Не в обкладинці книги справа, а в тім, що криється в рядку…
Для пошуку на сторінці використовуйте комбінацію клавіш Ctrl+F
Просто читайте
Натискайте
на цей банер
і просто скачуйте книги
у форматах
Pdf або Doc
baner-korekta-2019 Читайте і насолоджуйтесь)
Сергій КОРНЯ – система морально-психологічного забезпечення ЗСУ
Сергій КОРНЯ
Volodymyr V. KRAVCHENKO – La situación en Ucrania/The situation in Ukraine
Володимир Кравченко
Вадим КАРПЕНКО – управління, комунікація та інформаційна безпека
Руслан ТКАЧУК – Аналітичні статті
Ігор ВІТИК – Україна у вирі боротьби за незалежність (історична публіцистика)
Василь ТИМКІВ – Тонкі аспекти державного управління
 Василь Тимків
Роман МАТУЗКО – Московська імперія vs Українська держава
Роман МАТУЗКО-1
Василь ШВИДКИЙ – погляд в історію
Олексій КАРПЕНКО – графіка: історична тематика
Андрій МУЗИЧЕНКО (АНЖИ) – художні роботи
Андрій Музиченко
Олексій ПАЛІЙ – рекламна фотографія
Олексій ПАЛІЙ
Олег ТИМОШЕНКО – тероборона у фотографіях
Олег ТИМОШЕНКО
Лідія БУЦЬКА – Війна! (поезії)
Лідія БУЦЬКА
Лідія ХАУСТОВА – Слов’янськ. Поезія війни
Лідія ХАУСТОВА
Владислав ТАРАНЮК – оповідання, сценарії
Твори Віктора ВАСИЛЬЧУКА

Знову чути з телеекранів: «інформаційну війну Росії ми обовʼязково програємо».- ???!!
Політологам, які дозволяють собі подібні висловлювання, варто змінити роботу, або ж ними має зацікавитися СБУ з огляду на очевидний факт спроби деморалізації української громадськості та поширення капітулянтських настроїв в умовах фактичних військових дій.

Насправді сьогодні інформаційну війну з Росією Україна виграє, оскільки те, що Росія бреше на всіх рівнях своєї інформаційної діяльності знає увесь світ і говориться про це відкрито не тільки у ЗМІ, але й на міжнародних самітах. Ця немаленька перемога стала можливою завдяки роботі українських та зарубіжних журналістів, окремих українських політиків та дипломатів, які кваліфіковано попрацювали на рівні низки міжнародних структур, підтримці української діаспори у різних країнах світу, активності та зорганізованості українського суспільства, активній позиції окремих громадян різного статусу та різного рівня впливу, що мають дружні, довірчі звʼязки з колегами за кордоном. На жаль, відзначаємо слабку діяльність на цьому напрямку – як і на багатьох інших – значною мірою неповоротких, скорумпованих та наперед проданих ворогу державних структур. Інформаційна робота на державному рівні здійснюється вкрай погано. Час декому братися за розум, а декому наводити лад (стосується рівною мірою багатьох відповідальних осіб і законодавчої, і виконавчої влади).

Інша справа, якщо ми говоримо про інформаційну експансію на територію самої РФ з метою розʼяснювальної роботи серед росіян – тут ітиметься про справжню інформаційну спецоперацію, яка має здійснюватися планово та централізовано. Якщо у держави і тут руки не дійдуть, необхідний принаймні серйозний спонсор та не менш серйозний і фаховий координаційний центр. При чому основні заходи мають здійснюватися у площині цілковито нормальної і легальної діяльності, що не стосується всякого роду таємних операцій.

Так, РФ має потужні інформаційні ресурси, які контролюються та фінансуються державою. Україна протиставляє цьому надзвичайну активність громадян, національну єдність та національну гордість українців1* і (Увага!) міжнародні інформаційні канали – про це наші, загартовані ще радянською риторикою «експерти» та «політологи» навіть не здогадуються.
Отже, поки що ми здобуваємо перемогу і на зовнішньому і на внутрішньому рівні. Просто, нарощуючи інформаційну діяльність всередині, України можна справді радикально мінімізувати підстави для зовнішньогог втручання і значно полегшити роботу правоохоронних органів та контррозвідувальних структур – найперше слід чітко розмежувати поняття «свобода слова» та «шкідлива інформація маніпулятивного характеру», а для професіоналів-ораторів – провести ревізію у власних мізках щодо наявності закладених туди тверджень-кліше, які не мають нічого спільного з реальністю.

Для тих хто не зрозумів пояснюємо: перемагає, не той, хто більше стріляв. А той, хто отримав бажаний результат. Наша інформаційна перемога дала час новій українській владі зосередитися та, як мінімум, успішно провести президентські вибори.

Невірам та ледарям радимо переглянути хоча б ось цю, зроблену громадянами європейських країн на підтримку своїх українськиї друзів, сторінку у facebook:
Solidarity with Ukraine – Europe is not silent

1* Прошу занотувати стосовно кліше «національна ідея не спрацювала» ))

Перегляди:3,929

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Центральний будинок офіцерів ЗСУ
Міжнародна виставка “Зброя і безпека” (МВЦ)
VVK-STUDIO (ютуб-канал для всіх)
Книжкові видання:
"Народні казки про тварин". В ілюстраціях Олексія Карпенка     Велика розмальовка до "Український народних казок про тварин"     Марія БЕРЕЖНЮК. "Казки Марії". В ілюстраціях Олексія Карпенка     Василь ТИМКІВ, Олена ПОДРУЧНА "Словник музичних термінів"     Олексій КАРПЕНКО "Холодна зброя". Ілюстрований довідник.
    Ігор ВІТИК “Українська повстанська армія ― гордість української нації. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави 1914-1944”     Ігор ВІТИК “На олтар боротьби. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави з 1944 року по наш час”  
Пригоди Марка та Харка
Бурлескний роман.
Всі книжки про Марка та Харка в одній. Сміх та хороший настрій гарантовані
КЛУБ “М&Х”