Не в обкладинці книги справа, а в тім, що криється в рядку…
Для пошуку на сторінці використовуйте комбінацію клавіш Ctrl+F
Просто читайте
Натискайте
на цей банер
і просто скачуйте книги
у форматах
Pdf або Doc
baner-korekta-2019 Читайте і насолоджуйтесь)
Сергій КОРНЯ – система морально-психологічного забезпечення ЗСУ
Сергій КОРНЯ
Volodymyr V. KRAVCHENKO – La situación en Ucrania/The situation in Ukraine
Володимир Кравченко
Вадим КАРПЕНКО – управління, комунікація та інформаційна безпека
Руслан ТКАЧУК – Аналітичні статті
Ігор ВІТИК – Україна у вирі боротьби за незалежність (історична публіцистика)
Василь ТИМКІВ – Тонкі аспекти державного управління
 Василь Тимків
Роман МАТУЗКО – Московська імперія vs Українська держава
Роман МАТУЗКО-1
Василь ШВИДКИЙ – погляд в історію
Олексій КАРПЕНКО – графіка: історична тематика
Андрій МУЗИЧЕНКО (АНЖИ) – художні роботи
Андрій Музиченко
Олексій ПАЛІЙ – рекламна фотографія
Олексій ПАЛІЙ
Олег ТИМОШЕНКО – тероборона у фотографіях
Олег ТИМОШЕНКО
Лідія БУЦЬКА – Війна! (поезії)
Лідія БУЦЬКА
Лідія ХАУСТОВА – Слов’янськ. Поезія війни
Лідія ХАУСТОВА
Владислав ТАРАНЮК – оповідання, сценарії
Твори Віктора ВАСИЛЬЧУКА

Найбільші дурниці, які ми можемо зараз зробити – це впровадити другу державну мову і розпочати процес федералізації. Самі ці кроки будуть кроками до прірви – а всяким імперіалістам з відомої сусідньої держави тільки цього й потрібно.
Сьогодні, в умовах російської окупації українських територій, турбує заповзятість з якою “поважні” політологи один поперед одним демонструють своє вміння спілкуватися російською (наче хтось у такому вмінні сумнівається)). Головне знову залунали гасла про потреби знати “ВЕЛИКИЙ русский” (не хочеться називати прізвища, оскільки тенденція має вірусний характер) – а тут маємо неприховану пропаганду “надувних” цінностей теперішнього агресора. Епітет ВЕЛИКИЙ в засосуванні до будь-якої мови під час політичних дебатів цілковито недоречний, оскільки від нього тхне чи то шовінізмом чи то нацизмом. Гадаю пора з цим закінчувати і пояснити нарешті людям, що у світі багато прекрасних мов і вивищувати поміж ними одну лише на підставі того, що це чиясь рідна мова, або ще гірше, мова сильного сусіда (та ще й агресора!) – глупство. Час знищувати у нашій свідомості і цей імперський міф. Всі мови – великі і прекрасні, а хто не вірить, запитайте лінгвістів))
Взагалі, в умовах такого натиску на нашу елементарну самоповагу і національну єдність треба вміти тримати позиції, а не виправдовуватися перед тими, хто нас систематично то залякує, то “розводить”. Слабаків не любить ніхто і ніде.
І ще: визнаймо нарешті чесно, що у нас ідеться не про повагу до російської, а про неповагу до української. Може тоді швидше розберемося з такими простими речами як різниця між державною мовою і мовами, якими спілкуються громадяни за власним вибором.

Коментарі з Фейсбуку:

Angela Savchenko
і я про це постійно говорю, пишу, пояснюю. але якщо такий тупий політикум і влада. Це питання спливло навіть на старті передвиборчої кампанії Лесі Оробець. хтось запитав, що буде з російськомовними. аж покоробило, і стало так неприємно, коли вона перейшла на російську. якщо навіть молоді політики на це запопадливо реагують, тоді що робимо…

Sergiy Yepishev
А если на нас нападут марсиане, мы что должны вписывать в конституцию еще марсианский язык? И вообще. Что за такая тупость в вопросе русского языка. Любой желающий и говорящий на русском языке как говорил, так и говорит на русском языке. Сколько можно слушать политиков-спекулянтов по этому вопросу? Их давно пора посылать по-русски именно туда, куда характеризует известное русское слово их трех букв. А на счет военных действий. Любые такие действия прежде всего начинает страна-агрессор, когда у нее начинает подыхать экономика. Ей надо отвлечь людей от своих внутренних проблем. И кто бы не руководил в этот момент страной-агрессором, страна, согласно историческим событиям прошлого, идет к развалу.

Перегляди:3,859

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Центральний будинок офіцерів ЗСУ
Міжнародний Виставковий Центр
VVK-STUDIO (ютуб-канал для всіх)
Книжкові видання:
Марія БЕРЕЖНЮК. "Казки Марії". В ілюстраціях Олексія Карпенка     Олексій КАРПЕНКО "Холодна зброя". Ілюстрований довідник.
    Ігор ВІТИК “Українська повстанська армія ― гордість української нації. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави 1914-1944”     Ігор ВІТИК “На олтар боротьби. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави з 1944 року по наш час”