Не в обкладинці книги справа, а в тім, що криється в рядку…
Для пошуку на сторінці використовуйте комбінацію клавіш Ctrl+F
Просто читайте
Натискайте
на цей банер
і просто скачуйте книги
у форматах
Pdf або Doc
baner-korekta-2019 Читайте і насолоджуйтесь)
Сергій КОРНЯ – система морально-психологічного забезпечення ЗСУ
Сергій КОРНЯ
Volodymyr V. KRAVCHENKO – La situación en Ucrania/The situation in Ukraine
Володимир Кравченко
Вадим КАРПЕНКО – управління, комунікація та інформаційна безпека
Руслан ТКАЧУК – Аналітичні статті
Ігор ВІТИК – Україна у вирі боротьби за незалежність (історична публіцистика)
Василь ТИМКІВ – Тонкі аспекти державного управління
 Василь Тимків
Роман МАТУЗКО – Московська імперія vs Українська держава
Роман МАТУЗКО-1
Василь ШВИДКИЙ – погляд в історію
Олексій КАРПЕНКО – графіка: історична тематика
Андрій МУЗИЧЕНКО (АНЖИ) – художні роботи
Андрій Музиченко
Олексій ПАЛІЙ – рекламна фотографія
Олексій ПАЛІЙ
Олег ТИМОШЕНКО – тероборона у фотографіях
Олег ТИМОШЕНКО
Лідія БУЦЬКА – Війна! (поезії)
Лідія БУЦЬКА
Лідія ХАУСТОВА – Слов’янськ. Поезія війни
Лідія ХАУСТОВА
Владислав ТАРАНЮК – оповідання, сценарії
Твори Віктора ВАСИЛЬЧУКА

ВНЗ України. Професіоналізм не має значення?

Липень. Абітурієнти вистоюють черги, щоб здати документи до омріяних чи випадково обраних (за вартістю навчання чи зогляду на які суб’єктивні фактори – знайомства, територіальне розташування тощо) вищих навчальних закладів. Студенти відпочивають або працюють, чи то пак, відпрацьовують потрачені на навчання гроші. Ті, хто вже скуштував студентського життя і хоче ще – здають документи до магістратури (ті самі довідки, черги). Дехто, з огляду на активну організаційно-правову діяльність нашої влади, змушений витрачати час ще й на протестні акції – маю на увазі саме тих, хто змушений, оскільки не байдужий, а не тих, хто робить на цьому карʼєру чи заробляє «срібняки». Довелося цього року згаяти час на протестну справу і студентам Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв. Їхню академію збираються приєднати до навчального закладу, знаного в народі як «інститут Поплавського».

Все б нічого, адже обидва заклади мають відношення до сфери культури, що визначено вже їхніми назвами, проте… Ці ж обидва заклади входять до рейтингу 200 накращих ВНЗ України, визначеного засобами масової інформації. Причому той, який приєднують, на значно вищому щаблі за той, до якого приєднують. Нонсенс?

Хтозна. Справа цілком може полягати у суто майновому питанні – адже згадана Академія знаходиться на території Києво-Печерської Лаври і галас з приводу її виселення на користь церковних очільників ущух лише нещодавно. Схильна до торгівлі національними надбаннями теперішня влада аж надто прагне догодити Православній церкві Московського патріархату (якому свого часу й була передана Лавра). І нічого дивного, що Московського, а не Київського. Адже більшість киян її не обирали.

Перегляди:3,674

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Центральний будинок офіцерів ЗСУ
Міжнародний Виставковий Центр
VVK-STUDIO (ютуб-канал для всіх)
Книжкові видання:
Марія БЕРЕЖНЮК. "Казки Марії". В ілюстраціях Олексія Карпенка     Олексій КАРПЕНКО "Холодна зброя". Ілюстрований довідник.
    Ігор ВІТИК “Українська повстанська армія ― гордість української нації. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави 1914-1944”     Ігор ВІТИК “На олтар боротьби. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави з 1944 року по наш час”