Не в обкладинці книги справа, а в тім, що криється в рядку…

І. Щодо воєнно-політичних відносин.

Вся увага Європи сьогодні прикута до парламентських виборів в Швеції. Раніше ми вже більш детально розкривали питання важливості результатів цих виборів для України, окремо відмічаючи дестабілізуючий розквіт ультраправих сил в цій країні, які в разі своєї перемоги та в майбутньому союзі з італійськими неофашистами можуть з новою тіньовою силою сколихнути всю Європу.

Отже, станом на зараз ситуація хоч і не критична, але складається поки не на користь нашої перемоги як в форматі російсько-української війни так і в форматі світового протистояння автократій проти демократій.

 

Довідково. Чотирипартійна ультраправа група, включаючи Шведських демократів, отримала 176 місця з 349. Лівоцентристський блок Соціалдемократів, Лівої партії, Центристської партії та Зелених отримав 173 місць відповідно.

 

Тож, як і прогнозувалось, неофашистські сили Італії вже радіють від, хоч і не значної, але перемоги своїх однодумців в Швеції, що підтверджує їхні наміри створювати спільні політичні проєкти в майбутньому, які однозначно будуть направлені проти України, оскільки саме ультраправий рух є козирною європейською картою для “кремля”.

Більш того, саме це ми мали на увазі, коли неодноразово зазначали про те, що Україна стрімко втрачає свої можливості, не розвиваючи з Європою нові культурно-мистецькі та політичні проєкти (програми) та будує свою комунікацію з Європою виключно на основі постачання зброї.

Цілком ймовірно, що якщо до майбутнього союзу неофашистських сил Італії та Швеції ще долучаться ультраправі Франції, цей рух, за фінансової підтримки того ж “китаю”, отримає свою політичну антиукраїнську масштабність, коли розповідати про те, як Україна боронила Європу від “бучанського м’ясника” буде дипломатично не пристойно.

Саме тому, щоб убезпечити Європу від нової хвилі неофашизму Президент Франції, який як ніхто інший розуміє крихкість політичної ситуації, оскільки не має своєї парламентської більшості саме через ультраправий рух, ініціював створення “Європейського політичного співтовариства”, що має об’єднати демократичні європейські нації, які дотримуються основних цінностей. За словами Еманнуеля Макрона зазначене співтовариство має якщо не зупинити, то хоча б втримати суспільно-політичну обстановку в умовному балансі сил.

Тож, на 6 жовтня вже заплановано засновницьку зустріч Співтовариства у Празі, куди будуть запрошені лідери ЄС, України, Великобританії, Норвегії, Швейцарії, країн Західних Балкан та, можливо, навіть Туреччини.

 

Довідково . Дипломати Франції повідомляють, що Ердогана, швидше за все, буде запрошено, оскільки він відіграв важливу роль у зернових переговорах. Чи буде запрошено Вірменію та Азербайджан поки не відомо.

 

Таким чином, ми вважаємо що це чи не остання можливість для України представити себе як політичну, культурно-історичну та високодуховну націю на основі якої, як неодноразово зазначав Канцлер Німеччини Олаф Шольц, потрібно створити нову Концепцію нових європейських цінностей.

Отже, “Європейське політичне співтовариство” набуває форм та 6 жовтня може стати офіційною датою його народження.

 

ІІ. Що стосується дій ворога та його союзників.

Тим часом, так звана російська “ЦВК” заявила про перемогу “єдиної росії” на “виборах” у всіх регіонах. В результаті чого, дочекавшись потрібних для себе результатів китайський диктатор дав своє погодження на зустріч з “путіним”.

 

Довідково . До цього “сі” прямим текстом зазначав, що зустріч відбудеться за результатами виборів. Попередньо відомо, що китайський диктатор вирушає до Центральної Азії, де і планує зустрітися з “путіним. В рамках зазначеної поїздки “сі” має відвідати також Казахстан.

 

Варто зазначити, що ц я поїздка показує, наскільки “сі” впевнений у своїй владі в “китаї” і наскільки небезпечною стала глобальна ситуація: конфронтація “росії” із Заходом через Україну, кризу через Тайвань і світову економіку, що стрімко занепадає.

Таким чином, прогнозовано, що після зустрічі “сі” з “путіним” у останнього з’являться нові важелі для утримання свого військового провалу на території України. Цілком можливо, що один з таких важелів є путінський наказ олігархам самостійно створювати приватні військові компанії для посилення збройної агресії проти України та “нового етапу” війни.

Зазначене підтверджує, що “кремль” дійсно побоюється проводити загальну мобілізацію, але й також те, що “путін” отримав сили, щоб наказувати це робити олігархам, які абсолютно точно перебувають у сум’ятті, особливо після ганебного відступу російсько-окупаційних військ.

 

Довідково. У незграбній спробі зберегти обличчя, Міністерство оборони “росії” заявило, що відведення військ з Ізюму та інших районів Харківської області було спрямоване на зміцнення російських сил у сусідній Донецькій області на півдні.

 

Більш того, н а знак потенційного розколу в російському керівництві “кадиров”, який підтримує “кремль”, заявив, що відступ з Харківської області став результатом прорахунків російського військового керівництва.

Цілком однозначно, що такі сили “путіну” дає ніхто інший як китайський диктатор, який напередодні майбутнього з’їзду комуністичної партії “китаю” активізувався, щоб знову бути “освяченим” як голова Народної Республіки на третій п’ятирічний термін.

На тлі зазначеного американська розвідка (через “Intelligence Online”) почала поширювати інформацію, що “пекін” зараз розробляє план “Ендшпіля” для Тайваню на кінець нового п’ятирічного терміну. Зазначене опосередковано підтверджується заявами окремих членів “КПК” про те, що відхід “сі” з політики через п’ять років має покласти край самоврядуванню Тайваню та його возз’єднанню з “китаєм”.

 

Довідково . За словами американської розвідки зазначений план має назву яка приблизно перекладається як “Кінець гри”.

 

Отже ми фіксуємо всі ознаки того, що з середини жовтня буде чергова хвиля ескалації конфлікту.

 

ІІІ. Що стосується дій країн -союзників.

Тим часом, на тлі нещодавньої дискредитації Президента США саме українськими ЗМІ, консервативні групи Конгресу США раптово почали закликати решту законодавців проголосувати “проти” додаткової допомоги Україні.

 

Довідково . 9 вересня Білий дім оголосив, що запитуватиме додаткові $13,7 млрд. на допомогу Україні. Конгрес вже схвалив два пакети додаткового фінансування – на $13,6 млрд у березні та $40 млрд у травні.

Разом з тим, консервативні групи, включаючи “Heritage Action” та “Concerned Veterans for America”, скористалися інформаційним шумом навколо організації прямих переговорів між “росією” та Україною швидко закликали законодавців відхилити прохання про додаткову допомогу.

 

Це підтверджує всі наші попередні висновки двомісячної давності про те, що український інформаційний простір розірвано і він своїми прямими діями працює на ворога. Більш того, ми стверджуємо, що це тільки початок. Впровадження кремлівського наративу в свідомість українського суспільства “США нас зливають” ще навіть не запрацював на повну силу.

 

ІV. Внутрішні суспільно-політичні події.

Водночас, окрім Збройних Сил України, в Україні ще є адекватні ініціативні групи, які таки здатні мислити більш стратегічно. Так, у Києві пропонують поставити пам’ятник Королеві Великої Британії Єлизаветі II замість пам’ятника “Миколі Щорсу”. Відповідна петиція з’явилась на сайті Київради. Автори пояснюють, це зумовлено тим, що Британський народ та його уряд стали найбільшим союзником України у боротьбі проти окупанта.

 

Отже, у нас є тільки мужність та незламність українського народу, професійність, вмотивованість та спритність Збройних Сил України, оборонна допомога, санкції та фінансова підтримка від партнерів. Це саме те з чого складаються всі наші теперішні перемоги.

Перегляди:737
Центральний будинок офіцерів ЗСУ
Міжнародний Виставковий Центр
VVK-STUDIO (ютуб-канал для всіх)
Книжкові видання:
Марія БЕРЕЖНЮК. "Казки Марії". В ілюстраціях Олексія Карпенка     Олексій КАРПЕНКО "Холодна зброя". Ілюстрований довідник.
    Ігор ВІТИК “Українська повстанська армія ― гордість української нації. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави 1914-1944”     Ігор ВІТИК “На олтар боротьби. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави з 1944 року по наш час”