Не в обкладинці книги справа, а в тім, що криється в рядку…

0І. Щодо воєнно-політичних відносин.

“Ми не фінансуємося “росією”” – сьогодні це головний наратив правої коаліції в Італії після опублікування Вашингтоном розвідданих про те, що €300 млн, “кремль” з 2014 року відправив для італійських політиків та партій, що симпатизують “росії”. Сальвіні та Конті, які разом з Мелоні в коаліції отримали комфортну неофашистську парламентську більшість кричать сьогодні найгучніше.

 

Довідково. З травня лідер неофашистської партії “Ліга”, прихильник “путіна” Сальвіні разом із правим “Рухом 5 зірок” розпочали відкриту кампанію проти уряду Маріо Драгі та просували резолюцію в італійському парламенті щодо заборони поставок озброєння Україні. Сальвіні при цьому тільки вчора зняв футболку з портретом “путіна”, в якій він до цього демонстративно відвідував парламент.

 

Разом з ними в коаліції правоцентрист Берлусконі, одне з ліжок на віллі якого він назвав на честь свого почесного гостя – “путіна”.

Але сьогодні, на тлі путінського провалу в Україні вони почали верещати та активно впроваджувати італійському суспільству наратив про те, що вони “путіна” знати не знали. Цілком однозначно, що вірити їхнім словам – це наївність та інфантильність.

Тим більш, Маріо Драгі 15 вересня провів розмову з Ентоні Блінкеном, а міністр закордонних справ Ді Майо, який виступає за підтримку України у війні, підкреслив, що вони перебувають в постійному контакті з США для обміну інформацією, та окремо заявив про негайне проведення розслідування щодо фінансування правих сил Італії “кремлем”.

Принизливим буде для італійців, якщо виявиться, що вони повірили, довірилися тим, хто їсть з руки найбільшого лузера епохи та найкривавішого диктатора сторіччя.

Водночас, серед негативного, вимушені знову фіксувати окремі епізоди того, як український інформаційний простір раптово і доволі неочікувано почав підтримувати ультраправі рухи в Європі. Здавалося б, навіщо?

Зазначене підтверджує наші попередні висновки про те, що український інформаційний простір стрімко втрачає довіру, а також про те, що наративна антизахідна риторика в Україні тільки набирає свої обороти.

Італія могла б бути одним з лідерів ЄС, однією з найрозвиненіших країн на континенті, з високим рівнем життя людей та щастя, якби не “росія”. Зв’язки з “росією”, підтримка “москвою” корумпованих політиків, які діяли у власних інтересах, приниження “кремлем” місця Італії в ЄС, девальвували її цінність. Оскільки, “росія” завжди працює на те, щоб зробити партнера слабшим, щоб краще ним управляти.

Маріо Драгі вперше за багато років перетворив Рим на потужного європейського гравця: лідера по диверсифікації енергоресурсів, постійного учасника всіх найважливіших зустрічей, того, хто подає приклад, чий голос лунає та впливає.

І проголосувавши за “росію” сьогодні, італійці не просто втратять висоту, на яку підняв Італію Драгі, а впадуть ще нижче. Туди, звідки підніматися доведеться довго, важко, і скоріш за все вже наступному поколінню, що не вдячними словами згадуватиме тих, хто змусив Італію своїм бездарним вибором впасти настільки низько.

Таким чином, на передодні позачергових парламентських виборів, які відбудуться 25 вересня, через відставку Маріо Драгі та прийняттям рішення Президента Італії Серджо Маттарелли розпустити ультраправий і антиукраїнський парламент Італії, Маріо Драгі сьогодні отримує вагомий важіль впливу на ультраправі сили, щоб спробувати розвінчати їх в очах італійського суспільства.

В той же час, останні результати опитування італійського виборця продемонстрували лідерство саме неофашистських та ультраправих рухів.

 

ІІ. Що стосується дій ворога та його союзників.

Тим часом, “кремль” прочесавши в’язниці та колонії, звідки почали забирати до ПВК навіть ґвалтівників та канібалів, прийняв рішення вивести останніх боєздатних бійців із Сирії, де російська армія понад сім років утримувала режим Башара Асада.

Водночас, щоб повернути з’єднання із Сирії, “росія” вимушена вести переговори з Туреччиною, яка контролює дві третини території країни, хоча ще 9 років тому ледве утримувала одну п’яту.

Туреччина звичайно погодилася, за умови, якщо “кремль” забуде про Південний Кавказ. В той же час, аналізуючи останні тік-токерські зйомки “кадирова”, все більше схоже на те, що мова також йшла і про Північний.

 

Довідково. Процес виведення угруповання, яке на 2018 рік налічувало 63 тисячі осіб, розпочався ще в травні. Залишаючи авіабази, “росія” передавала їх іранським терористам “Корпусу вартових ісламської революції” та ліванській терористичній організації “Хезболла”.

 

Таким чином, “путін” йде ва-банк, але тільки ще більше затягує петлю на своїй шиї, оскільки війну в Україні він не виграє, а як підказує досвід, Туреччина його “кине” при першій слушній нагоді.

Саме тому, “сі” розчарований “путіним”. Саме тому, китайський лідер не прийшов на протокольну вечерю саміту ШОС, де Реджеп Ердоган сидів на чолі столу.

В той же час, пропагандисти “кремля” спробували презентувати позицію “китаю” як “союзницьку” і “проривну”, хоча насправді на саміті ШОС відбулися 3 важливі поворотні кейси:

 

  1. “Пекін” категорично відмовився від надання “росії” військової, технічної та економічної допомоги;
  2. “Китай” просунув свою формулу взаємовідносин з “росією”: для “китаю” – майже безкоштовні нафта і газ, а для “росії” – умовний ринок збуту, як форма ілюзії показати, що “росії” не страшна європейська ізоляція.
  3. І третій, самий головний кейс: кардинально змінилася географія азіатського впливу. Так у рамках ШОС фактично було проголошено, що “росія” стає “сировинним придатком великої землі”, а геополітику Азії координуватимуть відтепер “китай” та Туреччина. Обидві країни будуть пережовувати зони впливу “росії”: Туреччина почне з Вірменії; “китай” – з Казахстану.

 

Д овідково. З цікавого: “лукашенка” не було названо серед “союзників”. “Кіма” визнали, а “лукашенка” ні, тому він скористався хоч якоюсь можливістю і почав займатися жебрацтвом – спочатку у “сі”, а потім у Ердогана.

 

Черговим підтвердженням того, що на “росії” “китай” буде ставити хрест, є, як це не дивно, заява головного попа Ватикану Франциска про те, що він вже виявляється підтримує надання Україні зброї. Раніше папа римський Франциск відверто транслював прокремлівську риторику про “гавкіт НАТО” на кордонах з “росією”, висловив співчуття щодо смерті фашистки Дугіної, та говорив інші недвозначні промови, з яких випливала його аморальна позиція щодо війни проти України.

В сьогоднішньому папському наративі важлива лише одна деталь, оскільки виявляється Франциск був в триденній подорожі до Казахстану, яка дивним чином співпала з приїздом китайського диктатора. При цьому, варто зауважити, що до цього папа римський Франциск анонсував свій приїзд до Києва, але у зв’язку з хворобою вибачався перед Президентом України.

Таким чином, можна припустити, що в Казахстані Франциск отримав певну інформацію або вказівку, яка змусила його раптово змінити наративи щодо України.

В рамках зазначеного прогнозуємо, що в найближчій перспективі ми почуємо численні промови Франциска на підтримку України, яка за своєю щирістю нічим не буде відрізнятись від сьогоднішніх промов італійських лідерів неофашистського руху про те, що вони не знайомі з “путіним”. Цілком однозначно, що відтепер вірити словам ватиканського попа будуть тільки наївні та інфантильні, особливо після того, як він фактично обманув Президента України.

 

ІІІ. Що стосується дій країн -союзників.

Тим часом, США методично продовжують знищувати фінансово-економічну систему “росії”, вирішили покінчити з російською платіжною системою “Мир”, яка залишається останнім легальним способом розплатитися за кордоном для російських громадян після відходу “Visa” та “Mastercard”.

 

І V. Внутрішні суспільно-політичні події.

Одночасно з цим, в Україні, компанію Коломойського позбавили права на експлуатацію аеропорту у Дніпрі. Зазначене певним чином віддзеркалює політичні маневри, на кшталт тих, які проводять країни колективного Заходу коли маневрують в ескалаційному кейсі.

 

Висновок.

  1. Проукраїнський рух Італії на чолі з Президентом Серджо Маттарелли та Маріо Драгі отримали всі важелі впливу на лідерів антиукраїнської коаліції.
  2. Китай” змінює тактику щодо України, оскільки зрозумів, що військовим шляхом Україну не перемогти. Цілком ймовірно що наступний крок до упокорення України з боку “китаю” буде політично-корупційний. А це її слабка ланка.
Перегляди:349
Центральний будинок офіцерів ЗСУ
Міжнародна виставка “Зброя і безпека” (МВЦ)
VVK-STUDIO (ютуб-канал для всіх)
Книжкові видання:
"Народні казки про тварин". В ілюстраціях Олексія Карпенка     Велика розмальовка до "Український народних казок про тварин"     Марія БЕРЕЖНЮК. "Казки Марії". В ілюстраціях Олексія Карпенка     Василь ТИМКІВ, Олена ПОДРУЧНА "Словник музичних термінів"     Олексій КАРПЕНКО "Холодна зброя". Ілюстрований довідник.
    Ігор ВІТИК “Українська повстанська армія ― гордість української нації. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави 1914-1944”     Ігор ВІТИК “На олтар боротьби. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави з 1944 року по наш час”  
Пригоди Марка та Харка
Бурлескний роман.
Всі книжки про Марка та Харка в одній. Сміх та хороший настрій гарантовані
КЛУБ “М&Х”