Не в обкладинці книги справа, а в тім, що криється в рядку…

ОСНОВНІ ВИСНОВКИ з оцінювання суспільно-політичної обстановки за вересень

І. В рамках воєнно-політичних відносин.

Підсумовуючи події вересня, виокремлюємо такі головні чинники:

  1. Вихід російсько-української війни за межі кордонів України.

Де першим і чітким таким фактором стала російська диверсія на трубопроводах “північного потоку”, після якої “путін” продовжив свої ескалаційні діяння щоб змінити війну провокуючи більше гравців до неї долучитися.

В рамках чого, нагадуємо, що все це відбулось саме після зустрічі “путіна”

з “сі” та “патрушева” з “цзечі”.

  1. В своїх комунікаціях “росія” все більше викристалізовує як ворога колективний Захід під проводом США. Нещодавня промова “путіна” особливо примітна цим. При цьому, “москва” знову намагається відволікти увагу світу від “китаю” натягуючи на себе роль “лідера” у протистоянні між цивілізованим світом та автократами, а насправді більше граючи роль дуже низькоякісної “торпеди”.
  2. За період з 1 вересня до 1 жовтня “росія” не змогла продемонструвати мінімальні передумови можливого наступу на жодному з фронтів. Більше того, за місяць “росія” суттєво втратила захоплені території.

4 . Вперше в історії країна, яка втрачає контроль над окупованими територіями, оголошує їх своєю частиною. Надалі сили “росії” будуть лише падати, незважаючи на мобілізацію, що проводиться без елементів військової підготовки, що вже є нонсенсом.

5 . Україна перехоплює одне з найважливіших “військових перехресть”. Більше того, символічно, що на факт звільнення Лимана, який “путін” в своїх хворобливих фантазіях прийняв до складу федерації, “кремль” ніяк не реагує і навіть припинив свій ядерний шантаж.

А це між іншим очевидний “знак” для західних партнерів, які можуть бачити кремлівський блеф у всій своїй красі.

 

Washington Post: США не бачать натяків на те, що російське керівництво вирішило застосувати ядерну зброю в Україні, про це заявив міністр оборони США Ллойд Остін.

 

ІІ. В рамках дій країн-союзників.

На тлі зазначеного, вважаємо за необхідність розкрити кейс УкраїнаНАТО.

  • . Згідно зі спрощеною процедурою, Україна може вступити до НАТО в кращому варіанті протягом року. З цього випливає, що метою остаточного вступу є не нинішня війна з “росією”, а післявоєнний НОВИЙ світовий устрій.
  • . Подання заявки на вступ до НАТО скасовує кон’юнктуру “гарантій безпеки” поза військово-політичним альянсом, яку має зараз Україна, що на даному етапі військового протистояння є не вигідним для України.
  • . Схоже на те, що НАТО готувала кілька варіантів спічу і обрало емоційно “деескалаційний” за фактично “військово-ескалаційного”. Так, шанс застосування тактичної ядерної зброї одночасно було знижено і ГУР України, і розвідками США при тому, що рівень поставок західного озброєння буде збільшено і тому підтвердження новий військовий проект на 12 млрд доларів від Президента США Джо Байдена.
  • . Таким чином, виходить так, що до закінчення війни Україна буде “в особливому пріоритеті”, а після закінчення війни – і беззаперечної перемоги України – НАТО поповниться “першою армією Європи”. На додачу до цього, з 1 жовтня набрав чинності закон про ленд-ліз для України.

 

ІІ. В рамках дій ворога та його союзників.

 

В той же час, ми зафіксували небувалий новий сплеск активності китайсько-російської пропаганди. Вже більше ніж три місяці, як ми не фіксували такого щільного трафіку з їх боку. Наразі наративно виокремлюємо кілька напрямків, на яких зосереджена їх активність, а саме:

1 . Проти керівництва Збройних Сил України“росіян випустили з

оточення.”

  1. Проти керівництва України“зрадники, а подання заявки про вступ до НАТО – інфантильна самодіяльність.”
  2. Залякування українського населення“підвезли хімічну зброю.”
  3. Проти партнерів України““рашку” не виключили з Радбезу, Столтенберг нічого не сказав, знов занепокоєння.”

 

Все вище перелічене є елементом 3 китайсько-російської пропаганди.

Враховуючи нову хвилю її активності, розкриваємо основний кейс їх пропаганди, який направлений виключно на вільне суспільство, як українське так і західне. Отже:

  • . У межах власних кордонів автократи завжди вважають народ – головним ворогом влади. Звідси репресії, табори перевиховання, в‘язниці, обмеження свободи слова, вибору та громадських ініціатив.
  • . Вільне суспільство вони вважають одним з основних слабких чинників демократій. Що саме демократичні свободи та цінності призведуть до занепаду вільного світу і перетворенню його на авторитарний.
  • . Саме тому, (на прикладі “кремля”) як промови “путіна”, так і кремлівська дезінформація калібрується на різні категорії та верстви суспільства. Коли, одним розповідають про те, як дорого коштують енергоресурси через Україну. Іншим – про корумпованих політиків. Комусь – про гегемона США. Декому – про колоніалізм та килимові бомбардування.

Для кожного автократи мають свою “казку”, що на їх думку повинна зробити групу населення іншої країни їхнім союзником у війні та виконувати потрібні їм дії.

 

Довідково Звичайно вони помиляються. Але це не означає, що ми можемо ігнорувати таку тактику.

 

Таким чином, сьогоднішнє наше завдання – не сумніватися в керівництві України, Збройних Сил України та наших партнерів.

Оскільки, тільки “пекіну” та “москві” вигідно та потрібно, щоб ми відкрили внутрішній фронт боротьби один з одним та проти влади, і зовнішній фронт боротьби проти наших партнерів.

Кожен український високопосадовець та кожен лідер держави -партнера хоче нашої перемоги не менше ніж ми. Це єдиний вигідний для всіх нас варіант завершення цієї війни.

Перегляди:427
Центральний будинок офіцерів ЗСУ
Дрони для ЗСУ
Міжнародний Виставковий Центр
2014-2024: АТО ОЧИМА ВОЛОНТЕРА (світлини перших років війни)
VVK-STUDIO (ютуб-канал для всіх)
Книжкові видання:
Марія БЕРЕЖНЮК. "Казки Марії". В ілюстраціях Олексія Карпенка     Олексій КАРПЕНКО "Холодна зброя". Ілюстрований довідник.
    Ігор ВІТИК “Українська повстанська армія ― гордість української нації. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави 1914-1944”     Ігор ВІТИК “На олтар боротьби. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави з 1944 року по наш час”