошений псевдолідер “лукашенко” запровадив “декоративний” режим контртерористичної операції.

ІІІ. Що стосується дій країн-союзників.

В цей час, у Вашингтоні радник Президента США з Національної безпеки Джейк Салліван, представив світу нову Стратегію національної безпеки США, де як ми зазначали в попередніх висновках від 13 жовтня наративно прописано, що “китай” є ще більшим викликом для цивілізованого світу, аніж “росія”.

Разом з тим, Саліван чітко окреслює, що США розглядає агресію                                     “росії” з тим пріоритетом, на який вона заслуговує, як країна, яка самостійно пішла в найми до “китаю”.

Після чого, з виданн я “New York Times” ми отримали данні про те, що з новими заходами, що прописані в зазначеній новій Стратегії Президент США офіційно розпочав глобальну комплексну кампанію проти китайських технологій.

 

Довідково . Так, видання розповідає, що згідно зі звітами американської розвідки, “китай” використовував суперкомп’ютери та штучний інтелект для розробки стелс-систем і гіперзвукових систем озброєння, а також для спроби зламати найбільш зашифровані повідомлення уряду США.

 

Отже, можна сказати, що ймовірно ці зу силля Вашингтону будуть, не менше ніж ті, що американці робили проти радянської промисловості під час холодної війни, які набули обертів цього року, після 24 лютого, коли США почали випробовувати потужні економічні інструменти проти “росії”, як покарання за її вторгнення в Україну, і коли “китай” зламав бар’єри для свого технологічному розвитку, що довели до високої можливості китайського вторгнення на Тайвань.

 

ІV. Внутрішні суспільно-політичні події.

Серед всього іншого, а також на тлі того, що весь світ нарешті почав чітко кваліфікувати: “зло як зло і добро як добро”, вважаємо за необхідне зазначити про оприлюдненні думки відомого американського журналіста Девіда Ігнатіуса у виданні “The Washington Post”, який наголошує американцям, що українці перші показали світу, як сучасне світове зло приховується під маскою добра.

Саме тому, продовжує журналіст, українці сьогодні визначають ворога так: “це не “путін” – це “росія”.

Саме тому, українці одноголосно відкинули будь-яке тимчасове врегулювання. Саме тому, українці хочуть щоб Україна відвоювала всю свою територію, а “росія” остаточно програла.

 

Окремо щодо росіян: “Росіяни бояться демократії. Це те, чого ніколи не зрозуміють українці. Замість свободи обирають безпечний простір та гарячу їжу”, – зазначає Девід Ігнатіус.

 

В цьому контексті ми лише можемо від себе додати, що американці відчувають незмірне емоційне задоволення, спостерігаючи, як ми українці виборюємо свободу. Саме за це, вони готові нас підтримувати до нашої остаточної перемоги над російським агресором.

Слава Україні!

 

Висновок.

  1. Україна сьогодні в світі є символом цінностей в міжнародній політиці та маяком для демократій.
  2. США почали закривати джерело існування вісі світового зла, та готові покарати будь-кого, хто постачає зброю та боєприпаси “росії”.

3 . Нове терористичне угрупування під назвою “кремль” намагається замаскуватись під “альтернативну російську владу” та продовжує докладати зусиль для відволікання від реальності мобілізаційних та військових невдач.

Перегляди:430
Центральний будинок офіцерів ЗСУ
Міжнародний Виставковий Центр
VVK-STUDIO (ютуб-канал для всіх)
Книжкові видання:
Марія БЕРЕЖНЮК. "Казки Марії". В ілюстраціях Олексія Карпенка     Олексій КАРПЕНКО "Холодна зброя". Ілюстрований довідник.
    Ігор ВІТИК “Українська повстанська армія ― гордість української нації. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави 1914-1944”     Ігор ВІТИК “На олтар боротьби. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави з 1944 року по наш час”