Не в обкладинці книги справа, а в тім, що криється в рядку…

І. Щодо воєнно-політичних відносин.

У кожної країни свої інтереси, свої ринки і свої турботи в тих подіях, що зараз розгортаються в світі на тлі сучасного протистояння автократій проти демократій. Візьмемо за приклад головну угоду століття – “ядерну угоду” з Іраном. Для когось – це лише нафта чи газ. Хтось думає про можливість встановлення свого домінування в тому чи іншому регіоні. Дехто – про спробу розколоти світову вісь зла.

В той же час, вимушені зазначити, що Україна окрім цілі щодо відновлення своєї територіальної цілісності і всього, що з цим пов’язано, інших цілей собі не ставить, або поки не заявляє про них публічно, наприклад так як про “Велике будівництво”. Вимушені визнати, що це втрата нових українських можливостей. Оскільки в той час, коли покаянна Європа, устами Канцлера Німеччини заявляє про свою готовність до оновлення через призму української ментальності та військового героїзму, з боку України окрім обговорення поставок зброї, культурологічні, історичні та мистецькі проєкти не ініціюються. Саме тому, після перемоги України в цій війні, “росія” з часом знову повернеться в Україну, спочатку через книжку і музику, потім через назву вулиці, потім на танку.

 

Довідково. В центрі Києва, на вже жертовному для всіх українців місці Майдані Незалежності Національна музична академія України досі носить ім’я Чайковського, автора тієї самої Симфонії № 2 “Малороссийская” (оперний репертуар російський і російською).

 

Повертаючись до “ядерної угоди” з Іраном відзначаємо те, як зараз Катар та Оман боряться за першість проведення підписання цієї угоди в своїх столицях: в Досі чи Маскаті. Оскільки переможець має шанс отримати наступний приз – перемовини щодо врегулювання кризи в Іраку. В кінцевому результаті – це означає сіре кардинальське домінування на Близькосхідному та Балканському регіоні під прямим заступництвом Вашингтона. Звичайно з колосальними фінансовими вливаннями з боку останнього. Тож, хто після цього піде війною проти Катара чи Омана?

 

Довідково . Все більше на ринку так званої “делікатної дипломатії” Катар уступає Оману, що йому дуже не подобається. В перемир’ї в Ємені Оман вже обігнав Катар. Тож, Катар почав підключати лобістів з числа американських сенаторів щоб виправити ситуацію.

 

Таким чином, навіть місце проведення переговорів – це такий могутній актив, який здатний не тільки відкрити нові горизонти для тієї країни, яка їх організувала, але й забезпечити їй безпеку від будь-якого агресора в майбутньому.

Саме тому, ми звертаємо свою увагу на те, що сьогодні український інформаційний простір має всі ознаки розірваності, як такий який сприяє російському агресору впроваджувати свої наративи сіючи хаос, але впершу чергу він спрямован на те, щоб переконати весь світ та українців зокрема у своїй величі.

 

Приклади того як “росія” переконує світ у своїй величі:

  1. Салліван – довірена особа Байдена. Брифінги з ним – найбільш інформативні, структуровані, наповнені. Більш того саме він доповідав Байдену про те, що буде вторгнення “росії” в Україну. Росіяни кажуть, що Салліван їх агент. Деякі з нас чомусь цьому вірять.
  2. МАГАТЕ – команда, яку в світлі ядерних переговорів з Іраном звинувачують у занадто тісних зв‘язках з США. Росіяни кажуть, що вони працюють на них і що вони скажуть, те вони і побачать. Деякі з нас чомусь вірять. Більш того, коли російськи окупанти не пускали МАГАТЕ на Запорізьку АЕС – єдиний інформаційний простір, який висміяв місію МАГАТЕ – український.
  3. Олаф Шольц – той, який розвернув величезну Німеччину від “росії” та, без перерви на стабілізацію, зараз робить наступний розворот від “КНР”. Росіяни кажуть, що вони ним управляють, бо мають компромат на нього. Український інформаційний простір на рівні “дізіль шоу” – взагалі дискредитує Німеччину як союзника України.

Висновок один: росіяни хочуть, щоб світ вірив у те, що все навколо крутиться та працює на них і навколо них. Що вони все можуть купити, на всіх тиснути, і що всюди їх агентура. Їм потрібна ця легенда, щоб зберігати ознаки “великої держави”, яка насправді є “потьомкінською деревнею”.

 

Більш того, ми переконані, що саме цей психологічний страх який лежить в основі свого колоніального минулого, заважає сьогодні українцям ставити більш амбітні цілі, аніж просто вигнати ворога зі свого двору. Оскільки ворог, на відміну від українців чудово розуміє на якому перехресті світового порядку зараз стоїть Україна. І тому засмічує і розриває нам інформаційний простір опускаючи його до рівня “дізєль шоу” та боксерських боїв промосковського клірика.

Разом з тим, повертаючись до ситуації навколо Запорізької АЕС ми фіксуємо перший важливий висновок МАГАТЕ, що шляхом обстрілу на ЗАЕС навмисно намагаються влаштувати передумови для катастрофи.

Важливо зрозуміти, що ані Гроссі, ані МАГАТЕ не можуть давати висновки про театр воєнних дій. Їх завдання – технічне: дати свою оцінку стану ЗАЕС та діям, які загрожують її безпеці. Для всього іншого є розвідка США, яка має всі необхідні дані які беззаперечно підтвердять, хто саме робить ці навмисні обстріли.

Вже попередньо відомо, що 6 вересня на закритій зустрічі з лідерами країн світу, Гроссі особисто буде доповідати про стан станції. Тож виникає питання: який має бути логічний результат цієї закритої зустрічі?

Відповідь: аналогічний російському продовольчому шантажу, коли одна за одною країни світу на кшталт Індії, африканських країн, Індонезія та інші, кого “москва” все ще вважає своїми торгівельними партнерами, скажуть: “ядерний шантаж має припинитися ”.

 

Важливий факт. Дискредитований “путін” намагаючись зміцнити свої торговельні зв’язки з Південною Азією та Африкою, попросив представити “росію” Президента Татарстану Рустама Мініханова який є Головою Групи стратегічного бачення “росія” – Ісламський світ.

Інформаційно. Група стратегічного бачення, створена у 2006 році, дозволяє розвивати не лише ділові обміни, а й тісніші релігійні зв’язки. Її співзасновниками були колишній шеф російських шпигунів Євгеній Примаков і Мінтімер Шаймієв, перший Президент Татарстану.

 

Бо не займати чиюсь сторону у війні – це здебільшого історична позиція цих країн, яку вони вважають найбільш вигідною для своїх народів, особливо після фантомних болей минулої холодної війни. А ось голодувати або долати наслідки ядерної катастрофи, підвівши всю планету до межі самознищення – зовсім інше. Отже, в якій формі на цей раз “росія” зробить так званий “жест доброї волі”, побачимо з часом. Але від ще одного інструменту тиску на світ “путіну” доведеться відмовитися.

 

ІІ. Що стосується дій країн – супротивників.

Тим часом, “китай” був вимушений заблокувати $100 мільярдів кремлівських резервів. Так, вклавши 17% золотовалютних резервів у юань, “росія” раптом вияснила, що повернути кошти з китайських активів просто так неможливо, оскільки продаж юанів, в які на 1 січня було вкладено понад $100 млрд, після 24 лютого вже потребує окремої угоди. А для цього потрібен дозвіл китайської влади, яка вже була попереджена Вашингтоном про санкційні наслідки щодо цього. Отже, ми вкотре переконуємося, що Вашингтон здійснює повний контроль за всіма діями автократів.

Цілком ймовірно, що заблоковані китайцями кремлівські резерви направлялись саме на розхитування політичної ситуації в Європі, а саме на реалізацію так званого “плану газових бунтів”, який передбачає створення істеричних настроїв, маніфестацій та розгойдування урядів, які підтримують Україну.

 

Довідково . У Празі та Парижі пройшли маніфестації в рамках так званого газовофінансового апокаліпсису з основним підтекстом: “не заважайте вбивати Україну і вам буде російський газ”.

 

Водночас, св ідченням того, що всі кремлівські плани зриваються є заява “пескова”, що “росія” готова вести переговори з Президентом України про те, як будуть виконуватися умови в разі припинення “спецоперації” з дотриманням інтересів “росії”. Варто зазначити, що це дійсно доволі показова заява, яка підтверджує загнаність російського диктатора в кут кута.

 

ІІІ. Що стосується дій країн – союзників.

В той же час, відповіддю, на питання чому кремлівський “план газових бунтів” не спрацював і вже не спрацює є чергова заява ЄС про готовність до припинення поставок газу з “росії”. При цьому зазначено, що завдяки диверсифікації газосховища ЄС заповнені на 80%. Далі на ваше рішення.

Ймовірно після цього, але звичайно з врахуванням всіх вищезазначених чинників “кремль” прийняв рішення розпочати свій кулуарний тиск на українську владу, щоб сісти з нею за стіл перемовин. Зазначений висновок зроблено на основі звернення Бориса Джонсона особисто до Президента України на сторінках та постах соціальних мережах зі словами підтримки та поваги до нього з боку усіх лідерів цивілізованого світу.

 

ІV. Внутрішні суспільно-політичні події.

Тим часом, в Україні з портів “Одеса”, “Чорноморськ” та “Південний” вирушило 13 суден – це найбільший караван з початку реалізації “зернової ініціативи.”

 

Висновок.

1. Україна дійшла до тієї межі, коли прийшов час ставити собі більш політичні амбітні

Перегляди:736
Центральний будинок офіцерів ЗСУ
Міжнародна виставка “Зброя і безпека” (МВЦ)
VVK-STUDIO (ютуб-канал для всіх)
Книжкові видання:
"Народні казки про тварин". В ілюстраціях Олексія Карпенка     Велика розмальовка до "Український народних казок про тварин"     Марія БЕРЕЖНЮК. "Казки Марії". В ілюстраціях Олексія Карпенка     Василь ТИМКІВ, Олена ПОДРУЧНА "Словник музичних термінів"     Олексій КАРПЕНКО "Холодна зброя". Ілюстрований довідник.
    Ігор ВІТИК “Українська повстанська армія ― гордість української нації. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави 1914-1944”     Ігор ВІТИК “На олтар боротьби. Боротьба українського народу за створення своєї української соборної самостійної держави з 1944 року по наш час”  
Пригоди Марка та Харка
Бурлескний роман.
Всі книжки про Марка та Харка в одній. Сміх та хороший настрій гарантовані
КЛУБ “М&Х”