Не в обкладинці книги справа, а в тім, що криється в рядку…

На тлі того, що 1 серпня в Косово вступають нові норми закону, за яким серби, які відвідують Косово повинні отримати тимчасове посвідчення особи під час перебування в Косово в партії Президента Сербії заговорили про “денацифікацію Балкан”.

Цитата Президента Олександра Вучича: “Мені все більше здається, що Сербія буде змушена почати денацифікацію Балкан. Я хотів би помилятися”.

В той же час, якщо згадати, що Сербія “дружня” до “росії”, а Косово прагне до ЄС та НАТО, то можна констатувати, що у Європі нібито назріває черговий військовий конфлікт: “цивілізація – варварство”, де на стороні варварства традиційно виступають країни, наближені до “москви”.

Проте, “москва” зараз ослаблена війною в Україні, а НАТО почало нарощувати свої сили у Європі – тому Белграду у цій ситуації взагалі мало чого світить.

Отже є підстави стверджувати, що “росія” навмисно підпалює Балкани.

Її основна мета – відволікти сили та засоби НАТО від війни в Україні. Їй навіть не шкода дружню Сербію, яку “москва” відверто підставляє.

Отже, “путін” пішов ва-банк. Але “кремль” себе явно переоцінює, оскільки вже ані порушення правил війни, ані нелюдська жорстокість, ані газовий шантаж, ані роздмухування багаття на Балканах їй не допоможуть. Це лише – агонія, яка ще триватиме певний час.

Підтвердженням зазначеного є те, що в західній пресі жодних новин про Косово немає. При всьому цьому німецька преса, яка завжди приділяє значну увагу Сербії та Косово через роль Олафа Шольца у врегулюванні конфлікту між двома країнами – також мовчить.

Отже наш висновок: поки краще не робити ніяких висновків та спостерігати. Оскільки ситуація все більше схожа на те, що “росія” сама роздуває істерику, щоб змусити Президента Сербії хоч якось відповісти на нові правила закону.

Німці та західна преса мовчать, значить ми поки приділяємо занадто велику увагу там, де не треба. Можливо, приділення уваги потрібно якраз ворогу, щоб перебільшити свої спроможності та посіяти в Косово паніку.

Перегляди:456
Центральний будинок офіцерів ЗСУ
Міжнародний Виставковий Центр
VVK-STUDIO (ютуб-канал для всіх)
Книжкові видання:
Марія БЕРЕЖНЮК. "Казки Марії". В ілюстраціях Олексія Карпенка     Олексій КАРПЕНКО "Холодна зброя". Ілюстрований довідник.
    Ігор ВІТИК “Українська повстанська армія ― гордість української нації. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави 1914-1944”     Ігор ВІТИК “На олтар боротьби. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави з 1944 року по наш час”